Reklama

Muž v dámských botách

Pavel (St, 31. 10. 2007 - 16:10)

Já chodím v podpatcích tak kolem 17 cm s platfotrmou tak 7 cm, ale jen doma. Ven jsem si ještě netroufl. Možná to uskutečním někdy v noci. Chvíli trvalo než jsem se to naučil. Ze začátku jsem je měl jen asi půl hodiny, pak bolely nohy, později i klidně půl dne. Miro, doma nosíš i vyšší podpatky než těch 10 cm co ven?

petr (Út, 30. 10. 2007 - 23:10)

ahoj tak koukam ze mame stejne zaliby ,jak je ten svet malej.

Mira (Út, 30. 10. 2007 - 23:10)

Pavle, tak k oblečení jsem se ještě nedostal.
Doma nosíme s partnerkou převážně podpatky, nebo gym. cvičky. Venku chodím na +,-10cm. S tím zvukem podpatků to není tak hrozné. Vedne je ve městě hluk, když jdu s partnerkou tak je to "maskované". Občas se někdo otočí. Spíše však proto, že je to poznat na způsobu chůze a je to trochu i vidět. Otáčí se většinou ženy. Asi jsou všímavější.
A co ty ??

Pavel (Út, 30. 10. 2007 - 21:10)

Miro, nosíš k těm vysokým podpatkům také dámské oblečení? Chodíš doma i bez bot nebo jen na těch podpatcích? Jak dlouho a na jak vysokých podpatcích si byl venku? není ty podpatky venku slyšet, že by se někdo otáčel?

Mira (Út, 30. 10. 2007 - 19:10)

Hoj, Rendo! Kam všude ty dámské botky nosíš? Nebo si je bereš jen tak pro sebe doma a když tě nikdo nevidí?
Já je nosím hlavně doma a občas ven, ale jen když mám kalhoty skoro až na zem.

renda (Út, 30. 10. 2007 - 16:10)

važení,koho nezaujal pohled na dám.nohy a ještě na vysokých podpatcích?Mě už dávno a nakonec jsem zjistil,že mě to ivzrušuje,tak si od té doby dám.obuv na jehlách kupuju a nevidim v tom problém.Samo mě to jaksi neopustilo,nepřešlo,tak proč bych se toho zbavoval nasilím,když je mě to naopak příjemné.A navíc nezbytností pro nošení dám.bot jsou punčochy,no a ty mě vzrušují a jsou mě příjemné taky!Tak co řešit?Mám už doma pěknou sbírku tohoto-chcete-li fetiše.Kdo se chce podělit o radost a pokecat na toto téma,může napsat na:puncosky"seznam.cz,potěší mě diskuse se ženou o tomto fenoménu/vys.podpatky a punčochy/,tak i s podobně založenym chlapem.Mějte se užívejte si života a nenechte si do toho nikym kecat.Máme prostě pestřejší život!

No name (Ne, 28. 10. 2007 - 06:10)

Když sandálky nebo pantofle sedí, tak třeba celý den, pokud člověk nechodí zrovna v lese. Lodičky bývají horší. A lidičky pozor při nošení bot s platformou, nejsou cítit nerovnosti terénu a hrozí zvrtnutí nebo zlámání kotníku.

taky muž (So, 27. 10. 2007 - 15:10)

Ahoj Miro, v těch nazouvácích půl dne mají platformu 3" a podpatek 7,5". Na těch jehlanech zatím max. hodinu.

Mira (Pá, 26. 10. 2007 - 12:10)

Ahoj, jak dlouho dokážete vydržet chodit v botičkách na podpatku? Měli jste je někdy celý den?

Olaf Ludvik (Po, 22. 10. 2007 - 23:10)

Asi kdybych viděl kluka v kozačkách, tak by mě to vůbec nevadilo ani nepohoršilo, ale spíš bych se asi pochcal smíchy :-)

taky muž (Po, 22. 10. 2007 - 23:10)

Tak ty nazouváky už mám. Perfektně mi sedí. Teď jsem si koupil sandály, mají jehlový podpatek 16,5 cm a platformu. Jsou super...

ad Muž (Čt, 18. 10. 2007 - 05:10)

Tak, přesně. A co ti blázni, kteří si oblékají podprsenky a dámské krajkové kalhotky ???

Muž (St, 17. 10. 2007 - 23:10)

Hoši hoši....na vojnu do kanad s váma.

Edvard (St, 17. 10. 2007 - 23:10)

Také mám rád botičky na vysokým podpadku ať kozačky nebo lodičky. Tuhle jsem si vyšel do města v lodičkách ale po dvou kilomtrech mě bolely nohy ale byl to prima pocit chodit na veřejnosti. Sdílím i váš problém s velikostí 42 neví někdo kde se dá bez rpoblémů nakoupit?

taky muž (St, 3. 10. 2007 - 15:10)

To je dobrej nápad. Mohl by vyjít.

Mira (St, 3. 10. 2007 - 08:10)

Jinak češtináři promiňte mám tam nějakej překlep :)

Mira (St, 3. 10. 2007 - 08:10)

Jinak češtináři promiňte mám tam nějakej překlep :)

Mira (St, 3. 10. 2007 - 08:10)

Můži, nevěš hlavu, třba se to časem zpraví. Nějakou dobu bych o tom vůbec nemluvil a nechal bych celou záležitost tak říkajíc vyhnít.Potom bych jí zkusil koupit nějaké luxusní botičky na vysokém podpadku, které budou sedět k jejímu vkusu a šatníku (a hlavně její velikosti).

muž (Út, 2. 10. 2007 - 22:10)

To já to mám horší. Manželka na ně náhodou narazila ve skříni, myslela si, že je mám pro ni, pak zjistila velikost a tak jsem musel s pravdou ven. Chtěl jsem po ni ať si také takové vysoké podpatky pořídí, že ji je koupím, ale ona nechce. Tak v nich chodím jen když není doma.

taky muž (Po, 1. 10. 2007 - 21:10)

To bylo jednoduché, protože ona nosila hned od začátku vysoké podpatky s platformou. Má přítelkyně měří pouze 150 cm. No a já jsem se ji svěřil se svou láskou k této obuvi. Ze začátku to brala jako recesi. Teď už je to realita. Ona je super. Asi jako Katka.

Reklama

Přidat komentář