Reklama

z 85kg ZHUBNOUT na 75 ???

renča (Pá, 2. 1. 2009 - 20:01)

Tak, já měřím 168 cm a vážím teď oněch 86,5kg a rozhodla jsem se, že sem budu každý večer psát, co jsem za ten den snědla a kolik jsem měla pohybu. Ovšem rozhodla jsem se, že začnu až od 5.1.2009. Teď jsem toho měla docela dost, protože jsem v noci dávala dceři antibiotika a dneska jsem odřídila nějakých 400 km. Takže přes víkend si dám jenom procházky a tak a začnu až s pracovním týdnem.

Viana (Pá, 2. 1. 2009 - 20:01)

Huráááááá Peta je tu s náma,tak ted se nenechám zahanbit.Petře nemyslíš že 72kg je málo?Já si myslím že tak kolem 80kg by měl chlap vážit.Teda nepamatuji se kolik měříš.Ale ty musíš sám vědět kolik je tvoje váha nejlepší.)))Musím říct,že k večeři jsem měla 1/4l.kefíru a zatím hlad nemám.))Lobelko,jsem stejný lenoch jako ty.Tak až nějaký trik zjistíš,tak šup sem s ním.

Lobelka (Pá, 2. 1. 2009 - 19:01)

Kačkax: Tělo by asi zareagovalo, ale jak se přinutit cvičit? Holky, nevíte o nějakém triku, který by přesvědčil toho lenochoda v mozku, aby zavelel tělu k pohybu?

Lobelka (Pá, 2. 1. 2009 - 19:01)

Renča: Já byla ještě v listopadu relativně spokojená, bylo necelých 64, a přes prosinec jsem si přižrala tři!!! kila. A tak je to už roky, přiberu pár kg, vypukne depka, depku zajídám, a už mám navrch desítku... Tak bych to chtěla tentokrát ubrzdit včas.

Petr (Pá, 2. 1. 2009 - 14:01)

Jsem tu stále s váma :-). Přidávám se k vám. Akorát těch 10 už mám splněno, tak dalších deset dolů už ne, to jsem sice kdysi měl, ale to jsem byl fakt vyžle a vhledem k mému věku se to již nehodí. Takže budu usilovat o tři kila dolů, ze 75 na 72. A to je moje ideal. váha. Dám si na to měsíc. Do konce ledna.

Viana (Pá, 2. 1. 2009 - 13:01)

Čau holky,tak paráda vítám Lobelku a renču.Kačkax,my jsme staré známé z minule.Tak já už dnes začala zeleninovou polévkou.Mé proporce jsou: výška 165, váha 79kg,a chci zhubnout na 73kg.To mi stačí.Taky jsem nesportovec,asi proto,že dříve jsem byla velká sportovkyně.Záda mě taky bolí,tak asi potřebují ulevit. Bude mě tu motivovat Petr,co tu psal a zhubnul 10kg.Je to borec a když on,tak já taky.

renča (Pá, 2. 1. 2009 - 10:01)

Čauky, tak já začínám na 86,5 kg protože jsem si přes vánoce kilo přižrala. Už mám plán na cvičení. Včera jsem dala procházku a dneska tady sněží a zítra bych chtěla vyrazit na běžky. A potom začnu u Ulice honit rotoped a podobně.Plány mám velkolepé, tak uvidíme s realizací.

Kačkax (Pá, 2. 1. 2009 - 08:01)

Zdar :-) tak jse se poměřila a povážila a začínáme (znovu) Start na 74 kg. Chci se dostat pod 70 (za každou cenu) Na 63 (můj cíl) na 57 (můj sen)
Lobelko tobě fakt závidím. Pokud si nikdy pravidelně necvičila, tak ti tělo zareaguje poměrně rychle.

Lobelka (Pá, 2. 1. 2009 - 08:01)

Ještě jsem zapomněla dodat, že vím, že u mě to hubnutí bude asi spíš o centimetrech než o kilogramech. Mám kamarádku, která váží o 5 kilo víc při přibližně stejné výšce, ale má o číslo menší konfekční velikost než já. Jsou rodina sportovních fanatiků (myšleno v dobrém!), takže je samý sval, zatímco já mám spíš rosol :-).

Lobelka (Pá, 2. 1. 2009 - 08:01)

Ahoj holky, můžu se přidat? Chci taky zhubnout, i když jen pár kilo, a hledám skupinku, ke které bych se přidala. Tady mi přijde, že je fajn parta. Měřím 163, vážím 66,5 kilo, chtěla bych to do velikonoc dotáhnout co nejblíž k 60 a hlavně si váhu dlouhodobě udržet. Vím, že nemám velkou nadváhu, ale jsem dlouholetá zajatkyně jojoefektu a celoživotní nesportovkyně, za posledních 20 let jsem vážila 54 i 90 kg. Mé největší hříchy jsou sladkosti a nedostatek pohybu. Tak doufám, že se s vámi namotivuju k lepšímu životnímu stylu. Hlavně bych se potřebovala přinutit k cvičení, potřebuju to i ze zdravotních důvodů, po 40 už začínám cítit záda. Držme si palce!

Viana (Čt, 1. 1. 2009 - 19:01)

Tak holky,zítra se do toho pouštím,tak uvidíme co bude dál...Doufám,že se připojíte,,,pa

Kdo že je tu na (Čt, 1. 1. 2009 - 14:01)

Hlevně zlatokopi?

Návštěvník (Čt, 1. 1. 2009 - 13:01)

Oba na hlavu a hlevně zlatokopi...

Spaltuk - znáte (Čt, 1. 1. 2009 - 13:01)

Nevíte někdo, o co jde?

http://www.lehcehubnout.cz/

renča (Čt, 1. 1. 2009 - 11:01)

Tak všem, které tady začínaly přeji hodně zdraví v novém roce a spoustu hubnoucích úspěchů!!!! A směle do toho!!!

Lobelka (Ne, 4. 1. 2009 - 00:01)

Marie, máš to podovně jako já, mně je 43 a jak už jsem psala, za posledních 20 let jsem vážila 54 i 90 kilo. Přibírám, hubnu, přibírám, hubnu. Neumím rozumně jíst. Buď jsem zrovna v hubnoucí fázi, takže nejím skoro nic, jsem jak v transu, plná energie, kila letí dolů... a pak se to zastaví a zhoupne a já žeru a žeru a žeru, sladké, smažené, majonézové, všechno. Vlastně se divím, že mám ještě žlučník bez šutrů a žaludek bez vředů při takové životosprávě. Zaplaťpánbů nekouřím a piju jen bílé víno :-)Pohyb? Nula. Sem tam procházka. Na kole jsem ujela tak 12 km za posledních 10 let, na aerobiku jsem vydržela 2 lekce, na bazén nemůžu kvůli alergii, ve fitku jsem se zhroutila po 3 minutách z rotopedu, a to mi bylo o 15 let míň než teď... Čas by se našel, ale kde vzít chuť?

Baculka (Út, 3. 2. 2009 - 19:02)

Pročišťovací dieta:

Absolutní vynechání:cukru,soli, alkoholu, limonády,min. oleje;

Denně vypít minimálně: 2 až 3 litry minerálky,1 šálek kopřivového čaje, každý druhý den
1 šálek čaje na pročištění krve;

Dieta trvá: začátek od pondělí, na pročištění 2 týdny a potom normálně jíst, na zhubnutí 2 týdny, 1 týden pauza,2 týdny a potom normálně jíst.

Pondělí:

Snídaně: černá káva

Oběd: 2 rajčata, 2 vejce natrvdo, 1 celozrnný rohlík

Večeře: 1 kuřecí/ krůtí řízek (nebo 1 steak), salát + jablkový ocet

Pití: 2

Iva (Út, 11. 9. 2012 - 09:09)

Prosím vás,kde ten pepř seženu? Nikde jsem ho neviděla.díky

Eva (Po, 10. 9. 2012 - 16:09)

ahoj prosím potřebuju...Tak zkuste sirup Neera - zhubnete a hlavně se tělo detoxikuje.
Je to výborný švýcarský produkt, složení = z jihoasijských palem a javorové mízy nejlepší kvality. Pije se s vodou a citronovou šťávou, dále s Kayenským pepřem, který ještě urychlí metabolismus.

více info na www.vseproplet.cz

Doporučuji přečíst diskuzní fóra o Neera sirupu.

Monika (Po, 10. 9. 2012 - 12:09)

Kačkax,to běhání mě...S tím naprosto souhlasím.

Reklama

Přidat komentář