Reklama

z 85kg ZHUBNOUT na 75 ???

Aleš (Po, 5. 1. 2009 - 17:01)

pro Petra :http://profil.lide.cz/profile.fcgi?auth=&akce=profile&user=red.bull.69

Martina (Po, 5. 1. 2009 - 16:01)

já k snídani celozrnnej chleba se sýrem k obědu rizoto a ted jogurt, ale mám hlad a jsem zesláblá, jo a hodinu a půl procházka

kačkax (Po, 5. 1. 2009 - 16:01)

teda holky a kluci vy jste to rozjeli. Já se hlavně snažím být na sebe hodná - největší probém je, že zajídám stresy. Takže stresy pryč. A Snažím se jíst tak nějak v pravidelných intervalech. Zásadně jsem změnila čas oběda. z 12:50 na 11:15

Agara (Po, 5. 1. 2009 - 15:01)

Jájo, moc děkuji za informace. Snažím se teď vydržet vždy aspoň 20 minut, jakmile to půjde, budu to prodlužovat. Noha byla ochrnutá, tak neposlouchá. Baculko, jsme na tom váhově cca stejně, držím palce, ať se nám to podaří.

Milena (Po, 5. 1. 2009 - 15:01)

Pardon,nešlo to nějak vložit:)

Milena (Po, 5. 1. 2009 - 15:01)

Tak já jsem dnes měla ke snídani chleba s pomazánkovým máslem a kávu s mlékem,k obědu zeleninové rizoto a po obědě jsem dostala chuť na něco sladkého,tak jsem si dala tvarohový koláč-ach jo,holky...:(Když já to sladký tak strašně moc miluju:)No,snad to večer vyšlapu na rotopedu:)

Milena (Po, 5. 1. 2009 - 15:01)

Tak já jsem dnes měla ke snídani chleba s pomazánkovým máslem a kávu s mlékem,k obědu zeleninové rizoto a po obědě jsem dostala chuť na něco sladkého,tak jsem si dala tvarohový koláč-ach jo,holky...:(Když já to sladký tak strašně moc miluju:)No,snad to večer vyšlapu na rotopedu:)

renča (Po, 5. 1. 2009 - 14:01)

Tak já jsem teď zdlábla k obědu bramboračku a bramborovou kaši ( ale jen trošičku) a plátek kuřecí na přírodno. Odpoledne mě ještě čeká angličtina a mezitím zdlábnu jogurt.

jája (Po, 5. 1. 2009 - 14:01)

Baculko, tak to ještě bumbej :o)) Ale opravdu, nepřehánět pitný režim, ledviny pak chudinky skučí a může to vést k opačnému efektu, tělo vodu ukládá víc, než je zdrávo. tak vydrž dál v hubnutí,já nemusím pít ani dva litray a nedokážu splnit ani to, jsem hrozná, ale radit ostatním, to mi jde.....jdu se teda napít, od rána mám v sobě 2dcl vody!

Baculka (Po, 5. 1. 2009 - 14:01)

Jájo, mno tak na tom zatím nejsem až zas tak špatně... já mám 100 kg - takže 100*3 je 300 = 3.0 litru ... tak mam jeste pul litru do konce dne... NO ALE DIIIKY MOC ZA TOTO INFO !!!

jája (Po, 5. 1. 2009 - 12:01)

Baculko, nepřeháněj pitný režim!!! Zatěžují se ledviny a efekt je opačný. Denní potřeba se počítá podle vzorce váha x 3 a to převést na litry! Např. 80kg x 3 = 240 = 2,4 l denně!

Baculka (Po, 5. 1. 2009 - 12:01)

Ahojky holky, tak rano jsem si dala k snidani chlaba s pomazankovym maslem a sunkou. K obedu brambor a kapustovy karbanatek + už 2 litry neslazeneho ovocneho caje. Dalsi jidlo sice budu mit až po 17té ale to už musím opravdu něco lehkého a pro zítřek zařadím asi nějaké meziporce :o)

jája (Po, 5. 1. 2009 - 10:01)

Agarko, zkuste cviky na gymnastickém míči. Ono stačí jen vzpřímeně sedět a pohupovat se, třeba půl hodinky u tv. A postupně přidávat cviky a délku. Jinak pokud špatně chodíte, mohl by vám pomoci v pohybové aktivitě bazén, plavání, vířivka, ale nevím, zda máte v okolí možnost. Chce to čas a pevnou vůli, znám několik případů přibrání po lécích, třeba na migrénu jsou pěkné svinstvo, ale dokázaly to. Vr vašem případě bych rotoped nevzdávala, nekoukej na vzdálenost, dej si co nejnižší zátěž, flašku vody s citrónem a zkus aspon 40 min pomalinku šlapat. Jakýkoli pohyb je užitečný. Hlavně si hlídej tepovou frekvenci, musíš u cvičení mluvit bez zadýchání, to je správné tempo.Dále by vám možná prospěly i lymfodrenáže, ne kosmetické, ale ty léčebné,jen nevím, jaký je váš problém s nohama, nesmí být postižený cévní systém.

Pokud chcete kdokoli hubnout, nepoužívejte vysoké zátěže, ale spíše delší čas. Tuk se začíná spalovat až po 20min cvičení. Hodinu po cvičení nic nejezte! Jen voda nebou iontový nápoj. Cvičit nejlépe ráno, nebo nejpozději 3h před spaním. A před cvičením užít Karnitin, nejíst, max. třeba banán tak 30.min před cvičením. Přeji hodně úspěchů.

Martina (Po, 5. 1. 2009 - 10:01)

pro Agarku: díky moc taky hodně síly, já zažila to samé

Agara (Po, 5. 1. 2009 - 10:01)

Martino, já měla celý ten půlrok pořád hlad a chutě na sladký. Na procházky to jde u nás při tomhle sněhu těžko, cesty nikdo neupravuje a berle hrozně klouže, bojím se. Budu se snažit vydržet déle rotoped nebo zkrátit intervaly. Přeji ti hodně síly.

Martina (Po, 5. 1. 2009 - 09:01)

právě já taky beru antidepresiva tak nevím zda to není po nich, ale je pravda, že jsem o Vánocích doslova žrala, no vydržet, jinak jsem totálně grogy od pátku jsem jezdila na rotopedu a chodila na procházky

Agara (Po, 5. 1. 2009 - 09:01)

Ahoj všichni. Po lécích na psychiku jsem od léta přibrala 22 kg. Nebyla jsem předtím hubená, ale když mi na Silvestra váha ukázala 97, zděsila jsem se. Ráda bych se přidala k vám a dosáhla zpět svých 75, když to půjde, i míň. Nemám skoro žádný pohyb, protože špatně chodím i o berli. Rotoped jsem začala v prosinci a ujedu zatím naráz jen 2km s velkým úsilím, nohy prostě neposlouchají. Vyčištěním organismu a rotopedem jsem k dnešku dosáhla 95. Léky jsem vysadila, protože mi stejně nepomáhaly. Přeji všem (i sobě) hodně úspěchů.

Návštěvník (Po, 5. 1. 2009 - 07:01)

vydržet!!!!!

renča (Po, 5. 1. 2009 - 07:01)

Ahojky, tak hlásím ranní váhu 88,4kg. Fakt nevím co dělám. Ranní 25 minutovka rotopedu a 20 minutovka kalanetiky je za mnou a k snídani byla kaše z ovesných vloček.

Lobelka (Po, 5. 1. 2009 - 06:01)

Ahoj holky a kluci, tak hlásím své výchozí hodnoty.
Věk: 43
Výška: 163
Váha: 67,3
Prsa: 94
Pas: 78
Boky: 100
Stehno: 62
Cíl: 60 - 62 kg
Termín: Do 31.5.
Odměna: víkendový welness pobyt
Vím, že nadváha není velká, ale za prosinec jsem přibrala 3,5 kg a tím se začala roztáčet každoroční spirála - přiberu trochu po vánocích, říkám si, že tři kila nejsou ždádná katastrofa, na konci března už je to 10 kg, řeknu si, že nic nemá cenu, a začátkem léta se na dispelji váhy objeví na začátku osmička. Takže toto letos NE!!!

Reklama

Přidat komentář