Reklama

z 85kg ZHUBNOUT na 75 ???

kačkax (Ne, 28. 9. 2008 - 16:09)

tak to nám (teda mě určitě) asi tak rychle nepůjde. Navíc týden to bude pro nás teprve v pátek. Ale jestli budeš hubnout tak rychle tak to pro nás bude spíš demotivující. :-))

Petr (Ne, 28. 9. 2008 - 12:09)

Tak já mám po týdnu 2,5 kg dolů... tedy z 85 mi váha dneska ukazuje 82,5 kg. Ale prý se nemám radovat, prý první kila jdou dolů dobře, ale pak to je boj... tak uvidím....

kačkax (So, 27. 9. 2008 - 22:09)

:-)

VIANA- (Pá, 26. 9. 2008 - 14:09)

Tak jo Petře,budeš náš vedoucí.Čau

Petr (Pá, 26. 9. 2008 - 13:09)

Dobrá, tak jsme tři. Budu to forum pravidelně sledovat. Čím se odměníme? Třeba si něco sami koupíme.

VIANA- (Pá, 26. 9. 2008 - 07:09)

Ještě jsem zapoměla,já teda budu hubnout do 69kg aby to bylo spravedlivé,ale čím se potom odměníme?Já vím,pěknou postavou.Jdu si koupit 5kg zeleniny.

VIANA- (Pá, 26. 9. 2008 - 07:09)

Počkejte,počkejte ještě jsem tu já,vemte mě taky.Takže já měřím 165cm,vážím 79kg,od ted do 26 listopadu.Petře s tebou to půjde,určitě se budeme podporovat.Kačkax,zdravím.Každý týden budeme podávat hlášení jak na tom jsme,jo?Vylezlo sluníčko,pojedu na kole.pa

Petr (Pá, 26. 9. 2008 - 06:09)

Tak dobrá, Kačko x. Do dvou měsíců shodit 10 kilo. Tedy do 26. listopadu.

kačkax (Pá, 26. 9. 2008 - 05:09)

Ježiš Petře to je dost dobrá motivace. Teda chci říct, že ty si dost dobrá motivace. Mám sice o 10 kg míň, ale taky o 10 cm. Takže já jdu s tebou soutěžit :-))

Petr (Čt, 25. 9. 2008 - 22:09)

Z 85 na 75 - to je přesně můj problém. Na chlup. Měřím 176cm a kila jsem nabral, když jsem před 2 roky přestal kouřit a hodně času proseděl u PC. Hubnu od pondělí, dnes je čtvrtek. Mám 84. Jedno kilo je dolů tím, že jsem začal jíst polovinu toho, co dříve. Dokázal bych nejíst skoro nic, vůle by byla, jenže mám strach kvůli srdečnímu onemocnění prodělanému v minulosti.

Zjistil jsem, že kdybych se jen omezil v jídle, nestačilo by to. Musí přijít i pohyb. Aspoň hodina denně. Kamarádi a známí chodí do posilovny a na bazén. Obojí mě nebaví. Nedonutil bych se k tomu. Kolo je prima, ale když furt prší a je zima, tak je to vopruz. Tak jsem zavzpomínal, jaký pohyb mě ještě kdy v životě bavil a zjistil jsem, že tanec. Ne nějaký estetický, ale prostě si doma pouštím staré hity a do toho se vydržím třepat hodinu v kuse. To je parádní tělocvik. Taky mám rád fyzickou práci na zahradě, takže pokud nějaká je, jsem š´tasný jak blecha. Fyzickou prací zvelebujete svůj dům a zahradu, pálíte kalorie. Když chodíte do posilovny, fitka apod. tak se mordujete a ještě za to platíte :-), což je pro mě demotivující. Na druhé straně vidíte chudáky, kteří se lopotí s vámi a to zase povzbudí :-).

Doufám, že se těch 10 kil dolů podaří tak za dva měsíce. Kdyby to mělo jít pomaleji, mrzelo by mě to. Potřebuji vidět výsledky hned, aby mě to motivovalo dál. Kamarád shodil 15 kg za 6 týdnů, ale z toho bych měl už strach. Měl sázku, skoro nejedl, každý den 2h posilovna, poslední den, aby byl v limitu se řádně vys..., vyčural, vysmrkal, vyplival a ještě daroval krev (půl kila dolů) :-). Odměnou mu byl zájezd v ceně 40 tis. Kdyby prohrál, platil by to on, takže šlo vlastně o 80 tis. Je to šílenec, ale je to motivující.... :-) Zdravím všechny, kteří se pokoušejí o likvidaci pneu kolem pasu.... :-)

Linda (Út, 23. 9. 2008 - 11:09)

Ale to víte že jo,já si nestěžuji,nějaké to kilíčko navíc no a co když jich není moc!!!

Eva (Út, 23. 9. 2008 - 08:09)

www.kgdolu.estranky.cz

Helča (Út, 23. 9. 2008 - 08:09)

Ale Lindo i to se dá přežít.

Linda (Út, 23. 9. 2008 - 07:09)

A počkejte až vám bude 40,to je teprve pohroma.

kačkax (Po, 22. 9. 2008 - 20:09)

:-)) no tady je to taky dobrý. To ten týden co jsem byla na dovolené byly nějaký erupce na slunci, nebo co? :-))

IQ pro elišku (Po, 22. 9. 2008 - 19:09)

no počkej až ti bude 20 let taky budeš tloustnout, i když si myslíš že ne...a doufám že kamarádky se stebou přestanou bavit, kvuli tomu že si ztloustla...

pepka (Ne, 21. 9. 2008 - 18:09)

koukám ,že se sem tlačí pár blbounku a ty co maj opravdu problém tak jsou jinde

eliška (Ne, 21. 9. 2008 - 15:09)

děkuju ale já nevím dyž sní budu chodit do posilovny tak to ude ypadat jako že jsem tlustá taky a to já nechci nešlo by rostěv lusknout prsty a aby yla tak jako dřív

jana (So, 20. 9. 2008 - 20:09)

Eliško, je to nepříjemná situace, ale přestat s ní kamarádit jen proto, že přibrala, to je nesmysl. Tím tukem se jí přece charakter nezměnil, nebo jo? A jestli zajídala stesk po dědovi, dá se to pochopit. Spíš jí jako kamarádka hodně šetrně a opatrně nabídni, jestli nechce nějak pomoct, třeba že byste spolu chodily běhat nebo chodily na aerobik nebo do posilky. A ona Tě pak za to třeba doučí pravidla českého pravopisu... :o))

lenka (So, 20. 9. 2008 - 18:09)

nemate nekdo kontakt na Mudr.Cajthamlovou,pry tu nekde byl,dekuji

Reklama

Přidat komentář