Reklama

Finanční POMOC

Yossarian (Čt, 20. 8. 2009 - 23:08)

Ahojky! Prosímtě mohla bys mi finančně pomoci? jsem psychycky velmi vyčerpaný,mám dluhy už nevím kam se obrátit....napíšu ti to na mail.........

NASRAT (St, 12. 8. 2009 - 21:08)

TAKOVÝCH HAJZLŮ JE VICE !!!

NIKOMU NIC NEDÁVAT !!!

SAMEJ PODVOD !!!

BANDA SEHRANÁ § - § - §--- NA NĚ ! ! !

Návštěvník (St, 12. 8. 2009 - 03:08)

Dito prosím tě,nenaleť hajzlovi.

Dita (St, 12. 8. 2009 - 02:08)

Ahoj! kdysi dávno jsem se dostala do velkých finančních potíží,i když jsem se snažila splácet sebevíc tak to prostě nestačilo.Potkala jsem kluka,který mi tenkráte moc a moc pomohl-jak po fin,stránce tak i po té psychické.Za vše co pro mě tenkrát udělal jsem mu ani po letech co jsme spolu žily nedokázala dostatečně poděkovat a říct co promě vlastně znamenal.Ano znamenal-letos bohužel zemřel.Je mi to moc líto.Proč tohle vše píšu?!?-dobré se má oplácet a tak chci nabídnout také já pomocnou ruku.Mám ale jednu podmínku-pomohu finančně pouze člověku,který se stará o dítě nebo někoho blízkého,je mi jedno zdali to bude žena nebo muž.Peníze půjčím bezůročně-a pokud uvidím že dotyčný má snahu peníze splácet tak zbytek dluhu zaplatím a je vše vyřízeno.Tohle činím jen proto že i já našla svého zachránce a dostala druhou šanci.můj mail vladkavalkova1"seznam.cz

ita (Pá, 2. 11. 2012 - 09:11)

Taky nechapu v dnesni dobe,ze si nekdo poridi 4 a vice deti.

anonymka (Pá, 2. 11. 2012 - 09:11)

Zajímavé, sice mě tady asi...Elen,vidím to podobně jako ty,já teda syna mám,ale raději budu mít jedno dítě a dopřeji mu,co potřebuje,než mít 3 děti a škudlit,kde se dá.Bohužel,dnes je taková doba,že mít dítě,je dnes opravdu luxus.Přesto všechno,i kdybych byla hodně chudá,tak to jedno dítě bych chtěla,bez dětí není život.

Elen (Čt, 1. 11. 2012 - 21:11)

Zajímavé, sice mě tady asi ukamenují, ale přesto si to neodpustím. Fascinují mě lidé, kteří si nadělají tři a více dětí (= v dnešním reálném světě ekonomická sebevražda, pokud nemáte za zadkem bohaté příbuzné anebo velmi nadstandartně nevyděláváte), nebo sedí doma 4 roky, kdy ještě kojí (!) své dítě a místo toho, aby prostě něco dělali, šli pracovat, našli si k práci brigádu, tak jen natahují ruce. Ano, taky jsem se potýkala s určitým finančním problémem. Naštěstí se jednalo jen malou částku (40 tis.), kterou jsem bez problémů získala ve své bance (nejsem v žádném registru) a tím jsem zalepila to, co bylo potřeba a už vím, že se NIKDY na cestu dluhů nechci nikdy dát, raději žít skromně než mít za každou cenu vše, co mají ostatní. Více než polovinu této půjčky úspěšně splácím. Je třeba disciplinovanost. A taky by mě v takové situaci nikdy nenapadlo, pořídit si dítě

Marcela (Út, 23. 10. 2012 - 09:10)

http://www.penizezaemail.cz/?ref=14733

Tomáš (Po, 22. 10. 2012 - 10:10)

Dobrý den moc bych prosil o radu nebo nějakou pomoc ohledně financí,mam rodinu ženu na md a čtyři děti,jsem osvč auto pneu a z nedostatku práce jsem se dostal do dluhové pasi,problém je že mi zvoní doma exekuce a nevím na koho se obrátit vše co vydělám hned zaplatím na složenkách a exekucich už jsem s nervama na dně a nevím jak dál a jak vše urovnat.Moc děkuji za pomoc všem [email protected]

přivýdělek (Pá, 9. 9. 2011 - 22:09)

Omlouvám se můj mail je: [email protected]

přivýdělek (Pá, 9. 9. 2011 - 22:09)

Nabízím nenáročný přivýdělek,jde jen o pár korun, ale prakticky bez námahy.

Mail: [email protected]

bankerka-cz (Po, 25. 7. 2011 - 14:07)

Ono staci nezaplatit jednu...Tak i v bankách pracují lidé, co umí přemýšlet.
Co vím ze zkušenosti, tak údajně jakousi 0,-Kč může mít člověk i bezdůvodně, což se pochopitelně dá dohledat - zkušenost klienta, který nikdy neměl žádný dluh, přesto měl v SOLUSU 0,- což už je zápis. Pro úvěr zápis 0,- jako by nebyl 8-)

bankerka-cz (Po, 25. 7. 2011 - 14:07)

Milá bankerko, Ty jsi...Neviděla bych to tak černě 8-)

Marek (Pá, 1. 7. 2011 - 18:07)

Ono staci nezaplatit jednu fakturu u napr. O2, ktera si to susi a pak vas hodi do registru dluzniku a ani 20000 nemate moznost dostat a lichvy jako provident nee

Jana (Čt, 30. 6. 2011 - 13:06)

Milá bankerko, Ty jsi poněkud mimo. Ty Tvoje rady si strč někam. Většina lidí, kteří mají dluhy, mají i záznam v registru, takže jim stejně nikdo nepomůže.

bankerka-cz (St, 29. 6. 2011 - 16:06)

Nějak jsem se zasekal do...Určitě si projděte internet. Najdete možnost vzít si úvěr nebo půjčku a spousty rad k tomu. Ale nezapomente se pořádně informovat, aby jste nenaletěl podvodníkům.
Základními požadavky jsou nemít záznam v registru dlužníků a mít pravidelný příjem. Výška je pak závislá na výši půjčky a většinou stačí jen spočítat na příjem jednoho z vás, pokud je dostačující ;)

mlady.satyr"sez (Pá, 28. 11. 2008 - 21:11)

No vzhledem k současné finanční krizi, kdy podílové fondy ztrácejí desítky procent, se příliš nevyplatí spořit, takže určitá finanční výpomoc za nějakou tu protislužbičku by stála za úvahu... Ale muselo by to stát zato. Nejdůležitější kritérium je pro mě poměr cena/čas, jinak mám velmi nízké nároky. :D Nad 700 Kč/hod nejdu.

Marek (Pá, 28. 11. 2008 - 09:11)

Zalezelo by jak moc by ta dotycna chtela resp. kolik. Pro me i kazda tisicovka byla dobra a takhle bych spojil prijemne s uzitecnym, nez to vyhodit za chlast.

Juli (St, 26. 11. 2008 - 07:11)

Marku, jak bys chtěl pomoct, když v jiných diskuzích píšeš, že Tě rodiče vyhodili s dluhama na ulici.

Ivča (St, 26. 11. 2008 - 00:11)

Je to blbost a naivita :-).Čekat,že nám někdo pomůže.Můžu nabídnout jemné milování s tantrickou masáží za 5 000.To už snad je nabídka.Záruka až po prvním milování :-)

Reklama

Přidat komentář