Reklama

Ahoj pánové, jaký typ holek se vám líbí?

Petr (Čt, 9. 3. 2017 - 10:03)

Ta co mám doma :) Třicetiletá brunetka delší vlásky. Štíhlá ploché bříško, dlouhé nohy, že když to děláme ve stoje musí trochu pikrcit nohy. Prcinka hebounka jak dvacítka. Kozenky dvoječky pevné broskvicky. Sexu chtiva, inteligentní....Ty vole co dělá se mnou :/

jirka (So, 28. 1. 2017 - 18:01)

Me nejvic sexualne pritahuji starsi tluste cikanky.

Petr (So, 12. 11. 2016 - 21:11)

Jó 60tá léta, to byly...Ano, utahane, upocene, jednou za tyden sprchovane, spatne oblecene, spatne nalicne soudruzky s chlupatyma nohama a podpazdi, s bobrem od stehna ke stehnu, holky jako kren!

Honza (So, 12. 11. 2016 - 21:11)

takovou podle těch, které...Jestli je zadaná, tak ji zkus přebalit, aby byla zadaná s tebou.

Jednu (So, 12. 11. 2016 - 21:11)

No kdyby vypadaly jako třeba...takovou podle těch, které zmiňujes znám. Taková klasická slečna s vlasy do drdolu, krásná v obličeji, postava akorát a velmi slušný všeobecný přehled. Vypadá jako kdyby ji sem někdo přenesl přímo z roku 1965. Moc se mi líbí, ale bohužel je zadaná:-/

Martina (So, 12. 11. 2016 - 13:11)

Nejsi divná. Naopak seš...Uklidnil jsi mě, díky.

Jene (So, 12. 11. 2016 - 12:11)

Pravda pravdoucí!!!

John (So, 12. 11. 2016 - 08:11)

Jó 60tá léta, to byly děvčata jako poupata. Žádný piercing, žádné tetování apod. Normální vzhled, prostě mňam. Neměly chybu...

Jen (So, 12. 11. 2016 - 01:11)

Já, jak tak již roky pozoruji ženskou populaci, mám za to, že ony se dnes rodí již téměř výhradně, pravý opak dlouhonohých a to jsou kratinožky. Jako kdybych holce, která se narodila v šedesátých letech, měla souměrnou postavu, výšku např. 160cm a já bych jí nyní "vylepšil" tím, že bych jí přidal 2 a více obratlů, ale nohy nechal tak. Výsledkem by bylo, dlouhý trup, krátké nohy. No je to podivná tělesná konstituce. A tak(pak) tu máme, co tu máme...

John (Pá, 11. 11. 2016 - 21:11)

Jsem ráda, že jsem žena....Nejsi divná. Naopak seš svá a to je dobře. Každá nebo každý z nás je nějaká či nějaký. Důležité je jaká seš uvnitř a důležité je, jak sama se citíš a vidíš. Proč se před ostatními přetvařovat, že tě baví to, co ty další, když tomu tak není. Lepší krutá pravda než milosrdná lež. Mimo jiné, taky mám rád fotbal a trochu i hokej. Ale to je jentak navrh.

Martina (Pá, 11. 11. 2016 - 21:11)

Pánové stoprocentní...Jsem ráda, že jsem žena. Narodila jsem se ale divně. Zjev, myslím ok. 168/60/5, zadek menší, kulatý, dlouhé nohy, štíhlý pas. Černé vlasy, modré či, světlejší pleť. Ale....miluji fotbal, hokej, F1, tenis...atd.
Nemám pocit, že jsem ta správná žena, která se obklopuje kamarádkami. Radši sedím doma a jsem šťastná u sportovních přenosů. Ještě beru, když nohu jít s klukama do společnosti a jen tak poslouchat a bavit se. Jenže problém nastane, jakmile tam někdo přitáhne přítelkyni či manželku. Ihned si sedne ke mně a tím pro mne končí zábava. Jsem divná, ty ženské kecy nemám ráda.
Svou postavu neřeším. Mám pocit jako bych měla mužské smýšlení. I mi to kámoši někdy říkají. A dnes jsem místo posezení u vína dala přednost fotbalu a vínu....jsem nějaká divná.

realista (Pá, 11. 11. 2016 - 13:11)

No vidiš. A vo to je to...Pánové stoprocentní souhlas, ono je to s těma ženským avůbec špatné, populačně jich je méně než mužů a ta kvalita, škoda slov. A po těch ideálních je samozřejmě obrovská poptávka. Nejlepší je asi se narodit jako krásná a vychcaná ženská, ty to maj jednoduchý. Ale víte co, já jsem stejně rád, že jsem chlap. My chlapi aspoň víme, že nic nemáme zadarmo a můžem být na sebe hrdí.

Honza (Pá, 11. 11. 2016 - 11:11)

Líbí se mi dlouhonohé...No vidiš. A vo to je to horší, že jich je žalostně málo. Protože i kdyby jich bylo hodně, tak to stejně eště nemusí znamenat, že se mezi nima najde aspoň jedna, kerá bude chtít polykat zrovna tvoje semeno.

John (Pá, 11. 11. 2016 - 08:11)

No kdyby vypadaly jako třeba Brigitte Bardotová, Lizy Taylorová, Claudia Cardinálová, Gina Lolobrigida, tak by se dalo o tom mluvit. Jenže dneska je to bída a utrpení najít takové, které mají ten správný šmrnc a tu správnou ženskost.

Jen (Pá, 11. 11. 2016 - 02:11)

Líbí se mi dlouhonohé holky,malý zadek,sportovní postava,polykání podmínkou!!! Kolik takových je? Málo! Žalostně málo...

jirka (Čt, 10. 11. 2016 - 17:11)

Nejkrasnejsi je Valika Demeterova, ktera je na fb. Je jich tam vice toho jmena, ale mam namysli tu jak jsou na te vetsi fotce 4 pred bilym autem.

sdfg (Čt, 10. 11. 2016 - 15:11)

Ideální typ holky. Postava...A co mozkovna? Dutá jako to břicho?

Eduard Nud (Čt, 10. 11. 2016 - 11:11)

Ideální typ holky. Postava vyšší, štíhlá, klenuté boky, štíhlý pas, prsa dmoucí, ale malé, vlasy blond, oči modré, no, nohy taky malé, ale rozhodně větší číslo, než prsa. Promiňte, že jsem úplně blbý, ale co se na to taky jiného dá napsat. Jo a břicho jak škopek, ale ne obrácený lavor, spíš dutý.

Honza (St, 9. 11. 2016 - 19:11)

Proč? Co je na tom...A že mě berou ve sportovním? V tom sportovním mě berou proto, že v tomhle stylu vynikne to co mě na holce fyzicky přitahuje, nožky, odhalený krk, sexy bříško, pořádná prsa, pěkný, větší zadek, atd. Protože tyhle části těla sportovní styl prostě odhaluje.
Jen v těch leginách - teplácích být nesmí. Ten kus oděvu pochopila málokterá žena. A ani na vyzáblině to není hezké.

milovník (St, 9. 11. 2016 - 18:11)

Ale ty vlastně hledáš...Proč? Co je na tom klučičího? Protože jsem nezmínil prsa a zadek a místo toho, že mě berou ve sportovním? V tom sportovním mě berou proto, že v tomhle stylu vynikne to co mě na holce fyzicky přitahuje, šíhlé nožky, odhalený krk, sexy bříško, atd. Protože tyhle části těla sportovní styl prostě odhaluje. A jinak holka s vlasy po ramena, to se mi líbí asi nejvíc. A nevim, proč někomu přijde hubená holka klučičí, vždyť většina modelek je hubená. A taky miluju ženské ruce, nádherné jemné štíhlé ručičky k zulíbání.

Reklama

Přidat komentář