Reklama

Ahoj pánové, jaký typ holek se vám líbí?

mirek (Čt, 1. 7. 2010 - 19:07)

Mi se líbí vyholené a ozdobené piriingi v bradavkách ,pyscích ,pupíku a čím více tím lépe já mám v penisu také 5 kroužků a manželka už tomu taky přišla na chuť má 8 kundičce a další po těle

Jano, (So, 22. 5. 2010 - 02:05)

protože má úplně normální vkus a "krasavice" s dlouhýma nohama jsou mu úplně jedno. On ví své.

Jana (So, 22. 5. 2010 - 00:05)

mám krátké nohy, tak se divím, proč ten můj se mnou je, když to tady čtu

Standa (Pá, 21. 5. 2010 - 22:05)

Martino,měl bych zájem!!!Taky kratinožky nemusím.

Martina (Pá, 21. 5. 2010 - 07:05)

Já patřím mezi ty tzv.dlouhonohé a musím říct,že už mi několik chlapů řeklo,že holku s krátkýma nohama by nemohli.Osobně s chlapama problém nemám a jsem ráda za to že jsem dlouhonohá,když vidím,jaké mají dnes chlapy požadavky.

Katka (Čt, 20. 5. 2010 - 23:05)

jsem už ve věku, kdy se mi líbí o 20 let mladší kluci...

Petr (Čt, 20. 5. 2010 - 21:05)

Jsem ve věku, kdy se mi líbí už všecky.

Soňa (Čt, 20. 5. 2010 - 19:05)

Jardo třeba momentálně mám dvoumetrového chlapa , a vždycky jsem měla vysoké chlapy :o)

Jarda (Čt, 20. 5. 2010 - 17:05)

Soňo a nemají o tebe zájem jen kratinožkáři...?

DVOŘÁKU (St, 19. 5. 2010 - 23:05)

Ty jsi spíš nezdvořák. Já mam oči v pořádku zaostřený dost, ale je to hlavně o toleranci, takže když holka bude mít dlouhý nohy, tak ty jako nezdvořák zkritizuješ pro změnu něco jinýho. Asi máš sebevědomí zadupaný do země, když si léčíš komplexy neustálými kritikami.

petr (St, 19. 5. 2010 - 22:05)

Budete se divit, ale na holkách se mi nejvíc líbí schopnost být v pohodě, komunikovat a zaujmout mě.
Vysoké, štíhlé, dlouhonohé, pevnoprsé, dlouhovlasé, krásné holky mě fascinují, ale když se na mě většinou podívají tím svým pohrdavým pohledem "co čumíš ty vometáku, na mě nemáš", jsem rád, že to, co se mi SKUTEČNĚ líbí na holkách, není jejich design, ale jejich projev.
Nemusíte mi to věřit, ale je to tak. Je to jen praxe, nic víc. Zkuste si pánové cvičně sbalit nafrněnou missku s nosíkem nahoru a potom normálně vypadající pohodovou usměvavou holku. Šance neporovnatelné.

A vo vo vo tom to je:-) Řiká se tomu realita:-)

fff (St, 19. 5. 2010 - 20:05)

Dvorak je spis nezdvorak...:-))
Ale to je jeho nazor, treba ho malyho, a to se zase nelibi nam, zenam, nebo ma malo vlasu, to take kazde nesedi, a tak je to i s temi nohy. Kazdy chlap ma rad neco, stejne jako zeny...

Soňa (St, 19. 5. 2010 - 20:05)

blbost , jsem kratinožka jak říkáte, a na nezájem chlapů si nemůžu stěžovat :o)

Dvořák (St, 19. 5. 2010 - 20:05)

Vážená(reagující)pisatelko,nic si z toho nedělejte.Kratinožek je mezi ženami mnoho a to,že nemají dlouhé nohy,jsme já nezpůsobil.Že jste nikdy holku s vyloženě krátkýma nohama neviděla?Asi se špatně díváte...Přeji lépe zaostřit zrak.Proč jsme netolerantní hulváti?Protože se nám to nelíbí?Proč by se nám to mělo líbit?Že byste na nás(kterým se krátké nohy nelíbí),poslala nejraději Národní výbor?!Ten by nám nařídil,aby se nám kratinožky líbily...

. (St, 19. 5. 2010 - 18:05)

Nesmí být moc chytrá, spíš blbka, s tou je víc legrace.

DVOŘÁKU (Út, 18. 5. 2010 - 23:05)

Nechapu co si mam predstavit pod pojmem kratinozka! Ja jsem holku s vylozene kratkyma nohama nikdy nevidela a ja mam nohy taky primerene dlouhy. Bud chlapi kecate o tech kratinozkach, nebo jste vazne netolerantni hulvati. Co na holkach zkritizujete priste?

DVOŘÁKU (Út, 18. 5. 2010 - 23:05)

Nechapu co si mam predstavit pod pojmem kratinozka! Ja jsem holku s vylozene kratkyma nohama nikdy nevidela a ja mam nohy taky primerene dlouhy. Bud chlapi kecate o tech kratinozkach, nebo jste vazne netolerantni hulvati. Co na holkach zkritizujete priste?

ajk (Út, 18. 5. 2010 - 20:05)

1: štíhlá sportovní postava, žádný kostlivec (pohledem podle paže), menší pevný zadeček, prsa menší, max 2-3,

2: postava něco silnější, mohutnější, ale ne zas příliš (koukám na nohy, podle kotníků a lýtek), stále pevná, má silnější stehna, kulatější obličej, delší vlasy (od krku níže, ne ježek apod.), prsa větší, její váha se pohybuje kolem výška-100

Toť bohapustá teorie. Stejně se mi musí líbit v obličeji.

Lada (Út, 18. 5. 2010 - 18:05)

Já ti to věřím, Lojzí, já ti udělám pomyšlení, ty můj samotáři movitý..dobře nám bude:)

Andrej (Út, 18. 5. 2010 - 17:05)

Mě se libí nejvíc snědá černovláska s plnými rty,střední postavou a s trochou kulatou prdelkou,prsama 3-4 kama.A k tomu oči do zelena a nebo hnědo černý.

Reklama

Přidat komentář