Reklama

Ahoj pánové, jaký typ holek se vám líbí?

Pivař (So, 14. 7. 2007 - 22:07)

Ale, ale...v jezírku si hezky zaplavete, pak si dá jednoho Bernárdka na žízeň, no a pak zasprintujete:-) Nevím, co by tě mělo oddělat.

amazonka (So, 14. 7. 2007 - 22:07)

hele to věřim, ale na poprvé tohle všechno spojit tak to by mě spíš oddělal než ...:)

Pivař (So, 14. 7. 2007 - 22:07)

Děvče vše se dá spojit:-) Sprška, Bernard, jezírko. Nemusí platit "buď a nebo", nýbrž "a a a":-)

amazonka (So, 14. 7. 2007 - 22:07)

určitě,už se nanho na chlapáka ozbrojenýho těšim, mého vítěze.to doufám že všechny mé bujné představy on mého srdce šampion on překoná, a že mám bujný představy :)

no určitě to je ohodně lepší než řešit to bernardem či gambrinusem,ta sprška je lepší řešení nebo mě ted napadlo či nějaké jezírko

Pivař (So, 14. 7. 2007 - 22:07)

Jó sprintování vo sprše to je úplně nejlepší.
Uvidíš, až to jednou zažiješ s tvým vítězem, že to překoná i tvé bujné představy:-)))

amazonka (So, 14. 7. 2007 - 22:07)

no co ono pomože ale co místo chlastu ,taková studená sprška. sprint ve sprše to může býti hodně zajímaví :) samozřejmě voda nesmí být až moc studená, to bylo po sportu.
no úplně si to představuju :))

Pivař (So, 14. 7. 2007 - 22:07)

Bernard pomůže!:-)

Návštěvník (So, 14. 7. 2007 - 21:07)

Gambrínus pomože!:-)

amazonka (So, 14. 7. 2007 - 21:07)

:)
jo a vůbec ještě sprintuješ,tak si říkám :chudák pondělka,má být přes 36 stupnů aby z vás nebyly omeletky,sice se pivem schladíte, ale myslim že ani kozel nepomůže.

Pivař (So, 14. 7. 2007 - 21:07)

Škárli obsahem a ne pravopisem:-)

amazonka (So, 14. 7. 2007 - 21:07)

myslíš :) ten můj pravopis tě dráždí co,jak tak koukám :) to mě těší, to nevim jestli budu vychytávat a spíš tě nepoškárlit :)
ale jsem ráda,že se zlepšuji :)

Pivař (So, 14. 7. 2007 - 21:07)

no to jo... už ty zázraky s pravopisem:-)))
ještě chvíli budeš kořenit a bude to vychytané:-)

amazonka (So, 14. 7. 2007 - 20:07)

někteří nekoření,tomu se snad ani nedá věřit. to dělají chybu nevědí co je dobrý a co to s člověkem udělá,jaký zázraky :)
jo jo opravdu to pomáhá,já sem toho příkladem :)

Pivař (So, 14. 7. 2007 - 20:07)

Vždyť já vím, já tě jen tak škárlím:-)
Flirt je koření života. Pomáhá ten život lépe strávit:-)
Ale neřekl bych, že to dělá každý. Někteří nekoření:-))

amazonka (So, 14. 7. 2007 - 20:07)

já ráda škárlim,flirtuju,zlobim nejradši ty který mě vůbec nepřitahujou,nic k nim necítim a proto mám tu odvahu si to dovolit a koukat jak reagují.já to beru spíš jako hru.

schizofrenik to nejsem :) ono jde oto že sprintovat s kde kým, to si dovolím jen ve svých představách,zvedne mě to sebevědomí a cítím se hrozně krásná a jemi dobře,jen představa nic víc.
doopravdy toužim po tom výtězným rytířoj,být snim,mít se rádi,milovat se,užívat si jen s nim. ale zatim nikdo takoví není a ani naobzoru.a já přeci neudu sedět jako pipka a ukazovat že sem neviná a načele mít napsáno chce te mě?, to fakt ne. tak flirtuju ...není to nic špatnýho dělá to každý.

Pivař (Čt, 12. 7. 2007 - 21:07)

Já mám takový pocit Amazonko, že ty budeš trošku schizofrenik:-)) Na jednu stranu toužíš sprintovat s kdekým a na druhou pouze s vítězným rytířem:-)) Ujasni si to děvče:-)))

sisi (Čt, 12. 7. 2007 - 21:07)

omyl amazonko ale přiješ na to sama. žádné pravé vítězství a žádný pravý hráč,pokud ráda škárlíš a flirtuješ. Všichni muži jsou ti pravý, pokud ráda zlobíš. Toť má zkušenost..

amazonka (Čt, 12. 7. 2007 - 21:07)

pro mě je to vítězství.takové vítězství jako ve formuli1 na kvalifikaci :)ale to praví vítězství si užiju s tim pravím hráčem(jezdcem):)a on bude moje stálá cena :)

H. (Čt, 12. 7. 2007 - 21:07)

Bohužel ty na tom nejsi o nic lépe.

skozepicipatron (Čt, 12. 7. 2007 - 21:07)

Me se zamlouvaji slecny s mozkem... bohuzel jich neni moc..

Reklama

Přidat komentář