Reklama

Ahoj pánové, jaký typ holek se vám líbí?

amazonka (Út, 10. 7. 2007 - 20:07)

:) takže ještě v lepších létech 30-40 let, to jsou ty nejlepší léta.

Pivař (Út, 10. 7. 2007 - 20:07)

:-) když to věkové rozpětí rozšíříš, tak se tam někam vejdu :-)

amazonka (Út, 10. 7. 2007 - 19:07)

:) můžu tě ujistit že až budem stáry tak znás budou puboši všichni, vidim to kolem sebe :)

:)no dokud se na tebe lepí sprintérky jak na mucholapku, tak ta mrcha zas tak špatná není ...:)

tak to tak hádám 30-35 let :)

Luboš (Út, 10. 7. 2007 - 19:07)

Líbí se mi zrzky s bledou kůží, malými ňadry a drzým výrazem v očích. Štíhlé ale né hubené. Nejraději přírodně rezaté.
Tohle je můj typ. Jinak se mi líbí každá ženská na které je vidět, že ráda šoustá.
To už za ta léta poznám.

Pivař (Út, 10. 7. 2007 - 19:07)

Nejsem stár, ale až budu stár, tak budu žřejmě stále puboš:-)
No a tu patnácku mám již mnohem déle za sebou:-)

U mě ta puberta tak v těch 15 začala a mrcha se mne drží pevněji než kdejaká sprinterka.-)

amazonka (Út, 10. 7. 2007 - 19:07)

jak to myslíš :)
copak si tak stár či co?

Pivař (Út, 10. 7. 2007 - 19:07)

Nojo už to tak vypadá, že zemřu jako puboš:-)
Ale takový ten seriózní puboš:-)

amazonka (Út, 10. 7. 2007 - 17:07)

je mě 21 let,fakt pubertu už dávno nemám ta mě opustila v 15 letech. :)

ale copak ty si puboš, či odrostlí....co?
nebo že by otec nějakého puboše :)?

Pivař (Po, 9. 7. 2007 - 21:07)

Začínáš mě děsit děvče:-)
Takže si stále čekatelka na pubertu?:-))

amazonka (Po, 9. 7. 2007 - 20:07)

jaká majka z gurunu-no radši se už na nic neptám :) jo ty myslíš pubertáky,tak tech je kolem mě habadej i tech odrostlých ale já mezi ně nikdy nezapadla.jak oblečením,názorama,či pubertáckym chováním ani vzhledově :)

Pivař (Po, 9. 7. 2007 - 20:07)

Nejsi Majka z Gurunu, že neznáš puboše - vždyť ty si přece takový trochu odrostlý puboš - teda puboška:-)

amazonka (Po, 9. 7. 2007 - 20:07)

jo sice nevim co je puboš ale taky tyhle značky nemusim.navíc to nosí každý a zrovna nic výjmečnýho to teda není.taky s mamčou chodíme do Bushmana, ale ted sme si oblíbyli CaA.(nevim jak se píše to a na klávesnici)

:) tak to bys mě se líbyl... i bez té flanelové košile bez knoflíků :)

Pivař (Po, 9. 7. 2007 - 20:07)

Nike, Adidas - to jsou značky pro puboše. Já jsem Bushman!

amazonka (Po, 9. 7. 2007 - 19:07)

no kdyby si chtěl udělat na mě dojem tak jo :) ,víš co já sem skromná amazonka mě stačí malinko.
ale nemluvim za ostatní,víš co ...alekaždýho vzrušuje něco jinýho. znám spoustu žen který vzruší právě chlap který nosí triko adidas. :)

a copak ty nosíš? :)

Pivař (Po, 9. 7. 2007 - 19:07)

No ono ztratit se navěky v Bangkoku nakonec vyjde mnohem levnějc než ztratit se v Praze:-)

Tak já nakupuji jak blbec značková trika a dozvim se, že by stačila stará flanelová košile s utrženýma knoflíkama:-)

amazonka (Po, 9. 7. 2007 - 19:07)

jo jo, mě stačí praha na to abych se tam lehce ztratila a a hořkých čkokoládek mnamek je tam taky dost.na bangkok nemám :(.

jo uniforma dělá divi, ale takoví ciklisti v tech oblečkách nebo sprintéři...a muži v košilívh s rozepnutýma dvouma knoflíčkama.... uhhhh, už jen ta představa je hrozně vzrušujicí.

Pivař (Po, 9. 7. 2007 - 19:07)

Jo taky se mi líbí uniformy - úterka je letuška a nedělka zdravotní sestřička:-)

Jinak, až se budeš chtít ztratit, tak doporučuji Bangkok nebo Delhi - uniforem tam mají taky plno a hoši jsou pěkně opálení:-)

amazonka (Po, 9. 7. 2007 - 18:07)

:) né,ale ti uniformáci,chlapíci jedni ušatí ti teda byly.

hrozně se mě líbylo jak tam ja všechno zastarale zachovalí,jako bych cestovala v čase.ale sem ráda že sem doma že sem se nestratila :)

teda ti chlapi ještě ted se mi o nich zdá, miluji uniformi :)

Pivař (Po, 9. 7. 2007 - 18:07)

vojáci, námořníci, metro - dobrá charakteristika prahy:-))) nechceš napsat do průvodce?:-)

amazonka (Po, 9. 7. 2007 - 17:07)

jo matička praha-krása a ti vojáci,a na karlově mostě ti námořníci či jak se jim říká taky krása :).
měli jsme štěstí krásný počasí,teplo. ale hrůza všude tak předražíno.a ta cesta busem taky nic moc.sranda a trapas docela v metru, několikrát sem vystoupila kde sem neměla :) trochu sem si připadala jak vidlačka z vesnice.

Reklama

Přidat komentář