Reklama

Ahoj pánové, jaký typ holek se vám líbí?

amazonka (Pá, 29. 6. 2007 - 20:06)

no když se tak na sebe koukám ..no koukám, koukám ..jo jsem pyšná na své vlasy jsou fakt pěkný :) jinak jestli jsem na něco pyšná nic mě nenapadá.jo každý má být na něco pyšný, ale nic se nemá přehánět všeho moc škodí.

Pivař (Pá, 29. 6. 2007 - 19:06)

Jako, že pýcha předchází pád? To bych taky mohl padnout na hubu, co?
Ale já myslím, že každý by měl být na něco pyšný? Ty na nic pyšná nejsi?

amazonka (Pá, 29. 6. 2007 - 17:06)

jo si simpaták ale ale, pozor aby si nám nezpychnul :)

Pivař (Pá, 29. 6. 2007 - 17:06)

No já jsem velkej sympaťák:-)

amazonka (Pá, 29. 6. 2007 - 17:06)

no já nevim, třba má jen dobrou náladu :) nebo mě začínáš být simpatický :) ....vyber si

Pivař (Pá, 29. 6. 2007 - 17:06)

Čím jsem si to zasloužil Amazonko?

amazonka (Pá, 29. 6. 2007 - 16:06)

já ráda dělám radost, hlavně tobě pivaříčku :)

Návštěvník (Čt, 28. 6. 2007 - 22:06)

beruska,to je jmeno pro putku,

Pivař (Čt, 28. 6. 2007 - 20:06)

Já jsem nemyslel jméno, ale nějakého nicka - třeba já jsem Pivař!
Promiň, ale beruška se mi moc nelíbí - to už ti raději budu dál říkat děvče a nebo, co by si říkala na Amazonka. Přiznávám, že je to trochu podbarvené mou úchylkou na atletky, ale nějakou radost by si mi mohla dopřát, ne?

Návštěvník (Čt, 28. 6. 2007 - 17:06)

jmenuju se, no říkejte mi beruško :) já tvé jméno taky neznám piváříčku

jde vidět jak jste všichni chlapy stejný...jen sex,kozy a hlavně aby vás holka poslouchala a dělala co vám na očích vidí....:)

Pivař (Čt, 28. 6. 2007 - 13:06)

Vidíš, kolik se hned objevilo rytířů:-) Už by si si děvče mohlo dát alespoň nějaké jméno.

alman (St, 27. 6. 2007 - 22:06)

mě se líbí když má holka pořádnej naducanej a pevnej zadek a pořádný stehna pevný břicho a krásný větší trojky

šuk (St, 27. 6. 2007 - 21:06)

Kozatý holky,ženy.Takový ,když je chlap zbalí tak podržej a splní chlapovi všechno co se mu líbí.

Pivař (St, 27. 6. 2007 - 21:06)

Já jsem vytrvalostní běžec. Tak co kdybych začal zdolávat. Princeznu se zlatou hvězdou na čele už znám, ta mne nezajímá.

Návštěvník (St, 27. 6. 2007 - 17:06)

copak rytířů může být habadej ale zatim žádný ani nepřišel zdolávat a když někdo přišel ..tak jen ptát se na cestu k princezně se zlatou hvězdou na čele co má hrad nedaleko....

Pivař (St, 27. 6. 2007 - 17:06)

No to vypadá, že okouzlujících rytířů kolem tebe habaděj... To žádný ještě nezdolávat trpělivě, vytrvale?

Návštěvník (St, 27. 6. 2007 - 16:06)

jo to máš,vi chlapi to máte v ledasc včem jednoduchý.překážky? to záleží na ritíři,každý rytíř podstupuje jinou překážku protože každý rytíř má jiné kouzlo osobnosti ani nejde o to jestli překážku zdolá ale jak ji zdolává a jakým způsobem jak se u toho zachová a jakou má trpělivost ve zdolávání té překážky,jestli při prvním problému u překážky mu nerupnou nervi.......a tak na tipu překážky ani tak nezáleží.

Pivař (St, 27. 6. 2007 - 11:06)

No to by mne zajímaly ty tvé překážky:-)
Řekni nemám já to jednodušší? Zjistím, za kolik uběhne atletka stovku a hned vím, zda brát či nebrat.

MM (Út, 26. 6. 2007 - 22:06)

Libore, potěšil jsi mě, ten popis, to jsem skoro já, ale ten konec, ten konec... mám totiž blond melír :-)

Návštěvník (Út, 26. 6. 2007 - 20:06)

poznám,jelikož sem hodné děvče tak most spustim skoro vždy ale na rytíře čekají překážky u kterých se pozná pravý ritíř s dobrým srdcem nebo rytíř se srdcem jak kámen.rytíř s pohledem bez slitování co reší vše mečem a sekyrou u mě nemají moc šancí.a i kdybych měla dalekokled,byl by mě k ničemu,rytíři mají brnění tak je nevidim,víš charakter a chování...ve způsobu zdolávání překážek je důležitý.....až pak na konci se kouknu kdo se pod brněním skrývá ale už budu vědět že jsi mě vybojoval a že jsem jen jeho.

Reklama

Přidat komentář