Reklama

Mela jsi sex s 2 klukam po sobe?

Lidka (St, 8. 7. 2020 - 11:07)

Když ji máš jak vjezd do pískovny ta je lepší malá kundička ,pěkně těsná.

Návštěvník (So, 11. 7. 2020 - 13:07)

Ale zase mi tam v pohodě vlezou dva najednou.

Návštěvník (Ne, 12. 7. 2020 - 22:07)

Nebo můžeš jezdit " pony expres " .

Alena (So, 25. 7. 2020 - 17:07)

Už jsem zkusila, kluci leželi blízko sebe, pěkně si je honili a já postupně nasedala a dodělala je. Takhle jsem jich měla 7. Všem se to moc líbilo, jen si museli hlídat, aby nevystříkli dřív, než se na ně dostanu. Potom jsem se ohnula přes stůl a kdo chtěl, tak mohl pokračovat další kolo. Po těch sedmi mě docela bolely nohy, jak jsem je sjížděla jednoho po druhém a tak jsem to nechala na nich.

Návštěvník (So, 25. 7. 2020 - 21:07)

Na krasojezdkyni jich udělat sedm , to jsi fakt dobrá , nevím jestli bych to dala .

Alena (Ne, 26. 7. 2020 - 10:07)

Jsme parta 5 holek 17-19 roků a jezdíme hodně na kolech a hlavně po horách a dost běhám. Byla to taková sázka, kolik jich dám. Každá máme kluka, tak to bylo 5 a dva byli bráchové holek, jednomu 16 a druhému 17. První 4 jsem dávala v pohodě, 5. už byl horší a ti poslední dva už byla rychlovka, protože už to sotva drželi. Zkoušely to všechny holky, ale zase v jiné dny. Je to šílený záhul na nohy, to si to už ke konci ani neužíváš, jen soutěžíš a říkáš si ať už sakra stříká. V tomhle počtu se docela dost vydovádíme a umožňuje to hrát různé známé hry, kde není místo na žárlivost. Vymysleli jsme: na kolech si dáme někde start a cíl. A podle pořadí dojezdů vytvoříme páry a do dalšího závodu jsme spolu se vším všudy i se sexem. Ze začátku to byl hodně zvláštní pocit, když si to vedle mě rozdával můj kluk s jinou holkou, i když se známe. Dnes nám to už nijak divné nepříjde a střídáme se jak nás napadne. Jinak svoje kluky máme pořád stejné, jen to, že se takhle vydovádíme nikoho nenapadne si sehnat jiného nebo jinou asi nebo co za tím je jiného. Už to spolu takhle držíme přes 3 roky. Život se musí užívat a ne jen podle předpisů prožít.

haha (Ne, 26. 7. 2020 - 10:07)

a pak jsi se jako obvykle probudil a měl nohu nočníku

Alena (Ne, 26. 7. 2020 - 11:07)

Běž si ho vyhonit úchyle.

Pepa (Út, 19. 4. 2011 - 19:04)

Tak domnívám se, že mít dvě ženy za noc zvládne málokterej chlap. Ale teoreticky to možné je.

Květa (Út, 19. 4. 2011 - 19:04)

Proč by holka nemohla mít dva chlapy za noc když kluci to mají také a nikomu to nevadí a nikdo je za to neodsuzuje.I my ženy to máme rády.

Věrča (Út, 19. 4. 2011 - 19:04)

Dva kluky za noc to je čvachtačka

RedM (St, 13. 4. 2011 - 00:04)

Chování chlapa "po...Nedávno jsem náhodou pročítal právě tuhle diskuzi, před pár dny jsem se normálně večer miloval s manželkou a měl jsem takový pocit, že nějak hezky klouže a zároveň i opravdu trochu více "tekla" než obvykle a bylo to takové hustější a bílé...no nemyslím si, že to bylo v reálu něčí sperma, ale je fakt, že mě ta představa i při vzpomínce na tuhle diskuzi pěkně vzrušila. Z legrace jsem se jí zeptal čí pak je to sperma, přistoupila na mou hru a chvilku jsme se tak popichovali, každopádně myslím, že ta představa byla vzrušující pro oba. A nebo to nebyla jen představa....?

carlos (Po, 11. 4. 2011 - 09:04)

Tak od takových pryč.Chování chlapa "po sexu" je hodně ovlivněno biologií. Do krve se po mužském orgasmu vyplaví hormon prolaktin, který způsobí pocit únavy a vyčerpanosti. Dále u muže po orgasmu dochází ke strmému pádu libých pocitů a to z ženského hlediska přímo raketově rychle. Nevzrušuje ho v těch chvílích vůbec nic.

Aha (Ne, 10. 4. 2011 - 19:04)

chlapa opustí mozek,...Tak od takových pryč.

po sexu (Ne, 10. 4. 2011 - 18:04)

chlapa opustí mozek, přestane mít o ženu zájem fyzicky, natož intelektuálně a to poslední na co má náladu, jsou nějaké ženské řečičky. Mlčeti zlato...

Aha (Ne, 10. 4. 2011 - 18:04)

No právě že po sexu. On se...po sexu je to nejlepší,tělo i mysl pracují naplno.Řekni mu co chceš.
Mluv,proč nemluvíš ?

Marika (Ne, 10. 4. 2011 - 18:04)

No právě že po sexu. On se otočí a hned usne. Já bych se ještě chtěla třeba mazlit, laskat, dotýkat, ale bohužel :-(

Pro ženu je to (Ne, 10. 4. 2011 - 18:04)

Někdy přemýšlím o tom,...Chladná hlava a komunikace.Všimni si třeba po sexu,né hned mozek je v pejru.
Co cítíš,jak se chováš i on.
Přeju dobrou volbu v životě...

Marika (Ne, 10. 4. 2011 - 18:04)

Někdy přemýšlím o tom, jestli kdyby se našel ideálnější partner, jestli bych opustila. Nevím, nedokážu říct, každopádně Ti dávám za pravdu, je potřeba SOUHRA...

Hm. (Ne, 10. 4. 2011 - 18:04)

To ne, sex s ním je až moc...Bál jsem se,že budu špatný v sexu,málo vydržím nebo ji neudělám.Neustále jsem ji šukal,měla to ráda.Spokojená byla v sexu.Miloval jsem ji,ale nebylo to pravé.Přišla na to a byl konec.
Sex je moc důležitý,ale vím že je potřeba ta souhra a budoucnost začíná...

Reklama

Přidat komentář