Reklama

Mela jsi sex s 2 klukam po sobe?

Dana (Ne, 17. 2. 2013 - 08:02)

Jak psaly holky výše. S milencem jít když vím, že manžel opravdu nebude chtít, ale těžko se to vždy a pokaždé podaří. Pokud už se stane tak vždy mám u milence náhradní kalhotky, nebo se snažím aby to manžel nepoznal a dlouho se s ním mazlím aby si myslel, že jsem z toho tak moc mokrá.

.,§)/ (So, 16. 2. 2013 - 21:02)

O takovych mejdanech sem...O takových mejdanech si už někde slyšel a jenom honíš a honíš a říkáš si,teorie už bylo dost,teď by to chtělo i praxi!Jenže ne a ne k tomu dojít!p.jojo!

janek (Po, 11. 2. 2013 - 15:02)

No tak na kolej párty se to tak nebere, já jich teda pár takhle rozjetých zažil a musím říci, že mě to nijak nevadilo. Jednak oba jsme to dělali s kondomem a nebylo to o citech, ale prostě jen si užít a tak to brali i holky, druhý den jsme se normálně pozdravili a nikoho to k tomu druhému netáhlo.

p.jojo (Ne, 10. 2. 2013 - 15:02)

Kdysi zamlada jsem v sobě...O takovych mejdanech sem slysel. Manzelky mych kamaradu se toho v mladi ucastnily prijely na chatu kde bylo asi 20 lidi a proste se stridaly jak se jim to libilo kluci zaridily chlast a chatu holky jidlo ale nestridaly se vsichni jen podle vkusu a sily nekteri se tam jen opily a mely jen jednu dve a nektere mely vsechny ...

Milan (So, 9. 2. 2013 - 21:02)

Kdysi zamlada jsem v sobě...Potom by se ti možná líbilo žít na souostroví Markézy, tam když se žena vdává, tak prý musí "přijmout" všechny muže (desítky, stovky), kteří jsou na svadbě a kteří mají zájem. Čím víc, tím větší úcta, a po takomto výkonu žena několik dní odpočívá :D

mm (So, 9. 2. 2013 - 20:02)

Kdysi zamlada jsem v sobě...spermie ti museli vytekat po litroch po takomto zabere. ako si to riesila, ci klasika vlozka?

mm (So, 9. 2. 2013 - 20:02)

smrad tam nebol. nechapem preco by aj mal ved zenska posva pokial nieje chora, tak nezapacha a spermie vo vagine su normalnym ukazom.

Romana (So, 9. 2. 2013 - 16:02)

Kdysi zamlada jsem v sobě měla při dlouhém mejdanu na VŠ kolejích od poledne až dlouho přes půlnoc po sobě postupně 9 nebo 10 kluků,žádnému z nich to nevadilo.Osmnáct let jsem byla pak vdaná,bez milence,protože jsme s manželem byli nymfomani a dělali jsme to pořád a všude.Pak odešel k mladé kočičce. Mám dva milence (25 a 27 let)a tak se stíhám včas upravit.Někdy však přiběhne s prosíkem nadržený exmanžel.Vždycky mu dám a on si ani neuvědomí,že si lehá do ještě mokré postele a že to ve mě dává do toho,co už tam bylo před ním.Až napodruhé to teprve dává do svého,co tam nechal sám.Rajcuje mě to a mám pro něho slabost,zpátky bych ho už ale nechtěla.

Ondra (So, 9. 2. 2013 - 15:02)

tak som to naschval vyskusal....A určitě tam byl i smrad že jo Já když svoji holku vystříkam tak druhý den je to poznat podle smradu že jsem jí vystříkal Nevim proč ale nějak se ty spermie v pičce skazí a s předchozíma partnerkama to bylo taky tak.

MM (So, 9. 2. 2013 - 13:02)

tak som to naschval vyskusal. vecer som sa miloval s partnerkou a ejakuloval po vaginy. a rano som to urobil znovu ci nieco bude vidiet a bolo. vagina bola za prve cela mokra od ejakulatu a na penis som mal cely od spermii z noci biely. takze asi to poznat je.

Věrča (So, 9. 2. 2013 - 08:02)

Můj milenec už ví že si musí nosit kondom.Jinak se nešuká,mannžel by to mohl poznat.

Hm, (Čt, 7. 2. 2013 - 18:02)

No není, když se k té...tak to jo.

Eva (Čt, 7. 2. 2013 - 18:02)

Tak tomu jsem se spíš...No není, když se k té sprše nedostaneš. Byli jsme pod stanem, manžel šel na nákup a já si to střihla s kamarádem. Když se manžel vrátil, tak dostal choutky a i když jsem se snažila bránit, tak si prosadil svojí. Naštěstí nic nepoznal.

Barbora (Čt, 7. 2. 2013 - 18:02)

Tak tomu jsem se spíš snažila vyhnout v ten stejný den s obouma.Jinak sprcha je taková samozřejmost,o tom nemusíme snad ani psát.

lm (Čt, 7. 2. 2013 - 18:02)

Pro mě to je častá...Občas se mi to taky přihodí, i když se nesnažím k tomu dávat podnět a spíše se snažím vyhnout sexu s manželem, když jsem ten samý den byla s milencem. Když k tomu dojde, tak se rozhodně napřed osprchuji a tak mám jistotu, že manžel již nic nepozná.

Milan (Čt, 7. 2. 2013 - 16:02)

necitit to? iba preto...Proč se nerozvedeš?

martina (Čt, 7. 2. 2013 - 08:02)

Pro mě to je častá...necitit to? iba preto pouzivame s milencom kondom, aby to zo mna netieklo, keby manzel dostal chut.

Ingrid (Čt, 7. 2. 2013 - 05:02)

Pro mě to je častá situace. Vzhledem k tomu že mám manžela i milence. Je to náročné, ale dá se to zvládnout. Nejdřív se do mě vystříká milenec a večer manžel. Pořád musím mít u sebe náhradní kalhotky

jj (St, 6. 2. 2013 - 17:02)

to je, ale sám nickem i příspěvky ukazuješ, co jsi zač. Užívej si své nasranosti:-)

* (St, 6. 2. 2013 - 17:02)

I když pravda je, že to velice dobře vyjadřuje moji na*ranost na dnešní svět.

Reklama

Přidat komentář