Reklama

Jak se spolu milují lesbičky?

Zkopaný (So, 4. 8. 2007 - 17:08)

Neustále již dva roky tady do mne kopou neznámí telepati proudem a snaží se me paralyzovat ci dohnat k infarktu (momentálne mírí do srdecní krajiny). Olomouc v okruzích ulic Karafiátová 1, Komenského 9, Kosmonautu 29. Sousedé z Karafiátovy mne neustále udávají a i krive! Radnice mi nechce povolit výmenu bytu. Dne 7. 1. 2003 me v Olomouci u obchodního centra "Senimo" okradli! V pátek 10. 1. 2003 jsem na Karafiátove 1 v Olomouci omdlel! Vykradli mi 3x chatu, a postupne mi ji nicí v obci Huzová u Štemberka na Morave. Mouši se na me domluvily! Dne 27. 1. 2003, mne okradli na Wurmove 4 v Olomouci - obchod jménem Au..., o 500 Kc. Pokazily mi opet oba domovní zvonky. Dnes mi prokoply schránku a zavolali na mne policii, která mne napomenula za prílišné hlucení z balkónu a to ješte v dobe kolem 19.oo. Policie samozrejme byla loajální s teroristy, myslely si totiž, že konají svou povinnost, pri napomenutí mého hlucení s otevreným balkónem! Ty policisty na me zavolal párecek žijící na Karafiátove 1, se jménem jednoho slovenského umelce. Ješte ten den zástrel na nohy + ukájení hlasu. Pri sepisování zástrel na týl, do ledvin a do hlavy. Neustále mi cuká pravé oko v pravém koutku. Škodná mi kazí prístup na sít! V jedné restauraci na ulici Kosmonautu v Olomouci (nejde však o restauraci v hotelu Sigma), mi namíchali do jídla sperma nejakého blba. Posmívají se mi, že jsem teplouš, homosexuál a nechtejí mi dát dívky o které stojím, ackoli jsem heterosexuál! Nekteré servry mou zprávu mažou. 14. 3. 2003 mi pokazily emailovou poštu. Dne 15. 2. 2003 mi neznámí telepaté zlikvidovali vysavac! Kopou také do mého psa a do kocky, kterým se tvorí podkožní nádorky a bradavice! Dnes již vím, že mou setru srazily autem a mne srazily z kola hned 2x, o cemž jsem si myslel, že jde o náhodu. Prolévám se minerální vodou Magnésií, odvarem z medunky, spím v alobalové krychli, pojídám horcíkové tablety, ale to vše mou situaci pouze zmírnuje... P. S.: Prosím všechny, kterí se Zkopaným sympatizují, aby tuto zprávu šírily sítí!

Katarína (So, 4. 8. 2007 - 13:08)

Jsem BI, ale můžu říct, že milování dvou žen je mnohem krásnější než milování muže s ženou.

Návštěvník (Čt, 21. 6. 2007 - 13:06)

No jo, jseš zkrátka búza, ynteligente.

CJ (St, 20. 6. 2007 - 23:06)

Škoda že nejsem holka, jinak bych byl lezbou ale co už, sem ogara jako ogara.
Mě osobně se líbí lesbycká láska.

žena hetero (St, 20. 6. 2007 - 20:06)

to je docela nechutný dělat to i když menstrujujou nemyslíš.a navíc komu by se to chtělo dělat když menstrujuje,žádný žensky není do zpěvu když menstrujuje a ještě by se měla mylovat i jako lesby či jen hetero , prostě při menstruaci je to hnus.

carrie (St, 20. 6. 2007 - 20:06)

Ježiš. Lesby nelesby...když mají chuť tak to můžou dělat i když menstruují. Není v tom žádnej rozdíl od hetero...proč by měl být. Takže záleží na každé/ na každým...to je jasný. Vy děláte jakoby byly lesby mimozemšťani:))
PS: jsem hetero, jen kdyby mi tadyy někdo chtěl podsouvat, že jsem na neobjektivní...

Tony (St, 20. 6. 2007 - 18:06)

Dodržují lesbičky sexualní půst při menstruaci

Marta (St, 20. 6. 2007 - 11:06)

Máme jeden dlouhý umělák, ten si obě zarazíme a jedeme. Je to úžasné.

carrie (St, 20. 6. 2007 - 11:06)

No lidi. Divím se, že o tomto zdá se tak málo víte...stačí přeci představit si, co by dělal muž se ženou kromě klasické soulože. Cest je mnoho.

Iveta (St, 20. 6. 2007 - 07:06)

Tohle je zajímavé téma, často taky přemýšlím, jak se dvě lesbičky mohou spolu milovat, když ani jedna nemá penis.

Karel S. (Po, 18. 6. 2007 - 13:06)

Izabelo, tak jsem si na Tvoje doporučení objednal tu knížku autobiografii "Z deníku lesbičky." Pevně věřím, že si konečně přečtu detailně, jak takové milování dvou lesbiček vlastně probíhá. Jsem na to hrozně zvědavý. Díky za ten odkaz

Návštěvník (So, 16. 6. 2007 - 03:06)

hovadko aby ses z toho svyho krasavce neposral

Návštěvník (Pá, 15. 6. 2007 - 14:06)

Petře, přebíráš ženské - lesbické takydůvody. Ono také málokterá ženská umí zacházet s pérem. Natahují předkožku k natržení, honí tak divoce a zuřivě, že chlapovi vylézají oči z důlků. Nevědí, že pták je mnohum citlivější, než ženská díra, a že si s ním nemůže dovolit tolik jako při honění své chlupatice.
Tuhle radu berte děvčata, méně zkušená, jako zlatou radu do života. Aby vám chlap mohl s důvěrou půjčit svého krasavce.

Návštěvník (Pá, 15. 6. 2007 - 07:06)

Lezby jsou na tom líp jak bukvice,ty vidět šukat tak se pobliju.

Izabela (Pá, 15. 6. 2007 - 07:06)

Romčo, autobiografii "Z deníku lesbičky" od Jany Němcové si můžeš koupit přes net na
www.neoluxor.cz
Taky jsem ji tam sehnala, je tam detailně popisováno autentické milování lesbiček skoro na každé straně.

Mrdan (Pá, 15. 6. 2007 - 01:06)

Chci ti ji poradne vystrikat ale to ty vis.

Nadržená (Čt, 14. 6. 2007 - 22:06)

Neříkám,že jsem to nedělala...ale dejte mi pokoj,stříkající péro je prostě stříkající péro.

Petr (Čt, 14. 6. 2007 - 19:06)

Je to strašně oduševnělé. Ženy se spolu velmi dlouho a velmi intenzívně mazlí, hladí se a laskají. Toto chybí i mnoho ženám u partnerů, proto je jich řada z nich bi... To mazlení a laskání dokážou ženy dělat nádherně, jemně, něžně, s obrovským citem, vědí jak na to. Myslím si, že řada žen, heterosexuálních přešlo na bi a prožívají takové stavy, jako s chlapem nikdy nezažily. Po té se dráždí třeba orálně, nebo se postupně pomilují s umělým penisem, ale myslím, že nejvíce něžné práce dokážou prsty, jazykem, rty, nebo třením se o sebe. Dokážou to dělat dlouho a mají mnohdy nadpozemsky silné prožitky.
Petr.

Lenka (Čt, 14. 6. 2007 - 19:06)

vy sta totalni .....Jak asi??libaji se,sahaji na sebe,lizou se ano tam dole! maj umely treba i pripinaci penisy............si najdete naky eroticky povidky nejlip....tam to je pekne popsany

veronika (Čt, 14. 6. 2007 - 18:06)

teda to by mě taky zajímalo ja se spolu milují lesbičky nemám vůbec představu a tom jsem žena.dva muže si umím představit a dokonce mě ta představa vzrušuje ale dvě ženy to fakt nevim.

Reklama

Přidat komentář