Reklama

Zírání na prsa

Ondra (Ne, 20. 3. 2016 - 14:03)

Přesně tak na hulvata.

:(žena 34let (Ne, 20. 3. 2016 - 09:03)

Tak proč je vystrkujou a...No jo, níkdo neví předem, na jakého hulváta žena narazí,že.

Jarda (Ne, 20. 3. 2016 - 09:03)

Tak proč je vystrkujou a...Mně je teda ještě žádná pod nos nestrčila, bohužel :-D

Pipi ná ná ná (Ne, 20. 3. 2016 - 09:03)

Tak proč je vystrkujou a doslova nám je strkají pod nos? Kdyby jím to nedělalo dobře tak by je tak nenastrkovaly! A jestli to nějaký slepici vadí, že se na nabízené podíváme tak ať si je pořádně zakreje! Aspoň lépe poznáme, že takové slepici je lépe se vyhnout!

Jarda (Ne, 20. 3. 2016 - 09:03)

Prsním pohledům se většinou vyhýbám, aby si dotyčná nemyslela, že jsem úchyl.

:(žena 34let (Ne, 20. 3. 2016 - 08:03)

Od sympatického, atraktivního muže, mi to nevadí. Pokud se mi nejprve podívá do očí a pak níže, je to velmi vzrušující až je škoda, že se jen míjíme.

Ondra (Ne, 20. 3. 2016 - 06:03)

Na jednu stranu proč se nepodivat je to někdy rajcovni a sexy,ale záleží jaká žena To ráda ukazuje a jestli má co ukazovat.Mě třeba osobně to fakt vůbec nevadí dívat se na ženy,ale pak mám chutě soulozit a občas mi hučí v klade z toho.Jen je smula že to z každou nejde na které se vám to líbí

Slum (Čt, 26. 11. 2015 - 13:11)

Jani, díky za odpověď, ale nesouhlasím. Zralá mazda snad, ale staré železo to NIKOLI! Taky nejsem zajíček a do šrotu se ještě nechystám. Taky se rád čumnu, jen si připadám nějak divně, když mě ženská nachytá, myslím tím očima. Tak mě zajímá váš názor na tyhlety "čumily" No ale abych zíral jen na prsa a přitom se nepodíval do očí, nebo do přízemí to zase prr. Takhle jednostranně orientovaný nejsem. Holky mějte se...

Honza (Po, 2. 11. 2015 - 20:11)

Bereš to správně.Jen...Impotent se taky podivá holce na kozy, případně i vejrá.

jirka (Po, 2. 11. 2015 - 15:11)

Ja se take na zenske nadra rad podivam, ale ne jen s obdivem, ale i se zavisti .

jardaB (Po, 2. 11. 2015 - 09:11)

Ahoj vsem.Je mi 41 let a chci...Bereš to správně.Jen impotent,nebo gay se rád nepodívá na to,co pěkná ženská dovolí shlédnout.Pokud je žena atraktivní,nemusí mít "melouny"a chlap hladový po sexu nemůže oči odtrhnout.A máš pravdu,pokud se dívají,jsi přitažlivá.

(Po, 2. 11. 2015 - 09:11)

Mám velký kozy a taky mi na ně každej vejrá, chlapi i ženský, který tam maj úplný hovno a závidí mi.

Jana (Po, 2. 11. 2015 - 08:11)

Ahoj vsem.Je mi 41 let a chci taky neco napsat.Me to ani tak nevadi kdys se muzi,jak zajicci,tak dospeli kouknou.Obcas,hlavne v lete vidim ty jejich pohledy ze smeruji na me nadra.Ad se podivaji,kdts chteji.Ale nemam rada to zirani pul hodiny.To uplne citim jak me tima ocima probodavaji.Pritom zadne melouny jak rikate vy muzi nemam.Ale zase vim,ze dokud se ty pohledy zastavi na mich nadrech,ze jeste nepatrim do stareho zeleza :-].

Slum (Čt, 22. 10. 2015 - 23:10)

A kam by jsme sakra měli...Souhlasím s Martinou. Taky si vzpomínám na postávání na zaplivaných zastávkách s vajglem v hubě a kanálu v nich. Ono se jim to vše vrátí tak jako se to vrací nám (;o)) jen s tím rozdílem, že mladežnicii strácí respek vůči starší generaci. No, mají se na co těšit. Mějte se...

Martina (Pá, 9. 10. 2015 - 22:10)

A kam by jsme sakra měli...Buď v pohodě, z toho vyrostou. Tys nebyl v jejich věku jiný.

Honza (Pá, 9. 10. 2015 - 22:10)

A kam by jsme sakra měli...Seš si jistej, že šukaj?

!!! (Pá, 9. 10. 2015 - 09:10)

A kam by jsme sakra měli koukat? Do držky z které někdy vypadnou věci, že nevíte jest-li je to huba nebo prdel! Doslova si dělají z huby sráč! Když někdy musím poslouchat některé zmalované kreatůry ve stáří 16 až 18 let třeba v tranvaji, tak nevím jestli se baví nebo kydají žumpu! Jak takové zjevy mohou za krátký čas vychovávat děti? Já bych jim je automaticky odebíral! Chlastají, kouří a nejen cigára a mariánu, fetujou a šukají jak o zlatou přilbu! Tak takové zjevy mají vychovávat další generace? Ještě, že se toho nebožiji! Chce se mě z nich občas blejt!

Jarda (Pá, 9. 10. 2015 - 01:10)

V Americe už to začlo. Mají hnutí Free the nipples a aktivistky chodí bez podprsenek a i v průhledných halenkách po městě.
Pokud někde přeci budí pohoršení odhaleným poprsím, přelepí si bradavky samolepkami.
Podívejte v čem hodí Rihhana. Jen mě zajímá kdy tento trend z Ameriky dorazí k nám. Mnoho žen se za svá prsa nestydí, klidně se převléknou u vody, jen čekají na české průkopnice.
Na Islandu se z toho stala masová záležitost. Nahoře bez se vyfotila i islandská poslankyně.

www.buzzfeed.com/claudiakoerner/icelandic-women-come-together-to-freethenipple-in-solidarity#.oavxlqlAog

Slum (Pá, 9. 10. 2015 - 00:10)

Hojky všichni, pamatuji se, že když jsem byl v pubertě, byla móda, že holky/ženy chodily v parnu bez podprsenek. To se mi strašně líbilo. Vůbec se to neřešilo, nebylo totiž kde, internet neexistoval! Doufám, že se ta móda někdy vrátí. A jak je to s ženskýma. Co vás nejvíce přitahuje na chlapech. Doufám, že to není jen finanční atraktivita. Typuji, že pleš, břicho a ...? Mějte se.

Péťa (Pá, 6. 2. 2015 - 22:02)

Mám velká, celkem pevná...Máš pravdu Maty.Žena,která o sebe dbá nemusí hledět na věk.Bývaly doby,kdy ženy v 50 letech byly babičky v zástěře,které jen hlídaly vnoučata a pletly svetry.Ale dnes je spousta žen,které na prahu padesátky vypadají opravdu moc přitažlivě.Samozřejmě to chce určitou soudnost,vše má své meze ale je fakt,že žena mezi 40-50 lety může vypadat sakra pěkně:-)Přeji úspěch:-)

Reklama

Přidat komentář