Reklama

Zírání na prsa

Slum (Pá, 17. 6. 2016 - 21:06)

jenom v létě? Mám pěkně...Vůbec jsem tě neviděl ani neslyšel, ale názor je mi sympatický. Děkuji.

:-) (Čt, 16. 6. 2016 - 09:06)

jenom v létě? Mám pěkně...Souhlasím, není nad krásný, upřený pohled mužů. Také si to užívám.

( . )( . ) (Čt, 16. 6. 2016 - 08:06)

A na co by jsme měli jako koukat? Třeba podle tebe do prdele? Tak proč je tak rády vystavujete? Koukám, že nevíte co vlastně chcete a nedáte pokoj dokud to nedostanete! Naštěstí je ještě dost rozumnejch žen, které zájem mužů o jejich prsa potěší! Asi je to nějaká zapšklá baba která se za ty svoje chlastáky celý život akorát stydí. Asi se má za co stydět! Tak ať na sebe natáhne rubáš a zaleze někam hluboko do díry! Nejléoe 2 metry hluboko aby jsme nemusely na ní koukat!

Proč (St, 15. 6. 2016 - 21:06)

Asi zalezi kde zijes. Ted v...jenom v létě? Mám pěkně plné a pevné trojky, chodím bez podprsenky nezávisle na ročním období a chlapům lezou oči z důlku. :-) Prý se mi při chůzi krásně a symetricky pohupují. Tak proč jim ten pohled nedopřát?

Andrea (St, 15. 6. 2016 - 20:06)

Mě na velikosti prsou ani...Asi zalezi kde zijes. Ted v lete to urcite neni vzacne.

Slum (St, 15. 6. 2016 - 19:06)

Mě na velikosti prsou ani moc nezáleží, když jsou dobře tvarovaná. Jenže, když je žena v předklonu a má krásně volný vystrih nebo tričko, tak prostě musím kouknout :-). V tom případě menší jsou lepší. Jednou byla doba, kdy se na podprsenky zapomínalo a vůbec se neresilo. Kdy se vrátí? Letu zdar.

( . )( . ) (Út, 31. 5. 2016 - 09:05)

Tak je občas vyžeň ty kozy na pastvu, ale dávej pozor aby se nenapásly vlhké trávy to by se ti mohly nadmout!

Steve (Po, 30. 5. 2016 - 21:05)

2-ky mám já nejradši ... :-)

Sylva (Po, 30. 5. 2016 - 19:05)

Já mám dvojky a baví mně je popást na trávě, hezky to šimrá.Dělám kotouly tak mně šimrá i moje češlo,tak mně oslovuje můj přítel,že jsem jeho češlo.

mája (Po, 30. 5. 2016 - 19:05)

já taky mám vel.3,akorát blbé, že musím mít kvůli nim větší triko než kdysi.

Leno (Po, 30. 5. 2016 - 14:05)

Tak je nech ať se hezky pohupujou! Vždyť je to jejich přirozený pohyb! Při chůzi jako by tancovaly. Přece nejsou na vojně aby stály v jedné řadě bez hnutí a čekaly jen na rozkaz. Tak jím dovol ty jejich nejkrásnější pohyby a nediv se mužům, že po tobě a tvých kozičkách koukají. Je jim hned jasné, že jsou přírodní a mohou jenom závidět tomu kdo je polapí. Pro mužské oko je to ten nejhezčí pohled. To jestli máš na sobě blůzičku od nejlepší módní firmy není rozhodující a pokud by bylo na muži tak by stejně šla hned dolů! Buď na ně hrdá a pišná!

Steve (Po, 30. 5. 2016 - 00:05)

:-D

Jarda (Ne, 29. 5. 2016 - 23:05)

Podprdu zahoď, že se ti kozičky rozbíhají do stran vůbec nevadí.

lena (Ne, 29. 5. 2016 - 22:05)

někteří koukaj i když mám trojky-nosím podprsenku,bez ní mi jdou do stran..

Neo (So, 16. 4. 2016 - 08:04)

Zírání na velká prsa nemusí znamenat obdiv

ondra (So, 16. 4. 2016 - 08:04)

snad natom nic není koukat se na prsa nahodou když je naco se dívat a je to vyzívavé a sexy proč né

Jarda (Pá, 15. 4. 2016 - 15:04)

Pokud by byla dotyčná celkově (alespoň trochu) pohledná a rozuměli jsme si, tak bych asi velikost nijak zvlášť neřešil. Ženám na prsa běžně nezírám, připadal bych si pak jako nějaký úchyl a perverzák :-D

Nepíšu (Pá, 15. 4. 2016 - 13:04)

Taky mas pravo psat kazdy...pod žádným nickem. A jsem rád, že se ti ulevilo, že kvůli malým kozám nejsi odepsaná :-D

Andrea (Čt, 14. 4. 2016 - 22:04)

prsum rika vyrazka, lentilky...Taky mas pravo psat kazdy prispevek pod jinym nickem, ale komplikujes diskuzi. Jeste dodam, ze po precteni "maly prsa mne nevzrusuji" to pro nas zeny s dvojkami vypadalo opravdu beznadejne, ale pak jsi napsal "Nikde jsem neuvadel, ze u mne zensky s malyma kozama nemaji sanci." Jestli zitra na ulici uvidis holky s dvojkami s euforickymi usmevy na tvari, budes znat duvod.

:-))) (Čt, 14. 4. 2016 - 22:04)

Chapu, ze tu uz leta uvadis...Andreo, nech si udělat silikony, když tě tak frustruje tvůj plochý hrudník. Jsi legrační, jak se všude, kde se nevychvalují malý prsa, hned ozveš a obhajuješ ženský s méně obdařenou hrudí. Mimochodem, proč by musel mít chlap v posteli hodně holek, včetně těch plochých, aby mohl posoudit, co je jeho šálek čaje? Co je to za logiku? Na netu, na nuda plážích, v saunách, tam všude najdeš stovky různých typů žen s různou velikostí poprsí. Není potřeba s nimi hned spát, aby chlap věděl, jakým prsům dává přednost. Hezké dvojky a hezké trojky vedle sebe. Většina chlapů vždycky sáhne radši po těch větších.

Reklama

Přidat komentář