Reklama

Zírání na prsa

z.karollina (Čt, 28. 2. 2008 - 23:02)

loudil téměř sexuální:
Proč bych měla být skromná? Jsem žena a ráda se líbím, neříkám, že jsem krásná, ale ani nejsem ošklivá a mladá jsem jen jednou (táhne mi na 40 let), vím, co chci a co nechci, znám svoje nedostatky a taky svoje přednosti a nedostatky přeci jen rozebírat nebudu!
Samozřejmě se mnou nemusíš souhlasit, ale nebudu říkat, že jsem hrozná, tlustá a nevím jaká, jen proto, aby mi to muži vyvraceli, umím se obléci tak, že si mého zadku nevšimneš, uvidíš, jen to co chci ukázat a přesto, že se stydím, jsem sebevědomá a zajímavá ženská, která má i v hlavě, ne pouze na hlavě.
Takovéto "a fakt se Ti líbím, můžu tohle mít a sluší mi to, mám trochu křivý nos a to Ti fakt nevadí? A co se Ti na fakt líbí?" - mám už fakt za sebou!!! Říkám, co si myslím!
A že píšu elaboráty? Prostě jsem ukecaná-upsaná, jiná už nebudu, jedna věta nestačí a celkem obstojně píšu, nehledám písmenka, tak proč nenapsat elaborát?
Krásný večer a dobrou noc!

loudil téměř se (Čt, 28. 2. 2008 - 17:02)

Teda z.karollino,skromnost z Tebe úplně vyzařuje.Jiné ženy píší elaboráty a Ty - téměř nic.

z.karollina (Čt, 28. 2. 2008 - 16:02)

v poho, samečku, stane se.

Jinak pohled muže do mého výstřihu mi nevadí, pokud vyloženě neslintá, jako se mi už stalo a následně šel za mnou pomalu až domů, litovala jsem, že v tu chvíli nemám na sobě vytahané tepláky, zavolala jsem domů, naaštěstí byl muž doma a šel mi naproti, ještě že jsou mobily.
Jsem plnoštíhlá a podle toho se oblékám, co je třeba schovat schovám, ale prsa mám pěkná i bez "pušapky", dokonce i bez podprsenky vůbec, což mi kamarádky závidí, že po dětech mám prsa ke koukání, za to mám prdku, ale což, když se žena umí obléci, tak aby ukázala přednosti a zakryla nedostatky, je to fajn, vůbec oblečení dokáže opravdu moc, ale je třeba přemýšlet a uvědomit si, co si můžu, nebo nemůžu dovolit, protože když si rozteklá opravdu tlustá mladá holka vezme obepnuté krátké tričko je doslova hnusné, se na ni dívat.

Každý má nějaký vkus, jednomu se líbím, jiný se na mě ani nepodívá, proto jsme různorodí a to co přitahuje mě na mužích, už nepřitahuje moji kamarádku, a naopak. Jinak by to byla moc velká nuda!

samec (Čt, 28. 2. 2008 - 14:02)

bože bože, to jsem vůl, být samo. že s y, to jsem byl ňejak mimo, ne že bych byl tak negramotnej, no to se teda stydim

samec (Čt, 28. 2. 2008 - 14:02)

Čus, to že na vás ženský zíráme, toho byste si měly vážit, protože jednou taky nebude už na co zírat. Jinak prsa neni zrovna to co mě osobně nejvíc přitahuje, naopak velký prsa mě dost odpuzujou, přímo antieroticky.Vůbec mi nevadí když je má ženská malý, tak se v tomhle ženský nepodcenujte. Mě se nejvíc líbí sportovní, sexi štíhlá postava, ale to neznamená, že nemůžete mít nějaké to kilo navíc a to i viditelně, hlavně musíte bít ženské, jemné, přirozené, žádná kila mejkapu.
Musim říct že jsem tzv. mezityp tj. horňák i dolňák zároveň, z té horní části mi nejkrásnější příjde krk a obličej a z té dolní části je to jasné, hezký štíhlý nožky, ploché bříško atd. Z oblečení preferuji sportovní, ale když je holka hezhá, sluší jí všechno. A hlavně ženy a dívky nezapomeňte na úsměv, muži mají hlavně rádi pohodové, inteligentní a nepovýšené příslušnice opravu něžného pohlaví.

BÁRA (St, 27. 2. 2008 - 20:02)

Tak to vypadá že tu máme novou Navrátilku.Na pěkný prsa se podívá snad každej chlap,dokonce i já a nezdá se mi to divný,proč to neukázat když se není za co stydět.

Quentin (Út, 26. 2. 2008 - 23:02)

Jen jsem si představil jak jdeš a začla se mi přelévat krev...

Slum (Út, 27. 11. 2007 - 00:11)

Taky se rád podívám na ženskou sportovní postavy a když je k tomu dobře inteligentní, tak mě dostane. No nic, kdyby se vám stalo, že na některou z vás zírám, věřte, že to není jenom moje vina, ale i tak se omlouvám. Mějte se fajn!

oxalis (Čt, 20. 9. 2007 - 17:09)

ahoj, rad se divam na zeny s velkymi nadry, jsem tzv. "hornak". myslim, ze to urcite neprehanim, v mhd ci na ulici. myslim, ze jsem velmi diskretni a umim vytusit, kdy uz to dotycne je neprijemne. bohuzel jsem sam, rozumejte bez zavazku. rad bych se seznamil s divkou, ktera ma minimalne ctyrky. je mi 34, merim 183cm, svetlejsi vlasy, absolvent VS, sportovni typ a myslim, ze i sport. postava. ziju v praze. takze ktera by me chtela videt nebo si pro zacatek jen psat, napiste na hugin1"centrum.cz

Lucye (Čt, 20. 9. 2007 - 11:09)

Ahojky, moje prsa nejsou zas tak velká - mám dvojky (snesla bych klidně větší :) ) ale zato jsou hezky oblá a proto STRAŠNĚ ráda nosím větší výstřihy:) Miluju jak se pohupujou když jdu a mám ráda když se na ně při tom někdo dívá, ale opravdu všeho s mírou - taková ta oplzlá individua mi normálně dokážou zkazit i náladu a vyloženě se před nima stydim :) Bez podprsenky chodím jen když mám vhodné tričko,které mým tvarům spíš lichotí :) Akorát nemám ráda když je mi zima a je to vidět... bílé tričko bych si asi nevzala..

axl (St, 19. 9. 2007 - 15:09)

zíral jsem na prsa svojí učitelce dějepisu , ty pětky - ona si toha byla vědoma , možná ji to dělalo dobře

Slum (Po, 17. 9. 2007 - 00:09)

Ale stejně to působí žensky, když má nějaké přednosti, a dá o nich vědět. Pro mě je to mnohem víc přitažlivější poodhalená ženská, než na pláži top. Jen nechápu, když má někdo malá prsa, proč si nedovolí ten komfort chodit bez. A naopak, nechápu ženy s velkými co chodí bez a je to hrůza. Člověk by měl být trochu soudný. Chlapi uznejte sami, někdy je to odvaha se podívat. Ale přesto, jak vám je když vidíte ženu s krásnými, a jste přistiženi že zíráte. Ženské názora mě taky zajímají.
Mějte se!

eva (Čt, 19. 7. 2007 - 08:07)

Mám prsa č. 4 a určitě to přednost je, ale není to rozhodující.Je to pro muže na pohled přitažlivé, ale můj názor je, že ne nejdůležitější.Pokud je to zabalené do příjemného vystupování a inteligence, tak pak jedině plus.Sbalit se muž na to dá, ale k čemu?Pro pocit, že s se mnou stráví jednu noc jen ze zvědavosti?Je pro mně daleko hodnotnější, když objeví jiné kvality, než velikost prsou.Ale jako je vkus žen různý, je různý i vkus mužů, pro někoho může být přitažlivá žena s menším poprsím a naopak.Ale pro život to rohodující není.Můj názor.Pa všem

Adél (Čt, 19. 7. 2007 - 07:07)

Ahojky, já mám prsa poměrně dost velká a záleží na situaci a jak se citím, někdy mi vadí když mě neustále někdo očumuje a pokřikuje na mě, ale někdy mě to bavi a mám chuť provokovat a to se podle toho i obléknu. Pak už stačí někde na zábavě nebo klidně i v autobuse míjet chlapa a trošku se přitlačit, některé reakce mě fakt baví. A když jsem neměla partnera a měla jsem chuť si užít jednorázovku tak mi i dost pomáhaly (né, že bych byla nějaká obluda, ale chlapi se mi do obličeje moc nedívaj). Takže jak kdy a jak kde. Mějte se

Slum (St, 18. 7. 2007 - 23:07)

Vidím, že se tady nic neděje, tak se zeptám jinak. Najde se mezi vámi žena, která ráda provokuje svým "silným profilem" u známých či neznámých mužů? A kolik je vás co jste jej zneužili/využili za jistým záměrem, nebo se vám podařilo dokonce zbalit partnera? Jestli to vůbec jde? Nebo to je jen a jen otázka intelektu?

Slum (Po, 18. 6. 2007 - 13:06)

Asi ne. Vědět to dopředu by nebylo ono!

To Slum (Út, 12. 6. 2007 - 07:06)

text

Slum (Po, 11. 6. 2007 - 22:06)

... takže když to zhrnu. Podívat se, nekomentovat, být milý, popřát pěkný den a...? No jo, a co dál?

Magda (Po, 11. 6. 2007 - 10:06)

Milý Analytiku, tady se ti analýza moc nepovedla. Ne, nejsem tlustá jako prase, sedíc úplně vepředu vpravo bych mu ovšem ve výhledu nepřekážela, ani kdybych byla. Prostě se mu líbilo, co viděl, a hezky to dal najevo, víš? Na štíhlé postavě vypadají pevné trojky docela dobře, no.

Slum (Po, 11. 6. 2007 - 07:06)

Bambule tak s tím zadkem jsi mě dostala. Nenapadlo by mě, že krom ramen, pěkný tváře nebo charisma ženy může na muži něco upoutat. I když, taky se rád, když má ženská štíhlý pas a oblé tvary na patřičných místech rád podívám. Ovšem diskrétně (;o))!

Reklama

Přidat komentář