Reklama

Vnitřní pocity po odstranění dělohy

Ludmila (St, 6. 2. 2013 - 17:02)

Po sterilizaci mám strašnou chuť ukousnout chlapovi penis a uvařit si ho v hrnci jak dietní párek.

Aranka (St, 6. 2. 2013 - 17:02)

Už se necítím jak právoplatná žena. Spíš se teď po tom zákroku cítím jak obojetník (hermafrodit). Nejsem už ani dáma ani pán. Jsem prostě vykastrovaná sterilní chudinka.

Soňa (St, 6. 2. 2013 - 17:02)

Po odstranění dělohy se cítím tak nějak divně. Jako bych měla pocit že jsem vykuchaná. Takový pocit vykastrovanosti. Jsem vybraná jak kobyla.

dyzzy (Út, 5. 2. 2013 - 19:02)

Nebojte se, mám to za sebou...Ty lžeš až si věříš kolik i je a kolikrát jsi tomu svýmu dala za poslední rok

Danka (Čt, 31. 1. 2013 - 09:01)

Dobrý den Danko,neschopnost...Hezký den Eriko,
děkuji za zprávu :-). Snad to taky zvládnu lehce a bude to dobré. Mějte se.

Erika (Čt, 31. 1. 2013 - 08:01)

Dobrý den Eriko,
chtěla...Dobrý den Danko,neschopnost je zhruba 6 týdnu,ale nejspíš to bude individuální jak to kdo bude zvládat.Já to prošla ani nevím jak zvládla jsem to všechno dobře.S močákem nijak problémy nemám jen bych řekla ,že chodím častěji na malou,ale jsem ráda ,že jsem nakonec na operaci šla a mé problémy se tak vyřešili.Vahála jsem 4 roky pořád jsem nechtěla,nakonec mi dělohu vzali v 35letech a necítím se nijak méněcenná.

Danka (Út, 29. 1. 2013 - 15:01)

ahoj Danko,já jsem na...Maruško, úplně Vám závidím, že to máte za sebou .....budu ráda, když napíšete jak se Vám daří. Musím si přiznat, že se dost bojím, ale na druhou stranu taky věřím, že by mi pak bylo líp. Žádné měsíčky, starosti jako kdy a kam na dovolenou a nebo na výlet .... Doktorka říkala, že by mi to pomohlo zcela určitě. Tak jen aby se zdařila operace a aby mi nechali vaječníky. Taky mám dělohu zakloněnou, tlačí mi na zadní stěnu asi odjakživa, bylo to zjištěno při těhotenství a teď mi tlačí na křížovou kost. Tak jen se odhodlat a neodkládat to věčně.....

Marie (Út, 29. 1. 2013 - 11:01)

Ahoj Marie,
děkuji Vám za...ahoj Danko,já jsem na žádném výškrabu nebyla ani jsem o tom neslyšela,je mi 47 let,měsíčky nemám asi už dva roky...měla jsem taky opakované záněty dělohy,křečové žíly na děloze a navíc ji zakloněnou,že mě tlačila do zad.Jinak se cítím asi přiměřeně týden po operaci,trochu problémy s močením a střevama,trochu křeče,ale prý je to normální,než se todostane do normálu,tři dny jsem v nemocnici nic nejedla,tak proto.JInak děkuji :-)

Danka (Út, 29. 1. 2013 - 10:01)

Ahojte,byla jsem na...Ahoj Marie,
děkuji Vám za odpověď. Vypadá to, že jste spokojená :-). Já se snad tedy taky letos k tomu odhodlám. Dr. říkala, že se musí vysadit antikoncepce alespoň měsíc před operací a taky že se nejdříve jde na nějaký výškrab, tak na dva , tři dny v nemocnici a poté se až objedná přesný termín operace. Nikde jsem o tom ale nečetla, byla jste také ? A jak Vám je ? Přeji brzké uzdravení :-)).

Marie (Út, 29. 1. 2013 - 07:01)

Dobrý den Eriko,
chtěla...Ahojte,byla jsem na odstranění dělohy minulý týden ve středu,asi tři roky jsem to odkládala spíš ze strachu,který tady většina popisujete,mohla jsem to mít dávno za sebou,včera jsem se vrátila z nemocnice,žádné velké komplikace,jen je potřeba dodržovat,co nařídil lékař,šetřit se,nic nezvedat a nic dělat,jak dlouho budu doma nevím,ale kamarádka byla na podzim a marodila 3 měsíce,záleží na tom jak se budete cítit a jak těžkou práci vykonáváte.

Danka (Po, 28. 1. 2013 - 13:01)

Dobrý den,v dubnu to bude...Dobrý den Eriko,
chtěla bych se Vás zeptat. Jak dlouho jste byla po operaci na neschopence. A jak Vám bylo po operaci ? Kdy Vás pustili z nemocnice ? A s močovým měchýřem jste po operaci problémy neměla ? Mám jít na operaci také, ale stále váhám. Už dva roky to úspěšně odkládám, ale mám opakované záněty dělohy, trošku zvětšenou a silné měsíčky a dost bolesti v kříži. Letos mi bude 42 .... Děkuji

Erika (Po, 28. 1. 2013 - 11:01)

zdravím - mě to čeká...Dobrý den,v dubnu to bude rok co jsem po odstranění dělohy.Na sex to vubec vliv nemá,chut jsem neztratila a řekla bych,že sex prožívám intenzivěji.Co se sexu týče bych strach neměla!!

carlos (Po, 28. 1. 2013 - 10:01)

zdravím - mě to čeká...Orgasmus ani chuť se nevytrácí, ale nevím jak je to i při odebrání vaječníků. To chlapi po prostatě jsou a tom hůře.

Marie (So, 26. 1. 2013 - 18:01)

zdravím - mě to čeká 5.2.Bude mi 48 tak neplodnost neřeším ale jsem vyklepaná z toho jak to bude v sexu. Pár různých názorů jsem už četla a je to tak napůl

Danka (Út, 15. 1. 2013 - 09:01)

Ahoj holky, všechny zdravím :-).
Chci se zeptat, před odstraněním dělohy se prý jde na pár dnů do nemocnice na výškrab nebo spíše nějaké vyšetření před celkovou operací . Jak to probíhá a vůbec celkově, je to opravdu tak strašné po operaci jak se říká? A neschopenka že je potom 2 až 3 měsíce ..... Děkuji za odpověď .

VLADKA (So, 5. 1. 2013 - 21:01)

Jani a kde vas operovali dekuji.

maty (Pá, 11. 12. 2009 - 22:12)

Přiznám se, mi moje lékařka...Bylo mi 46 a jsem spokojená,že už nemám stejné problémy jako ty.Než se cpát hormony,Klídek,pohoda,vaječníky zatím fungují a bez mensesu se určizě obejdu.Krvácela jsem jak se zachtělo -hlavně když jsem to nejmíň potřebovala a než jsem se vzpamatovala z jednoho, pomalu jsem dostala další.Jsem rok po operaci a fakt bezva.Sama jsem se s doktorem domluvila,než tohle, tak radši pryč a mít klid.

Jana (St, 2. 12. 2009 - 19:12)

Ahojky, pro Ivu neboj se té operace pokud vezmou jenom dělohu tak fakt nic nepoznáš mě ji odstranili v 37 letech a jsem fakt ráda, že jsem se tak rozhodla.

Iva (Út, 1. 12. 2009 - 16:12)

Přiznám se, mi moje lékařka nabídla odstranění dělohy, protože jsem dlouho krvácela, dala mi Noretisteron, to se srovnalo a teď už zase krvácím 14 den a mám hrozný strach, že mi lékařka toto znova nabídne, je mi 45 let a připadá mi to ještě moc brzy .....nevím, budu se bránit zuby nehty :-)

jana (Út, 24. 11. 2009 - 19:11)

Ta váha nebude odstraněním...Zdravím všechny, jsem 10 měsíců po operaci a je to fajn, žádná menstruace. Cítím se skvěle. Vaječníky mi zůstaly takže ta změna zatím moc není, horší když vezmou i vaječníky to je pak v těle asi větší zmatek tam už pomůžou jenom hormony.

Reklama

Přidat komentář