Reklama

Vnitřní pocity po odstranění dělohy

Irena (Ne, 27. 3. 2022 - 14:03)

Jako to čeká mě.. Rakovina dělohy

Lenka (St, 20. 1. 2010 - 21:01)

Sex funguje a nedoporučuji chodit do práce dříve než po 6 týdnech.A komplexem,že nemám dělohu ,netrpím ,naopak!!Mám klid.

Jana (St, 20. 1. 2010 - 19:01)

Ahojky, já byla po operaci doma celkem 2 měsíce a fakt radím je lepší ta operace než mít ty problémy. to se všechno dá zvládnout, mě problémy trápily asi 5 měsíců než jsem se rozhodla pro operaci a dneska jsem ráda

káča (Út, 19. 1. 2010 - 10:01)

no nazdar - to v práci nerozdejchají. Ale nedá se nic dělat. Musím na to jít taky ... Díky za info.

Tara (Út, 19. 1. 2010 - 08:01)

Tara: 2 měsíce jsi byla doma...6-8 neděl je standart-seš normálně doma a marodíš. 

Káča (Út, 19. 1. 2010 - 08:01)

Tara: 2 měsíce jsi byla doma na neschopence nebo se chodí do práce?

heda (Po, 18. 1. 2010 - 17:01)

Nazdar baby-dnes jsem se vrátila z n emocnice-byla mi odejmuta děloha.Pocity?úplně normální,ty kecy že ženská bez dělohy není ženskou jsou jen trapné výmysly zakomplexovaného chlapa.....

Tara (Po, 18. 1. 2010 - 16:01)

Ahoj,na operaci jsem byla ve svých 36 letech,záhy se dostavil přechod takže bez hormon ů se neobejdu,ale pockud bude zachována funkce vaječníků,tak to nebude tak hrozné...Rekonvalescence je cca 2 měsíce.
Horší je psychika,je to individuální...

Káča (Po, 18. 1. 2010 - 09:01)

ahoj všichni,
v červenci...ještě jsem se chtěla zeptat, jak dlouho jste byly v nemocnici (vím, že je to případ od případu, ale přibližně), a hlavně jak dlouho trvala rekonvalescence? Musíte brát nějaké hormonální léky? Gynekolog mi říká, že to bude fungovat stejně jako předčasný přechod.

Káča (Po, 18. 1. 2010 - 09:01)

Ahojda operace dělohy mě v...ahoj všichni,
v červenci jsem operaci na odstranění dělohy odmítla, ale po včerejším "karambolu" je mi jasné, že ji budu muset chca nechca podstoupit. Je mi taky 37 let. Jsem z Ústí nad Labem, byla jsem tu už 4x na kyretáži a nemám s títmo oddělení nejlepší zkušenosti. Můžete mi doporučit jinou nemocnici?

Sorry (Po, 11. 1. 2010 - 19:01)

Ženský, jak zvládáte SEX?

iveta (Po, 11. 1. 2010 - 17:01)

Bylo mi 46 a jsem...Ahojda operace dělohy mě v nejbižší době čeká a mám trochu strach.Je 37 let stejnně jako Janě píšící v diskusi.Moc mě toto téma zajíma, čtu si vaše názory.Díky za ně jsem klidnější.

Mirka (So, 20. 4. 2013 - 19:04)

Zdravim.2.4. jsem podstoupila...tak já mam take takovy problem,vetry,proste nejdou ven,priúada mi jako bych ty streva tam mela jinak,boli e v podbrisku,ale uz je to lepsi.Jak se najim moc boli me to vic.Jsem ted 17den po operaci a chci se zeptat zda mate nejaky vytok ci spineni nebo jak dlouho to u vas trva je to spis vytok oranzove barvy ale pry je to normalni do 5-6tydnu ja budu teprve za chvilku 3tyden.Jinak prvni 4-5 dnu jsem se nemohla skoro hnout,ted uz jsem na to lip :)

Iveta (Po, 15. 4. 2013 - 10:04)

Na operaci jsem byla...Ahoj.To mě fakt mrzí.Já jsem absolvovala operaci laparoskopicky-odstranění dělohy a vejcovodů.V nemocnici jsem byla 6 dnů.První 2 dny stojí za prd,ale pak to jde docela dobře.Dnes jsem již 3 dny doma a je mi fajn.Sice nejsem ještě taková čiperka jak jsem zvyklá,ale je to čím dál lepší.Cítím se OK.Nejhorší na všem je,to čekání na histologické výsledky.Všem,co mají strach vzkazuji:"Děvčata nedejte se"

Jůlie (Pá, 12. 4. 2013 - 22:04)

Zdravim.2.4. jsem podstoupila...Na operaci jsem byla 21.1.2013.Odstranili mi dělohu i vaječníky- laparoskopicky.
V nemocnici Vás nic nebolelo,jelikož jste dostávala silné léky na bolest /s obsahem morfia/. To je tak asi tři dny a potom
dávají slabší analgetila- ta už jsem raděj brala omezeně,již tak mám dost prášků na jiné nemoci. Dříve se s touto diagnozou pobývalo v nemocnici 14 dnů.
Já jsem navíc v nemocnici chytila nějakého bacila a s tím se potykám dosud.
Po propuštění domů /za 3 dny/ jsem byla schopná se jen doplížit na wc, ale udělat si čaj-stát u kuchyň. linky- tak to ani omylem.Týdem jsem jen proležela a mé "procházky" byly jen do koupelny.Bez pomoci rodiny ,bych to nezvládla.A řeknu Vám,že nejsem žádný bolestínek,ale pořádně tvrdá ženská. Velký pozor na nachlazení!! A hlavu vzhůru,bude líp /jde to sice pomalu/
Navíc jsem příšerně unavená a včera mi internista sdělil,že mám špatný krevní obraz -mé tělo nemá rádo skalpel a při každém zákroku silně krvácí a to jsou pak důsledky,ze kterých se budu dlouho vzpamatovávat. Přeji at´je Vám líp a nenastanou žádné komplikace. 8-mý den po operaci jsem skončila na nemocniční pohotovosti k vůli krvácení. Naštěstí to kapačka uklidnila a tak mne 2-hý den odpoledně pustili a další jsem dostala ambulantně. Zdraví Jůlie

carlos (Út, 9. 4. 2013 - 13:04)

Já se po odstranění...7 let už na vás kašle.. A souvisí to vůbec s odstraněním dělohy? Ono totiž z mužského hlediska to nelze ani poznat (zda má dělohu, či ne) a světe div se, ani na ženských orgasmech!! Takže aby byl vůbec tím pravým důvodem nezájmu tenhle problém.

H (Út, 9. 4. 2013 - 13:04)

Já se po odstranění dělohy cítím na houby.Nepřipadám si jako žena,Manžel na mě po sexuální stránce na mě úplně kašle.Už sedmým rokem.Je mě hrozně.Už bych na to nešla.Raděj bych vykrvácela.Teď jen čekám kdy si přivede nějakou zdravou ženu.Připadá mě to nefér.Dala jsem mu 6 dětí.

doporučuji (Út, 9. 4. 2013 - 13:04)

Zdravim.2.4. jsem podstoupila...ti Aloe
od certifikované německé firmy LR
jediná kvalitní na trhu

, kerá ji i sama vyrábí z nejlepšího druhu , žádný podvrh ....

já se k ní dostala náhodou v IKEMU
přes pacientku ...nedám dopustit...

vlastní zkušenost .

Lenka (Út, 9. 4. 2013 - 13:04)

Zdravim.2.4. jsem podstoupila operaci jenom delohy,laparoskopicky,vse bylo v poradku po operaci,druhy den v nemocnici jsem chodila a zadne bolesti nebyly,ted jsem doma 2. den a mam problemy s vetry a kdyz se namaham,tak mam mirne bolesti v podbrisku.Nemuzu se ani vic najist,pak me boli zaludek,jinak zadny problem.Treba pozdejc se to upravi a streva budou zas dobre fungovat.

Anna F. (Po, 11. 3. 2013 - 20:03)

Dobrý den. Zajímalo by mě, jestli má někdo podobné problémy se zády jako já a jak je řeší. Také jsem po operaci-odstranění dělohy.

Reklama

Přidat komentář