Reklama

Vnitřní pocity po odstranění dělohy

Alena (So, 26. 6. 2010 - 16:06)

Dobrý den,prosím jestli mi může někdo napsat něco o odstranění dělohy,jak dlouho trvá operace,jestli je operace vnitřně nebo přes břicho atd..Na operaci mám jít po prázdninách a dost se bojím tak sháním nějaké informace.Děkuji

iva (Ne, 20. 6. 2010 - 12:06)

na opraci nejdu,v nemocnici...tak to si si oddychla vid ještě že tak tak hodně zdraví a žádné nervy

jana (St, 16. 6. 2010 - 17:06)

ahoj jani tak jak si natom...na opraci nejdu,v nemocnici mi zjistili, že cysta praskla a nechápou,proč mě doktor na takový zákrok vůbec posílal. Na kontrolu mám jít za tři měsíce, tak doufám, že to bude dobré.

ivana (Po, 7. 6. 2010 - 20:06)

Moc dobře nechápu, co jsi...ahoj jani tak jak si natom už víš kdy jdeš na operaci

jana (St, 2. 6. 2010 - 18:06)

Píše se jste negramote
Moc dobře nechápu, co jsi tím myslel, ale svědčí to o tvé inteligenci

Míra (St, 2. 6. 2010 - 15:06)

ste sviněPíše se jste negramote

ivana (Út, 1. 6. 2010 - 09:06)

Mám strašný strach, tento...čekala jsem 14 dní jsou to nervy ale opravdu se neboj

jana (Po, 31. 5. 2010 - 18:05)

měla jsem zánět cystu a...Mám strašný strach, tento týden se jdu na operaci objednat. Jak dlouho jsi na operaci čekala?

ivana (Po, 31. 5. 2010 - 11:05)

můžu se zeptat, jaké jsi...měla jsem zánět cystu a tumor na vaječníku

jana (Čt, 27. 5. 2010 - 21:05)

v nemocnici jsem byla 8 dní...můžu se zeptat, jaké jsi měla problémy? Mě zjistili miom a dvoukomorovou cystu. Žádné problémy nemám, nic mě nebolí.

ivana (Čt, 27. 5. 2010 - 15:05)

jani neboj se nic taky jsem...v nemocnici jsem byla 8 dní ale měla jsem řez a je to vše v pohodě

ivana (Čt, 27. 5. 2010 - 15:05)

mám jít také na operaci...jani neboj se nic taky jsem se bála ale je to vše v pohodě jsem doma už 2 měsíc vše je v pořádku brzy už půjdu do práce

jana (St, 26. 5. 2010 - 11:05)

byla jsem operovaná v ústí...mám jít také na operaci dělohy, mám strašný strach, jak dlouho jsi byla v nemocnici?

ivana (Po, 24. 5. 2010 - 15:05)

ahoj všichni,
v červenci...byla jsem operovaná v ústí n labem 7.4 byla my odebrána děloha a vaječníky měla jsem řez a nemohla jsem si vynachválit gynekologii a lékaře či pana primáře sestry super chvála neboj te se tam jít

Lenka (Út, 18. 5. 2010 - 16:05)

Ahoj děvčata, která máte jít na odebrání dělohy, ničeho se nebojte. Tak krásně jsem se v životě nevyspala jako při operaci. Po probuzení žádné bolesti, na bříšku jen 3 malé dírky. Vlastně jen 2 ta třetí je v pupíku a není vidět vůbec. A jako žena se cítím víc než kdy předtím. Jsem si jista sama sebou, nemám obavy ze selhání antikoncepce či partnera a tak si mohu lásku užívat bez obav a stresu. To jsem si nikdy nemohla dovolit, protože představa nechtěného těhotenství je pro mě strašná. A těch ušetřených peněz?! Jen si to spočítejte. A váha je taková jakou chci já s operací to nemá co dělat. Operoval mě můj gynekol. v Třinci Podlesí. Je to už 5 let a všem to vřele doporučuji navíc nemohu dostat rakovinu děložního čípku a to je skvělé ne?

Dana (Po, 17. 5. 2010 - 16:05)

Čeká mě operace dělohy už příští týden ve čtvrtek. Operovat mě budou U Apolynáře, nevíte někdo jak to tam vypadá, co pokoje jsou s televizí a jaký je personál? Nejsem totiž z Prahy a proto mě zajímá zázemí nemocnice. Díky všem za info.

Petra (Pá, 14. 5. 2010 - 18:05)

Ahojky,je mi 34 let jsem už rok po odebrání dělohy a obou vaječníků,takže hormonální náplasti jsou mé kamarádky,komplexi?ani náhodou,opravdu záleží jak si to kdo pustí k tělu,akorád jsem trošku přibrala,po operaci jsem byla doma 6 neděl a opravdu je důležité se šetřit,předejdete dalším komplikacím co se týká plastiky močáku,má ještě někdo problém s tou váhou?

Denisa (Čt, 13. 5. 2010 - 12:05)

Deniso,
v tvém věku ti...Děkuji moc :-)

anonym (Čt, 13. 5. 2010 - 09:05)

Ahoj, můžu se zeptat jaké...Deniso,
v tvém věku ti snad vaječníky odebírat nebudou, nevím, jaké cysty máš, ale myslím, že u mladších žen se řeší vyjmutím pouze cysty (enukleací).
Pokud ti odeberou dělohu a vaječníky ti budou fungovat, do přechodu nepůjdeš a na návaly si ještě pár let počkáš :-)).
Je pouze skutečnost, že po odstranění dělohy je vyšší riziko selhání vaječníků - přeruší se zásobování krví z dělohy (tak jsem to vyčetla z literatury). Ale myslím, že jsou to celkem řídké případy.
Držím palce, at se obejdeš bez operace.

Denisa (St, 12. 5. 2010 - 12:05)

Ahojky, já byla po...Ahoj, můžu se zeptat jaké konkrétně problémy ? Mně brzy bude 39 , mám opakované záněty dělohy, bolesti v podbřišku a cysty na obou vaječníkách .... Dr. mi řekla, že ty cysty se možná vstřebají, uvidí se na kontrole - ale nechat si vzít dělohu ? Nevím .... jsem z toho špatná, bojím se ... ne toho, že nebudu ženská, to si myslím je fakt blbost, spíš se bojím jak mi bude, např. bolesti hlavy, návaly ? přibírání na váze ... prosím o informaci. Děkuji za odpověď.

Reklama

Přidat komentář