Reklama

Moc hubený kluk, líbí se holkám?

Vinka (St, 13. 6. 2012 - 13:06)

Já měřím 175 cm a...Ano, Romane, to jsou krasné rozměry, Štíhlej bude opravdu nějaký chrastítko

Štíhlej (St, 13. 6. 2012 - 12:06)

Tohle je diskuze jak o...Ahoj boubelko! Podle tvých měřítek patřím mezi "nepřijatelné vychrtlíky". Zvláštní je, že když mě lidi vidí polonahýho, tak začnou říkat, že jsem docela namakanej. Tvůj vzoreček zkrátka pokulhává.

Roman (St, 13. 6. 2012 - 11:06)

Tohle je diskuze jak o...Já měřím 175 cm a vážím 80 kg a tlustoprd teda rozhodně nejsem. Naopak si připadám hubenej.

Kristýna (St, 13. 6. 2012 - 09:06)

Je to silně nechutnéTohle je diskuze jak o baculkách. U kluka je ideální, když váží, to co měří, u holek to má být o 10% méně. Takže by měl mít 190/90 180/80 nebo 170/70. To je kluk akorát. Nechutná je hubenost i tlustoprdismus. Ale kluk typu 170/60 je už nepřijatelnej. Nedá se to zdůvodnit ani lehkýma kostma. Svaly mají větší specifickou hmotnost než tuk. Takže na klukovi 180/65 moc svalů nenajdete. Takže by mne zajímaly parametry toho "Štíhlýho", který tak často napadá tlustoprdy. Kluk s parametrama 180/80 není tlustoprd. S 90 kilama už jo, pokud to není kulturista. Zatímco 180/ 70 je už vychrtlík.

(Út, 12. 6. 2012 - 22:06)

Pořád lepší vychrtlý, než líná tlustá zpocená Jituška.

ich (Po, 11. 6. 2012 - 13:06)

Pořád lepší vychrtlý, než líná tlustá zpocená koule.

Na vychrtlém ch (Po, 11. 6. 2012 - 10:06)

Je to silně nechutné

Lucy (Ne, 10. 6. 2012 - 19:06)

Hubení kluci jsou hezcí :)

! (Ne, 10. 6. 2012 - 15:06)

...je skutečně duševně...Krustý!

Jituška alias m (Ne, 10. 6. 2012 - 01:06)

...je skutečně duševně nemocná. Není totiž normální min. 5 let pavidelně obcházet diskuze o hubenosti a dokola psát, jak je jí z hubených na blití

http://www.google.cz/search?client=opera&rls=cs&q=jitu%C5%A1ka+site:doktorka.cz&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest

To je řeč! (Pá, 8. 6. 2012 - 19:06)

Ten buřt (možná i...Držím ti palce, nenech se otrávit!

Skutečnej Štíhl (Pá, 8. 6. 2012 - 19:06)

Ten buřt (možná i buřtice), co tu furt píše jménama různých uživatelek, že se jim "z hubených zvedá kufr", má docela vytrvalost. Už mě nebaví pomáhat mu léčit komplexy z jeho tlustý prdele. Takže tlusťochu, tvoř si tu dál tu svojí prchavou iluzi, že jsi žádanej, a hlavně dávej pozor, ať se někde neskutálíš nebo tak něco.

Skutečnej Štíhl (Pá, 8. 6. 2012 - 18:06)

Tak Tebe chválím!Hele, vymysli si jinou přezdívku, jó? :)

Štíhlej (Pá, 8. 6. 2012 - 15:06)

Kdybych si tedy já měla...Tak Tebe chválím!

(Pá, 8. 6. 2012 - 07:06)

Kdybych si tedy já měla vybrat ze dvou extrémů - hubený, nebo tlustý, volila bych hubeného. S tlustým chlapem bych nemohla chodit, když si navíc představím sex s takovým člověkem, obrací se mi žaludek. Hubení mi nevadí, pokud nemají obličej a tělo posypané jebáky a dodržují základní hygienu, proč ne?

Hanča (Čt, 7. 6. 2012 - 18:06)

Souhlas s Dianou.

Diana (St, 6. 6. 2012 - 16:06)

Chlap má mít svaly a taky nějaký ten tuk. Nesnáším hubeňory jako například sprinter Bolt. Toho když vidím, je mi zle. Vysoká a zároveň hubená postava, to je tragédie.

Jituška (Út, 5. 6. 2012 - 17:06)

Tak z hubených kluků se mi opravdu zvedá kufr. Když vidím nějakého hubeňoura někde na koupališti, tak mám co dělat, abych nehodila šavli. Chlap má být buď svalovec nebo tlouštík. Ale pokud je chlap hubený, není to chlap, je to jakýsi bezpohlavní hibrid, o kterého bych si ani kolo neopřela.

Holka (Út, 5. 6. 2012 - 08:06)

Belo, alias...tisíc nicků nade mnou. Musím se tady zastat "štíhlého" a dalších hubených. Také jsem jedna z těch, které mají doma hubeňoura a jak už jsem sem 2x v minulosti psala - neměnila bych! Je to zlatý člověk a mně jeho postava nevadí. Takže, ty sama si můžeš věřit bludům, které sem píšeš, ale nic ti to platné nebude. Jsi zlý člověk, plný nenávisti. Asi hodně nešťastný člověk, když sem píšeš tolik urážek.

Bela (Po, 4. 6. 2012 - 15:06)

Tak zdravíme vychrtlého...ty jsi nejen hybrid, ale ještě ke všemu jsi poněkud mentálně zaostalý. Žádný tlustoprd by se s tebou o ničem nebavil a ani by to nemělo cenu. Věř si tomu svému bludu, že štíhlý kluk je atraktivní pro holky. Tohle je diskuze pro holky, jestli se jim líbí hubení kluci. Tak se tu holky o tom baví. Názory jednotlivých chrastítek nikoho nezajímají. Založ si svojí diskuzi na téma "VYCRTLÍCI-TO NEJLEPŠÍ PRO HOLKY" nebo něco podobného a tam si piš svoje samochvály. Tady neopruzuj.

Reklama

Přidat komentář