Reklama

Moc hubený kluk, líbí se holkám?

bisexuál 25 (Út, 22. 6. 2010 - 22:06)

Ne 80kg kluci se mi už nelíběj, líběj se mi právě takový jako Ty 55-65kg. Špatně jsem asi pochopil, na co se ptáš, samozřejmě by se mi líbylo se s tebou třeba držet za ruku, držet tě kolem štíhlounkýho pasu, chránit tě, líbat tě na krk a cíti tvoje křehký zranitelný tělíčko a jinak se tě dotýkat, tak jestli jsi chtěl slyšet tohle, tak ano, bavíme se tady přeci o tom, že jsme oba na kluky, tedy já jsem bi..... Řekni, co by si chtěl semnou třeba dělat ty?

mara12 (Út, 22. 6. 2010 - 22:06)

Ještě musim říct, že se...tak nad tím jsem oblečením jsem nepřemejšlel ale je fakt že mám sportovní v oblibě :-) to jsi nějak střelil dobře...i boty..joo jaký máš číslo bot vůbec,já moc malí nohy nemám 41-42 41 mi tlačí 42je zas velká jsem takovej mezi...

mara12 (Út, 22. 6. 2010 - 22:06)

Tak těch 100kg nejsou...njn,na to jsi se ptal co se mi líbí,tobě by se to nelíbilo ?? mě třeba obejmout okolo pasu a cítit ty kostičky a vzít mě do náruče a nebo mě masírovat,mě by se líbilo i to kdyby jsi mě třeba doprovodil v noci přes park jen aby se mi nic nestalo,nebo by se mi líbilo kdyby jsi mi napnul biceps a já bych ohodnotil jak je tvrdej a třeba by jsme si je poměřily :-) njn tak se ti asi líběj kluci třeba 80 kiláči což já nejsem Paaa Mára

bisexuál 25 (Út, 22. 6. 2010 - 21:06)

Ještě musim říct, že se mi k takovim štíhlym až vyhublim klukum líbí sportovní oblečení, vypadaj v tom pro mě sexy. Většině hubeňourů ta jejich hubenost vadí, u tebe mě překvapuje, že se ti to líbí, což je fajn, nemáš z toho žádný komlexy a například mě a nejnom mě se takový kluci líběj.

bisexuál 25 (Út, 22. 6. 2010 - 21:06)

Tak těch 100kg nejsou samozřejmě jenom svaly, jsem i trochu oplácanej a vykrmenej a něco vážej i kosti, který mam taky mohutnější. Celkově jsem vždy vypadal o něco starší, než kolik mi bylo. Co bych silově dělal s takovym štíhlym klukem? Nevim co by sis představoval a co bys chtěl slyšet, zrovna nad timhle tématem jsem nikdy neuvažoval, tebe to asi fakt docela vzrušuje co? No tak určitě bych si tě dokázal hodit přes rameno, pak tě nosit jako holku v náručí, no a dál silově nevim, kdybych tě trošku silnějc objal kolem ramen, možná by kostičky zakřupaly, ale při škádlení bys moc šancí neměl, brzo bych tě "přepral".

mara12 (Út, 22. 6. 2010 - 21:06)

Hrudník mam svalnatej,...no já nosím kratasy a volný trička,ale přijdu si jako taková placka s dlouhejma kudrnáčkama na hlavě...jsem rád že se to někomu líbí ta moje hubenost,v práci mi říkaj hlavně ženský že jsem anorektik ale kluci jsou fajn a proto jsem se všemi kamarád,s jedním dost velkej kamarad o kterým jsem už psal ...ví že se mi hubenost líbí a bere to a dokonce mi dneska objal stehno rukama a říkal že je mám pomalu jak on ruku :-) si dělal prču 45cm nemá přes ruku...mě to baví se takhle bavit...napiš co by jsi dokázal dělat s klukem kterej má mojí váhu,myslím silově ...ale po pravdě ....Já si to moc nedokážu fakt představit když napneš 100kg svalů jak by si si se mnou hrál...:-) ale zase tak velkej nejseš 187 cm to je jen o 10cm víc než já :-)

bisexuál 25 (Út, 22. 6. 2010 - 21:06)

Hrudník mam svalnatej, prsní svaly mam, obvod v klidu 115cm, jak jsem psal, ty svaly na hrudi mam hodně z těch kliků a samozřejmě i činek, občas si taky zaplavu....atd. Dá se říct, že když si kupuju oblečení, chci zásadně tu největší konfekční velikost, bundy většinou tak XXL-XXXL, bejt ještě o třídu větší, měl bych problém už něco sehnat.

mara12 (Út, 22. 6. 2010 - 21:06)

Mara: Kliky jsem taky dělal,...Jo já to obdivuju a docela koukám že já takový chrastítko bych ovlivnil 100kg vysokýho chlapáka. Tak to je supr s tím ochránstvím ,kdyby mě nikdo bouchl tak by jsi se dokázal postavit nějakýmu člověku ,kdybyh se za teba schoval,já jsem srabík a kdyby mě někdo trochu víc bouchl tak bych asi brečel,já nevydržím moc velkou ránu.Zato když já někomu dám pěstí ,tak se akorát směje:-) Jsi ani nenapsal jakej máš hrudník,máš prsní svalyjá je vůbec nemám vyvinutý a vysloveně mám jen žebra potažený kůží.. Tak ochránče začni makat a schválně jestli ti narostou bicepsy a ztvrdnou...čau siláku 58kg Mára:-)

bisexuál 25 (Út, 22. 6. 2010 - 20:06)

Mara: Kliky jsem taky dělal, ještě teď kdy už skoro netrénuju dám na ex třicet kliků, drív jsem dal 50 i 60 najednou, to už jsou výkony profesionálního vojáka (taky jsem chtěl jít, ale nějak to nevyšlo a teď sase už nenabíraj). Teď ta práce a jak je člověk starší, je i pohodlnější a ztrací motivaci, kdyby někdo obdivoval mou sílu, tak bych na sobě určo začal zase makat. Tak musim říct Máro, že bych se někdy docela rád přitulil k někomu jako ty a je fakt, že bych někomu takovýmu nedokázal ublížit, k mý smůle asi ani kdyby to byl hajzlík, spíš bych byl rád takovej jeho ochránce. Čau posílám pusu.

mara12 (Út, 22. 6. 2010 - 20:06)

Čau Máro, tak jsem včera...To je dost brzo ve 4hod...no já včera šel spát asi v 1hod,ale je to tím že jsem odpočíval o dovolený minulej týden,dneska jsem byl do tedka u kamaráda,normálně udělal 70kliků!! vždy po 20 a jednou po 10 ...mi říkal když udělám 10 tak že jich dá 50 ...no a co myslíš já jsem udělal jen 3 a strašně jsem se u toho třásl :-) jeho spolubydlící udělal 65 prej jsem slabej jak čajíček :-) no a zase jsme dali bitku a chvíli mě nechal jestli s ním hnu a hrozně se smál a pak mě nějak podrazil nohy ale chytnul mě a lehce položil na zem a pak mi dal ruce za hlavu a zase mě zlehtal,parchantík využívá svojí fyzický převahy,jinak na to že má 80kg je fakt hodně silnej,má to asi v genech ,na bench prej zvedne 100kg,je fakt že mě v leže zvedne nad hlavu ani se mu netřesou ruce. Jinak se mi líbí jak si psal že by si mě nedokázal ublížit. Si udělej čas na posilování,víš jakou by jsi měl sílu třeba za půl roku,to by jsi mě v pohodě vynesl do toho tvojeho kopce...no jinak 50kg pytel já neunesu :-( ale kluci a chlapy docela v poho...jsem hold chrastítko,ale mám výhodu že kamarádi vědí jak na tom jsem a pytle a sudy atd....nosí sami a nechtěj to po mě:-) tak cvič atˇuneseš hubeňoura kdyby mě boleli nohy:-) Mára

bisexuál 25 (Út, 22. 6. 2010 - 18:06)

Čau Máro, tak jsem včera šel dřív spát, protože vstávám ve čtyři ráno, tak sem se ke kompu dostal až teď. No v tý jedný ruce bych tě neunesl, ale kdybych měl čas posilovat, tak za pár měsíců možná jo. Jsem teďko s tý práce nějak pořád stahanej, dělám hlavně fyzicky, takže celej den na nohou, ale jinak sílu docela mam, 50 kg pytel ještě přes záda hodim vcelku v pohodě, ale to zas neni takovej výkon, znám chlapi, co v mym věku už dávali 100kg na benž.

kluci (Út, 22. 6. 2010 - 07:06)

držím vám palce.holka :-)
jinak vy, co jste hubení, nezoufejte. Můj manžel je taky kost a kůže, o vzhledu to rozhodně není!

mara12 (Po, 21. 6. 2010 - 23:06)

Takhle zvednout a nosit bych...teď jsem doposlouchal muziku,hele by jsme si mohli poslat foto ...ty s napnutejma svalama a já se svojema svalama:-)

mara12 (Po, 21. 6. 2010 - 21:06)

Takhle zvednout a nosit bych...Ahoj,no mě právě přitahuje ta síla,jeden kamarád je hodně svalnatej,má 117kg a dost vysokej,ale to jsem se ho neptal asi přes 190cm...a líbí se mi že má třeba mohutnější prsty ,kosti a obrovský pro mě svaly a tím i sílu,jednou na mě koukal a zeptal se mě jestli mě může zvednout,no a já joo klidně a sehnul se a vzal mě do náruče a říkal jak jsem lehounkej,přitom to je heterosexuál. Představ si kdyby jsi ještě začal posilovat jakou bys měl za pár měsíců svaly a sílu.Mě by se třeba líbylo jít s tebou posilovat,že by si se zkrčil a já bych si na tebe lehl a ty by jsi vstal a nesl bys mě na zádech...to by pak rostla síla :-) Jinak to máš pořádnou sílu že by jsi mě takhle jak píšeš unesl,myslíš že by jsi měl i na to že by jsi zkrčil ruku a u těla a já bych si na ní sednul ,že by jsi mě udržel na jedný ruce? akorád mám kostnatou prdílku...co popisuješ tak štíhý nohy mám,ale snědý moc ne,ale sejry:-) to taky nejsou a chlupy nějaký jsou ale nejsem medvěd,krk je štíhlej ale né žirafičí..to bych ani nechtěl:-) ale jsem lehtivej takže si moc nenechám na něj šahat,jen když mě přeperou a lochtaj mě...se neubráním :-( no tak tuky moc nemám :-) a svaly nemám žádný na hrudníku ,tam jsem kostra a něco na bicákách jak jsem psal,co mi říkala kamarádka když mě vzala na klín.....jééé ty jsi lehoučkej ale místo zadku máš kosti,tak bys musel hodně napnout svaly na stehnech kdybych ti skočil na klín :-) ale ty je musíš mít pevný z toho nošení 100kil co takže by jsi asi ani nevěděl že na tobě sedím co?? A na tý jedný ruce jestli by jsi mě unesl nevím co nařachančeee :-) :-) :-) Pa Marek

bisexuál 25 (Po, 21. 6. 2010 - 18:06)

Takhle zvednout a nosit bych tě určitě dokázal, protože máš dívčí váhu a skoro dívčí tělíčko. Ještě k tomu mýmu kámošovi, dodnes lituju, že jsme to nějak nedali dohromady, protože mě fakt přitahoval. A co třeba tebe přitahuje na těch klucích, jsou to svaly, široký ramena, muskularita a postava? Mě právě na klucích jako jsi ty přitahují takové ty zženštilé znaky, jako jsou snědé štíhlé nohy, ale bez chlupů, delší a štíhlejší krk(to mě asi úplně nejvíc), ten kámoš ho měl jak žirafa dlouhej a tenkej, a pak ta hubená chlapecká postava s minimem svalstva a žádnym tukem.

katka (Po, 21. 6. 2010 - 15:06)

pro mě je ideální kluk třeba 190/90. klidně ať má trochu bříško, ne zas tlustej, měly by tam být i svaly. Vytáhlý tyčky mě odpuzujou a nemohla bych s hubeným chodit.

kiki (Po, 21. 6. 2010 - 10:06)

me se desne libi hubeni kluci:)

Imaginary Alien (Po, 21. 6. 2010 - 10:06)

Mě osobně moc ne a...Mně se hubení kluci líbí, samozřejmě vynechme extrémy. Musí být ale zároveň vyšší postavy. :)

mara12 (Po, 21. 6. 2010 - 00:06)

Jo takový to škádlení...Tak já jdu hodit to svoje tělíčko do postýlky a zejtra po 9dnech do prácééé ééé se mi nechcééé ,ale zase se poškádlím alespoň Čauky Marek posílám pusu na dobrou noc...

mara12 (Ne, 20. 6. 2010 - 23:06)

Jo takový to škádlení...:-) to je vzláštní,no prostě příroda,někoho vzrušujou prsa,někoho tohle někoho támhleto,já jsem třeba naprostej liberální v tomhle a třeba kamarád se mi svěřil že se mu líbí takoví ti latexáci,je teda hetero a dobrej člověk,co se mi nelíbí je jen když nikoho něco vzrušuje na ukor druhýho.No mě ve škole taky vzrušovali větší kluci a líbilo se mi když mě právě brali na klín a nosily mě atd...No teď když třeba masíruju kamaráda z práce tak se mi líbí když na něm sedím a on říká že vůbec neví že na něm sedím ,že jsem prej jak chroustík :-) To s tím kamarádem ve škole jste se měli nějak domluvit,ale je fakt že v teenegerskym věku to asi nejde,já se takle škádlím s jedním klukem v práci a pak u něj doma a vždycky to zkončí tím že mě zlehtá a různě si se mnou pohrává,má 80kg a velkou sílu. No já jsem takovej prostitut :-D a vědět že tě to vzrušuje tak už bych byl u tebe na klíně a nechal bych se doma nosit..mě by docela zajímalo,to jsem ještě nezkoušel jestli by jsi mě dokázal zvednout do vejšky kdyby jsme stáli proti sobě a ty by si se zkrčil a vzal jsi mě jako pod rukama pod paždím a vlastně nad hlavu ...sem to ještě nezkoušel nebo nějaký chlapy dokážou člověka zvednout při dělání kliků,ale to už musí být asi hodně silný...koukám na pia na tichího nepřítele :-D

Reklama

Přidat komentář