Reklama

Moc hubený kluk, líbí se holkám?

paja (So, 19. 1. 2013 - 15:01)

Jem mně 28 a jsem moc...vy ste pekny kravy a kdyz treba za to nemuzem ze sme tak hubeny ja priklad zeru jako krava sportoji ,posiluji, a nemam moc vysledky sice to jde ale desne pomalu za vse muze genetika ! takze asi tak !

hubeour (Ne, 13. 12. 2009 - 11:12)

jsem na tom podobně a do teď jsem v podstetě žádnou holku neměl, otázka je jestli za to může víc hubenost, nebo nesmělost. Pravda je že pěkná postava a clapácký zjev se mi vyhnuly obloukem

abcd (Ne, 13. 12. 2009 - 00:12)

Hahaaa, tak vám nevím, ale mám přes 180cm, vážím 65 kg, jsem dost hubený, ale že bych se holkám nelíbil, to říct nemůžu :-) Měl jsem jednu fakt pěknou, co byla věčně vlhká a nadržená jenom co mě viděla, chtěla to pořád. Skoro jsem měl pocit, že je se mnou jenom kvůli tomu :) Je ale pravda, že po mě jedou spíš menší holky a mě se líbí spíš ty oplácané :) Takže tak. Pohled "je hubenej, že bych blila" jsem ještě nezažil :-))

trzni (Ne, 6. 9. 2009 - 18:09)

mimiochodem se taky omlouvam Securitymu (třeba dělá co ho baví a já mu křivdím).Spis mě nakrkl kulturista těma jeho tlučhubama s nablejskaným fárem a naditou peněženkou

trzni (Ne, 6. 9. 2009 - 18:09)

To ja jen k uzivateliu security, který píše že má bc. ale dělá u ochranky.Jinak se omlouvam za tento off topic (P.S. taky nejsem tržní :( )

Návštěvník (Ne, 6. 9. 2009 - 12:09)

Tak to jo, ale to tady všichni vědi, dneska je tržní kdejakej vůl.

Návštěvník (Ne, 6. 9. 2009 - 10:09)

fyzická síla je vám k hovnu když nejste dost tržní :P

Security (So, 5. 9. 2009 - 20:09)

Nj, Nekulturisto, já mám bakalářský titul a stejně makám v ochrance.... a denně dojíždím do hlavního města, páč Pražákům se v security dělat nechce.. založit si vlastní agenturu, jj, tak to zkus, ty chytrej, problém je sehnat objekty, v našem mrňavém státě je velmi obtížné prorazit v těchto jednoduchých oborech jako security, taxi, herny nebo bary. Trh je rozdělen a máš smůlu, pokud nemáš ty správné kontakty.
A protože mezi slepými jednooký králem, prorazil jsem alespoň na zástupce velitele objektu a plat není tak tristní, asi 28 000 čistého. Samozřejmě asi se 40 hod. přesčas. Ale když jsem chodil po konkursech a hledal místo s "odpovídající kvalifikací", tak mne jen zřídkakdy nabídli víc než 20. A pokud ano, tak za tolik práce, že bych měl přesčasů víc než mám nyní a to s tím rozdílem, že by mne to nikdo nezaplatil.
A k tématu, kulturisto, fyzická síla je ti k ničemu, pokud neumíš zacházet rychle se střelnou zbraní. Než bys na mne sáhnul, už bys měl prostřelenou nožičku.... jinak fyzicky jsem na tom přibližně jako Ondra cca 179/82

Nekulturista (So, 5. 9. 2009 - 00:09)

Kulturisto,i já mám několik známých mezi kulturisty.V jejich přítomnosti rozhodně netrpím žádným komplexem.Co je ale jisté,že velmi těžko hledáme společná témata k rozhovoru.Některé věci(složitější k pochopení),tito hoši pochopit nedokážou.Někteří jsou velmi narcisní,mají osobnostní poruchy,hraničící s psychopatií.Pracují často jako různé ochranky,nosí trika s nápisem Security a jsou za to velmi mizerně placeni.Protože nemají střední školu a nejsou ji ani schopni absolvovat,nemohou mít vlastní koncese na hlídání,takže stráví do důchodu po vrátnicích.Někdo prostě nepochopí,že sebevětší objem svalů někoho,je ostatním(normálním) naprosto ukradený!Myslím,že pro méně studijně nadané hochy,je to jediná možnost na sebe upozornit.Já sám nejsem ani hulič trávy,ani nic podobného.Sám jsem cvičil,ale do rozumné míry a vždy bez sypání.Peníze vydělávám hlavou,dost slušné a vím,že velikost člověka je v tom,co má v hlavě,nikoliv ve svalech.Člověk,který dosáhl normality,má jiné starosti,než neúměrné zvyšování objemu svalů...

kulturista (Pá, 4. 9. 2009 - 21:09)

Ondra: No jestli děláš nějaké bojové umění, pak je to možné, ale v páce bys to chlapče projel, krom toho určitě nebudeš typickej "hubeňour" z této diskuse.

Ondra (Pá, 4. 9. 2009 - 20:09)

kulturista: co máš ve svalech Ti evidentně chybí v hlavě. Já mám 75 kg na 177 cm a věřím tomu, že bych s Tebou moc práce neměl. Můžeš být velkej jak chceš, ale než Ty mi dáš ranu, tak další tři chytneš a na hlavě svaly nemáš.

mike (Čt, 3. 9. 2009 - 22:09)

kulturista : co to máš za divný předsudek, že všichni hubení chlapi jsou fetky, nebo namachrovaní tlučhubové... fakt nechápu

kulturista (St, 2. 9. 2009 - 23:09)

nekulturista: Víš on nikdo neni dost velkej a silnej v dnešní době, ale to člověk jako Ty nikdy nepochopí. Ale já vim, vy přece jste "silní" jinak že, třeba v hulení trávy, nebo některí naditou peněženkou či nablejskanym fárem a hubou plnou keců.

nekulturista (St, 2. 9. 2009 - 23:09)

Nojo,už jste všichni velcí kluci,že?

kulturista (Út, 1. 9. 2009 - 23:09)

Karl: Co by dělal takovej holkokluk je jasný, machrování a frajeřinky by mu v tu chvíly byly na prd, buď by zdrhnul, nebo by dostal přes držku. Znal jsem jednoho ještě ze školy 180/56 ruce jak hůlčičky, ramínka jak modelka, ale frajírek, byl sice vytrénovanej, uměl běhat, ale jinak totální sračka. Jednou machroval na dva "namakaný borce" zhruba 175/90, byli to opilci a že jim pak jako uteče, no jenže se přetáhl o obruník na chodníku, oni ho doběhly, jeden ho chytnul pod krkem, pár ran do břicha a hlavy a chlapec z toho byl měsíc v nemocnici a tomu ještě pomohly kolemjdoucí.
Hlavně když jsem byl na vojně, tak náš velitel měl v oblibě hubený vytrvalce a atlety, ale kdyby došlo k boji muže proti muži, tak jim ta atletika bude .... je jasný k čemu a muj kámoš 190/110 běhal líp než tyhle vychtliny, takže ono je to indivduální, ale svaly a hmota nahradit nejdou.

Daniela (Út, 1. 9. 2009 - 17:09)

Pokud vím, podle sebe a svých kámošek, hubení kluci opravdu netáhnou. Podle zdravotnické definice je nezdravá hubenostzhruba od 10% podváhy vzhledem k výšce. Čili kluk by měl mít při výšce 180 cm minimálně 72 kg. Ale je to otázka vkusu. Zrovna tak jako se některým klukům líbí pořádné tlustoprdky, tak i některým holkám se líbí hubení kluci třeba s 20ti kilovou podváhou. Chodila jsem na střední do třídy se spolužákem, který byl příšerně vyzáblý. Měl 182/55. Kamarádila jsem s ní, on chtěl i vztah, byl moc hezký, ale já tu jeho vychrtlost nepřekousla. Samozřejmě jsem mu to neřekla.
Před měsícem jsem ho po několika letech potkala, přibral takových 30 kg a naprosto super! Skutečně krásný kluk a v obličeji ještě víc, když nebyl tak vyzáblý. Na střední o něj nebyl zájem a sám mi přiznal, jaká je momentálně o něj mezi holkama rvačka. Dokonce si ho chtěla nějaká rozvedená podnikatelka vydržovat jako nabíječe. Takže hubenost opravdu nic moc!

Karl (Út, 1. 9. 2009 - 17:09)

Jasnačka, velká štíhlost u kluka působí zženštile, takovej kluk vypadá prostě jak gay, vypadá, že furt potřebuje chránit, holku třeba obllne ftipem, ale pořádnou oporou pro ní přece nemůže bejt. Kdyby ta holka potřebovala fyzicky ochránit, co by asi tento holkokluk dělal.

Franta (Út, 1. 9. 2009 - 16:09)

Souhlas s Jiřim, taky mam kolem metráku a hroch rozhodně nejsem a sportuju, běhám, hraju hokej a posiluju, takže je pěkná ptákovina tvrdit, že sportovec musí bejt štíhlej.

Jiří (Po, 31. 8. 2009 - 16:08)

David: A co boxeři, vzpěrači kulturisti nebo vrhači koulí, to nejsou sportovci? Já mít pod 90kg, tak si připadám hubenej a měřim 185cm, vážim 90-100kg a za obézního se fakt nepovažuju, rád se dobře najim a zaposiluju si.
Tak že ono je to dost subjektivní, přesto ale bych řekl, že holky maj raději hubenější, takový ty chlapečky z playboye ala gay styl, no já bych si tak fakt připadal při tý vaší váze. Chlap má vypadat jako chalp, ale když někdo chce bejt pořád chlapec, tak je to jen jeho věc.

David (So, 29. 8. 2009 - 02:08)

Nikol, to uz je moc. Ja sam som dost stihly a mam pri vyske 189 priblizne 76 kg. No sportujem, cize mam celkom vysportovane telo, a nechcel by som viac ako 80 kg. Cize podla tychto slecien by som mal mat minimalne 90 kil, co je uz nielen nadvaha, ale navyse vacsina sportov pri takejto vahe by sa na solidnej urovni nedalo praktizovat... Napr. si pozrite ake vahy a vysky maju futbalisti.

Reklama

Přidat komentář