Reklama

Moc hubený kluk, líbí se holkám?

Marek (Po, 3. 9. 2012 - 20:09)

já jsem velmi hubený, ale přibrat mi prostě nejde... sportuju a posiluju a hodně jím, ale nejde mi to... chcete říct že u hubených kluků nemají pocit bezpečí? To mám někomu rozbít hubu, abych ukázal že holku umím ubránit? Mám jenom 60 kg a 175 cm, ale tuky ti v bitce moc nepomůžou... když jde o bitku tak je hodně důležitá i agresivita... i kdyby měl 80 kg a nasral mě tak k němu skočím dám mu 5 granátu na ksicht a ani nemukne, ale já takový nejsem mám to teda nějak dát najevo, aby si holky odpustily tuhle lež? a zatímco někdo chlastá a hulí, já makám tak jsem zvědavý na vaše reakce :)

Pavel (Út, 28. 8. 2012 - 17:08)

sorry skiny gay, máš už kluka skiny?

Pavel (Út, 28. 8. 2012 - 17:08)

Chodí sem ještě skonny gay?

Alice (Po, 27. 8. 2012 - 19:08)

Alice
No asi jo, ale to mě...Ale to ne... já mám 173/66, taky nejsem žádná vychrtlina a mám problém vždy sehnat přítele. Už mám třetího, takže je to momentálně vše O.K., ale dneska se zas naopak vyskytují "holkokluci", což připomíná buzeranta a nebo jsou tlustý jak prasata, na což se taky nedá koukat. Takový "UDĚLANĚJŠÍ" jako jsi Ty, to je fakt ohrožený druh.

udělanější (Po, 27. 8. 2012 - 19:08)

Alice
No asi jo, ale to mě netrápí, spíš to, že většina holek dneska prostě letí na ty hubený přihřátý, jsem ohrožený druh proto, že holky takové jako já už moc nechtějí, asi jsem se měl narodit do jiné doby.

Alice (Po, 27. 8. 2012 - 15:08)

Hubení kluci jsou většinou...Přesně tak, mluvíš mi z duše, ty jseš vlastně ohrožený druh!

udělanější (Po, 27. 8. 2012 - 11:08)

Hubení kluci jsou většinou homosexuálové, tedy značná část z nich, v naší zemi vidim dva extrémy, buď hubené kluky co vypadají jak věčný puberťák styl metrosexuál nebo naopak stáré vyžrané fotry s těžkou obezitou valíví se v Kauflandu v montérkách pro pivo, mladých udělaných mužů mužného vzhledu, kteří nejdou s davem a mají svůj styl je pomálu, o to větší šanci my tycí muži máme u ženských, proto že jsme vzácný druh:-), tak že je to vlastně ok.

Aranka (Pá, 24. 8. 2012 - 20:08)

Taky z hubených kluků blinkám.

Terča (Út, 21. 8. 2012 - 14:08)

Hubení kluci se mi nikdy nelíbili a pokud se nepletu, tak to každá holka vidí stejně. Hubenost klukovi prostě sebere veškerou mužnost, takže se pak nemůže divit, že si o něho žádná holka ani kolo neopře. Jediné řešení pro hubeňoury je začít konečně jíst.

Znám pár zmrdů (Čt, 2. 8. 2012 - 01:08)

Jo ten Matouš Franko z Karviné co mu chybí ty prsty to je pěkný zmrd,většího čuráka jsem v životě neviděl.Jsem ho jednoho dne potkal a on mi pořád nabízel nějaké spičené patenty.Tak jsem se obrátil a odešel měl jsem sto chutí ho praštit lopatou po kebuli zmrda!

Žaneta (So, 21. 7. 2012 - 15:07)

Tak samozřejmě záleží na...Jistě, Štíhlej, máš absolutně pravdu. O mně, jako o hubenou holku, mají zájem především hubení kluci. Vůbec nechápou, že pro mne jsou sexuálně atraktivní především udělaní kluci. Ale je rozdíl, vychrtlej, hubenej nebo štíhlej jako jsi ty. Jsou tam poměry svalů, vody a tuku a to není tak jednoduchý to zevšeobecnit... ale abych tady nekafrala nějak teoreticky. Můj současný partner má 183/76. A považuju ho, co se týče postavy, za sexuálně přitažlivého. A myslím, že by mi absolutně nevadilo, kdyby měl ještě o 3 kg míň.

Štíhlej (Pá, 20. 7. 2012 - 23:07)

Tak samozřejmě záleží na tom, co považuješ za vychrtlinu. Když je to jen kost potažená kůží, tak je to něco jinýho než štíhlej pružnej kluk bez zbytečných tuků.
Nadpis zní "MOC hubený kluk..." Moc hubený kluk se samozřejmě holkám moc nelíbí, ale jde o to, co je moc. Určitě ne to, co tady některý tlustý kravky popisujou.

Vychrtlíci jsou (Pá, 20. 7. 2012 - 18:07)

Nemají s mužem nic společného. Pokud mají krásný ksichtík, lze doufat, že takový holkokluk nakonec partnerku sbalí, protože část holek touží po krásném chlapci, který spíš připomíná holku. Ale vychrtlina s blbým ksichtem je bez šance. Paradoxně bývá často sbalen tlustoprdkou.

David T. (Pá, 20. 7. 2012 - 18:07)

Bohužel jsem hubený a žádná mě nechce. Holky říkají, že je nepřitahuju, protože nemam mužskou postavu. Jak mám přibrat???

Aneta (Ne, 17. 6. 2012 - 16:06)

Já myslím, že je to...Přítažlivost chlapa nemá s velikostí péra nic společného, debile!!

Míry těch, co m (Ne, 17. 6. 2012 - 07:06)

http://navratdoreality.cz/?p=view&id=13754

p. (Ne, 17. 6. 2012 - 04:06)

Ahoj! Je tu k dispozici...A to si jako představuješ jaké míry?

Marcela (So, 16. 6. 2012 - 20:06)

je sexuálně nemožný, pár...Ahoj! Je tu k dispozici nějaký pořádný udělaný kluk a ne nějaké polochcíplé hovado?

Já byh takovéto (So, 16. 6. 2012 - 20:06)

je sexuálně nemožný, pár...nakopala do kostnaté řiti

Kluk 180/ 70 a (So, 16. 6. 2012 - 20:06)

je sexuálně nemožný, pár kraviček, které ho akceptují, je nutno politovat!!!!

Reklama

Přidat komentář