Reklama

Moc hubený kluk, líbí se holkám?

mike (St, 10. 9. 2008 - 12:09)

Lída , ono to tak všeobecně platí , ale jen by oko , můžeš mít někoho kdo má 180/80 a je to celkem sádlo a někoho 180/80 a je vychrtlík , hodně dělají kosti a svaly
Jan : tuším že ideál mužského těla leží kousek vedle , ale na druhou stranu kdo nemá nějakou tu chybu že ?Faktem je že tělesné proporce se řeší spíše u dam než u mužů a tak pokud chce někdo něco vyhledat k tomuhle problému , má dost smůlu ( osobně mám podobný problém , mám úzký poměrně malý hrudník a širší boky , zadek a stehna mám naštěstí v normě)

Renata (St, 10. 9. 2008 - 12:09)

To se mi, Jene, nelíbí. Ramena by měly být širší nebo stejná jako prdelka. A tlustý zadek a tlustá stehna, to je hnus. V létě je vidět spousta kluků v takových těch širokých kraťasech se sádelnatými zadky a stehny, od nich odvracím hlavu. Přitom na řadu kluků je velmi pěkný pohled. Neměli by být hubení ani tlustí. Jak psala Lída, ideální je těch 180/80. Mírný pivní mozůlek mi téměř nevadí.

Jan (St, 10. 9. 2008 - 11:09)

A jak se vám líbí kluci,kteří mají úzká ramena,plochý hrudník,ale zadek mají velký a široký a stehna také silná.Líbí se vám takoví ?

Lída (St, 10. 9. 2008 - 10:09)

Ono jde o to, co je to hubený. Někdo považuje za hubeného kluka, který má při 180 cm 75 kilo, jiný považuje za hubeného zase kluka, který má při 180 cm 60 kilo. Já to vidím tak, že nechutně hubený je kluk, který má 15 a více kilo podváhu. Ideální je kolik centimetrů nad metr, tolik kilo. Jak to vidíte vy ostatní?

Renata (Út, 9. 9. 2008 - 18:09)

Jako opravdu hubení kluci nejsou nic moc, ale že bych se jich štítila dotknout, to bych říct nemohla. Občas vidím i hubeného kluka, který se mi líbí.

mike (Út, 9. 9. 2008 - 17:09)

asexuální , to slovo začínám milovat ,dejte lidem nějaký pojem a oni ho překroutí jak mokrý hadr

Návštěvník (Út, 9. 9. 2008 - 14:09)

di už ale fakt do prdele, ty tlustá krávo, co tu vystupuješ pod deseti přezdívkama. My za to nemůžeme, že tě nějakej kluk nechtěl. Za to může tvoje tloušťka a debilita.

Návštěvník (Út, 9. 9. 2008 - 10:09)

nelíbí

pro Evu (Út, 9. 9. 2008 - 07:09)

Mám stejný názor jako Ty, Evo. Tak se ztotož?uji s názorem, že nic horšího na klukovi nemůže být, než hubenost. Hubenost jpůsobí tak asexuálně a hlavně slizce, že se prostě hubených kluků štítím. Nedokážu si představit, že bych se nějakého hubeného dotkla.

Mike (Pá, 29. 8. 2008 - 09:08)

eva : ale existuje a pokud to nejsi zrovna ty , tak je to finančák

Návštěvník (Čt, 28. 8. 2008 - 15:08)

to Eva: Zkus se podívat do zrcadla, určitě změníš názor.

Eva (Čt, 28. 8. 2008 - 14:08)

Mám dotaz na ostatní holky: Existuje na světě něco hnusnějšího, než hubený kluk? Já mám pocit, alespoň pokud soudím dle sebe, že nic odpudivějšího vážně neexistuje.

Pampalábuluska (Út, 1. 7. 2008 - 11:07)

1/2 kilový Pampalábulus s mozkovnou. To mi napadá jen jedna věc co by to mohlo být. Cha cha cha.

Pampalábulus (Út, 1. 7. 2008 - 11:07)

Pampalábulus se rozmnožuje také pohlavní cestou (takže je vyloučené, aby "to dělal sám se sebou" - mitózou se rozmnožují pouze nižší organismy jako např. bakterie, do kteréžto kategorie Pampalábulus nepatří) a to tak, že dochází k výměně genů mezi čtyřmi pohlavími našeho druhu. Zaručuje to mnohem čistější genetickou informaci, která je - narozdíl od lidí - zapisována do trojité šroubovice DNA.
Jinak, o Pampalábulovi nelze mluvit v kategoriích "štíhlost" nebo "obezita". Tělo průměrného jedince našeho druhu váží cca 500 gramů, přčemž převážnou část netvoří tuk, nýbrž nervová tkáň, u níž velkou část tvoří epifýza, která se vyvynula v dominantní část Pampalábulova mozku. Zmohutnělá epifýza umožňuje Pampalábulovi přímý myšlenkový kontakt s našim Stvořitelem a Jeho Synem, Ježíšem Kristem, čili je Pampalábulovo vědomí napojeno na samu podstatu bytí a dává mu nahlédnout za podstatu věcí. Díky přímému kontaktu s vědomím Stvořitele zná Pampalábulus i veškeré jeho plány s lidstvem, stejně jako s jinými bytostmi Universa a zná tudíž i jeho názor na obcování s ostatky.

Veronika (Út, 1. 7. 2008 - 10:07)

Pampalá:jsi to asi špatně pochopil.On dosud žije...narozdíl od Tvých bezmasých ostatků :-)
Ale opravdu, tak hubený není.Váha není vše.Mohlo by se zdát dle jejo míry, že je fakt kostlivý, ale není.Je šlíhlý a má hezký penis.Baví mě to.Pampalá..Ty to děláš maximálně sám se sebou.Nejvíc takových keců mají lidi povrchní, kteří posuzují jen podle vzhledu a navíc lidé obézní, kteří závidí štíhlým jejich postavu.

Pampalábulus (Po, 30. 6. 2008 - 22:06)

Mýlíš se, Pampalábulus nespadá do čeledi kytovců, ani není mechanickým konstruktem, nadnášeným heliem. Pampalábulus jakožto živočišný druh má svou vlastní taxonomii, která je ovšem pro člověka těžko uchopitelná. Věz ale, že Pampalábulus je stejně jako člověk založen na uhlíkové bázi a má i některé prvky lidského metabolismu. Narozdíl od člověka, potažmo kytovců, však Pampalábulus nespadá mezi strunatce a má jinak, mnohem složitěji stavěný nervový systém, což mu poskytuje dokonalejší percepční a intelektové schopnosti.

brouk Pytlík (Po, 30. 6. 2008 - 22:06)

Příspěvek nademnou psal další Vorvaň, nebo snad vzducholoď???

Pampalábulus (Po, 30. 6. 2008 - 21:06)

Sex s kostrou je dle platných Božích zákonů považován za nekrofilii a náš Pán naprosto zavrhuje a tvrdě trestá jakoukoli hříšnou lásku. Veroniko, vzdej se prznění tělesných ostattků a obrať se na správnou cestu, možná se nad tebou Spasitel Ježíš Kristus ještě slituje a nebudeš zavržena a postavena během Soudu po Jeho levici. Démoni se sice snaží vnuknout lidem sympatie k mrtvým tělům, která se pohybují na módních přehlídkách po molech a jež plní stránky módních časopisů, ale je načase, prolomit tento blud a nechat bezmasé ostatky lidí odpočívat v Božím pokoji.

brouk Pytlík (Po, 30. 6. 2008 - 21:06)

Přesně tak Veroniko, nedej se. Stejně nikdo neví jak vypadá tady Františka. Ta má možná 22 kg nadváhu, tak proto plácá takové kraviny. Jenom vesele sexujte, tady Františka jen masturbuje, tak jí to přišlo líto no.

Veronika (Po, 30. 6. 2008 - 17:06)

Já se nestydím...za co taky? Jste puritáni že soudíte sex normální postava a hubená...nebo normální postava a silně obézní?
Mám ho ráda,nepotřebuju modela.Mě stačí, že má hezké svalnaté nohy-štíhlé a pěkného tvaru a že mě má rád..snad :-)

Reklama

Přidat komentář