Reklama

NOHA V SÁDŘE

T. (So, 17. 6. 2017 - 13:06)

Ahoj T.,
a o čem si chceš...Ahoj,
jen tak jak se daří a tak.

Denisa (So, 17. 6. 2017 - 10:06)

Tak Deniso to jsme dva....Ahoj T.,
a o čem si chceš psát??

T. (Pá, 16. 6. 2017 - 18:06)

Hele, ale já fakt mám...Tak Deniso to jsme dva. Dneska jsem zrovna koukal kolik stojí návlek na sádru a 580 korun fakt do toho nedám.

Na dočasný e-mail [email protected] se mi můžete ozvat.

Denisa (Čt, 15. 6. 2017 - 14:06)

Hele, ale já fakt mám sádru! Nedělám si srandu. Věřte, že bych raději byla zdravá!

T. (St, 14. 6. 2017 - 14:06)

Tak mě asi čeká další...Dobrý den Deniso,
já v pondělí ráno dostal levou nohu do sádry :/. Mám francky a je to pořádný tělocvik se někam dostat, na ruce používám cyklistické rukavice. Jinak jasný spát s 2 kg navíc jde fakt těžce. Mě už se dobře začala noha v sádře potit. Naštěstí se mohu vykoupat ve vaně v sedě s nohou vystrčenou ven. Doufám, že mě to do konce měsíce přestane bolet dnes to bolí dost. Budu rád za Váš komentář. Na jak dlouho ji máte já do srpna.

Denisa (Út, 13. 6. 2017 - 23:06)

Tak mě asi čeká další probdělá noc. :-/ Od včera mám sádru na celé pravé noze. Šílený, jen prsty můžu trochu hýbat. Na dnešek jsem spala jen asi hodinu, jinak jsem celou noc probděla. Ta těžká, upnutá a tvrdá sádra mi nedovolila pořádně se vyspat. A k tomu všemu ještě ta bolest v noze. Zase se mi nechce do sebe cpát utlumující prášky nebo prášky na spaní. Snad si na to zvyknu a brzy se pořádně vyspím. Měl někdo z vás podobné zkušenosti?

Michalu (Út, 13. 6. 2017 - 00:06)

Tvůj nápad mi nepřipadá...Tak, jen jsem nabídnul malou variantu.. Ty jsi se ptala co dělat, tak jsem chtěl v dobré víře pomoci. Vždycky se člověk také nestrefí do černého, no... Hold na odborné rady tu je doktor z Bílé nemoci..

Ivana (Po, 12. 6. 2017 - 22:06)

Michalu, když nevíte, tak...Asi to tak bude a nic jiného mi nezbývá.Určitě se ničím na patě drbat nehodlám protože to tam prostě nejde,mám sádru pod koleno a na patu se nedostanu ani od prstů ani od kolena.

Ivana (Po, 12. 6. 2017 - 22:06)

Ahoj Ivano,
to ti...Tvůj nápad mi nepřipadá zrovna moc chytrý,myslíš jako že by mi pak za týden nebo dva opět sádru sundali a nandali abych si mohla patu dát do pořádku a takto opakovaně než do plánovaného sundání sádry?To by se mnou asi pěkně vyběhli.

Michalu (Po, 12. 6. 2017 - 14:06)

Michalu, když nevíte, tak...Dejte pozor na Bílou nemoc...

dr. Galén (Po, 12. 6. 2017 - 12:06)

Ahoj Ivano,
to ti...Michalu, když nevíte, tak sem ty své přitroublé rady nepište a najděte si nějaké odpovídající diskusní fórum pro adoscelenty jako je třeba navazování známosti atp.
Ivano, svědění způsobuje odumírání povrchové vrstvy pokožky které se děje samovolně po celém těle. Nepřístupnost končetiny jen zvýrazňuje doprovodný pocit. Nezbývá, než se obrnit trpělivostí a vydržet to. Rozhodně nedoporučuji se snažit na toto místo dostat nějakým improvizovaným škrabákem, protože by mohlo dojít ke shrnutí podkladové punčošky a následnému vzniku žmolku, který by mohl způsobit otlak, který by vedl k dalším komplikacím a nucené výměně obvazu.

Michalu (Po, 12. 6. 2017 - 09:06)

Nezajímám se o sádrování...Ahoj Ivano,
to ti nezávidím. Jestli tě to trápí delší dobu, tak asi jediná možnost je se poradit s doktorem na sundání sádry. Očištění a ošetření paty a následné nové zasádrování... Nebo nevím...

Ivana (Po, 12. 6. 2017 - 09:06)

Nezajímám se o sádrování nohou ale mám nohu v sádře a tak mám tady dotaz.Mám už skoro dva týdny nohu v sádře a ještě měsíc ji budu mít,v posledních 3-4 dnech u mě došlo k velmi silnému svědění paty a tak se ptám jestli by to mohlo být tím že se mi na patách vytváří tvrdá kůže?Hlavně po hranách pat mám trošku silnější a tvrdší kůži kterou řeším většinou pemzou a nebo jdu na pedikúru a když vidím tvrdší kůži na patě zdravé nohy tak nevím jestli se mi to vytvoří i na zasádrované noze.Většinou se mi to dělá když chodím hodně naboso nebo teď když chodím v žabkách.Svědí to opravdu hodně a hlavně se tam nelze ničím dostat,včera jsem skoro nemohla usnout:-(

Mr. Génius (St, 7. 6. 2017 - 12:06)

Vážení čtenáři,
mě to prostě tady připadá už jako na smetišti - tato webovka je prostě odpad odborníci sem už nechodí nebo minimálně přeci nebudou zde číst nesmysly. No jestli se doopravdy zajímat?e o fixaci končetin doporučuji zaregistrovat se na Sadrovna.cz což je webovka doopravdy pro lidi co se sádrování věnují. Sem raději pro dobrou radu již nechoďte. Je to samozřejmě velká škoda.

Michalu (Út, 6. 6. 2017 - 00:06)

Ahoj lidi,
to vím moc...Tak nevim...

Michalu (Po, 5. 6. 2017 - 00:06)

Ahoj lidi,
to vím moc...Teda Jitko, to je šifra v šifře :-) Asi už tuším, ale to 2 7 jako 4 a poslední je 8... To nemůžu rozlousknout :-/

Michalu (Po, 5. 6. 2017 - 00:06)

Ahoj lidi,
to vím moc...Ahoj Jitko,
dlouho jsem přemýšlel nad Tvou šifrou a nemohl jsem na to přijít. A stále nevím. Ale pokud rozluštíš moji šifru, můžeš mi napsat mail. :-) Tady je: [email protected]

Chudera (Út, 30. 5. 2017 - 10:05)

Ahoj,
no bez sádry by bylo...Ahoj Jitko. Bez sádry by se líp prcalo.

Michalu (Pá, 26. 5. 2017 - 01:05)

Ahoj,
no bez sádry by bylo...Máš FB?

Jitka KADEŘÁBKO (Čt, 25. 5. 2017 - 21:05)

Ahoj Jitko, jak se daří??Ahoj,
no bez sádry by bylo líp! Venku bylo různé počasí, že jednou šlo chodit nalehko a pak jsem musela vzít džíny a mikinu. Dneska jsem měla prsty volně u nemocné nohy a ráno mi byla zima. Půjčila jsem si od kamarádky cyklistické rukavice na francky. Po schodech je to dřina sejít se dají, ale vyšplhat mi to moc nejde. Na eskalátorech to už zvládám, ale když to jde volím výtah. Bohužel při cestě do školy jsou autobusy dost plný, že mě moc lidí nepustí sednout. Dneska mě vyhodilo metro na Kačerově další sebevrah asi chtěl skončit v metru! Jinak to jde těším se až bude všechno v cajku! Jo podpatek ten by mi ulehčil hodně v pohybu. Smrádek a lepení už cítím.

Reklama

Přidat komentář