Reklama

NOHA V SÁDŘE

Verča (Ne, 28. 11. 2010 - 16:11)

Ahoj Verčo,
no o tom sněhu...Ahoj, no se sádrou si to už vůbec nedovedu představit. Mně jí právě teď sundali, ale s berlemi musím být ještě minimálně měsíc a v tom sněhu se to ještě nějak zvládnout dá, se ti zaboří berle a dobrý, ale co teprv na mokré podlaze, to absolutně nejde. Berle mi kloužou pak v každém úhlu, takže se děsím, až půjdu například k doktorovi.

Zuzka (Ne, 28. 11. 2010 - 12:11)

Tak a teď nastal sakra...Ahoj Verčo,
no o tom sněhu mi raději ani nemluv. Sice už mám skoro týden sádru s podpatkem, ale bohužel se bez berlí zatím neobejdu, noha mě pořád bolí. Sníh a mráz tu máme taky, manžel právě odjel s dětmi do zábavního centra, já raději kvůli tomu počasí zůstala doma. Naštěstí me nic nenutí k tomu, abych musela ven, ale doma je to na druhou stranu už velká nuda.

ahoj Verča (Ne, 28. 11. 2010 - 06:11)

Tak a teď nastal sakra...Prsty na noze si dej do vaty ,pak neomrznou.Presto ponožku, anebo punčochu,pak mikrotenovysaček nebo igelit a ponožu nato.Brzky se uzdrav -pozor na led,udusaný snih a zebry pro chodce.

Verča (So, 27. 11. 2010 - 01:11)

Tak a teď nastal sakra problém! Chození o berlích v tomhle počasí! Jestli máte někdo nějaké rady, tak prosím, sem s nimi:)

Zuzka (Pá, 26. 11. 2010 - 08:11)

No já jen že to je dost...Ahoj,
no dlouho to je, ale co nadělám. Když teď vidím, že i po těch šesti týdnech v nechodící sádře mě to při došlapu na podpatek a to i s berlemi stále bolí, tak na tom asi něco bude.
Doktora mám celkem milého ale ne moc sdílného, prostě jen při kontrole, když se díval na nové rentgeny řekl že znova sádra a kontrola za 4 týdny. Já se neptala, myslím, že moc není na co.
Ano, bude to celkem 10 týdnů.

Martina (Čt, 25. 11. 2010 - 19:11)

Ahoj Martino,
sádru má...No já jen že to je dost nestandartní mít takhle dlouho nohu v sádře...To budeš mít hádám tak 10 týdnů dohromady....No holt co doktor to originál...

Monika (Čt, 25. 11. 2010 - 18:11)

Ahoj Moniko,
já už sádru...Já jsem taky měla dříve chodící kvůli vazům. Sice po sundání sádry to bolelo víc, než teď po té zlomenině, ale to sádrové období bylo mnohem lepší. To človek chodil bez problému, že? Závídím ti, aspoň, že po těch 6 týdnech ti tu chodicí dali. Snad to za chvíli půjde líp, držím palce!

Zuzka (Čt, 25. 11. 2010 - 15:11)

Ahoj Zuzko,
taky jsem měla...Ahoj Moniko,
já už sádru s podpatkem taky jednou měla, na druhé noze než teď a bylo to kvůli vazům v kotníku. S tím se chodit celkem dalo.
Teď mi to ale zatím moc nejde, od včera na to můžu zkoušet došlapovat, ale jde to dost špatně. Docela dost to bolí, včera mi i otekly prsty a to jsem to jen zkoušela doma a ne naplno, stejně jsem měla berle, naplno tak jeden dva krůčky a dost. Nevím, snad se to zlepší, zatím je pro mě rozdíl oproti té nechodičce jen ten, že si tu nohu můžu o ten podpatek alespoň opřít o zem.

Zuzka (Čt, 25. 11. 2010 - 15:11)

Ahoj Zuzko,tak to je divný...Ahoj Martino,
sádru má teď sedmý týden, bez podpatku to bylo opravdu 6 týdnů. Mám zlomené 3 záprstní kůstky a ten základní kloub od palce. Doktor o podpatku předtím nechtěl ani slyšet, že mě na to šlapat nedovolí. To víš, po dvou dětech už nemám modelkovskou váhu, to bude možná taky tím.

Monika (Čt, 25. 11. 2010 - 13:11)

Ahoj Martino,
tak to máš...Ahoj Zuzko,
taky jsem měla sádru bez podpatku, 8 týdnů. S tím podpatkem se naučíš a chvíli, zatim s berlema a pak už to půjde samo:)

Martina (Čt, 25. 11. 2010 - 11:11)

Ahoj Martino,
tak to máš...Ahoj Zuzko,tak to je divný že máš tak dlouho sádru a navíc nechodící.Měla jsem podobný úraz před 3 lety a měla jsem sádru sice 8 týdnů ale od začátku s podpatkem a Ty máš už aspon 8 týden a 6 z toho bez podpatku.
No chce to najít grif na to chození,já když měla sádru na noze prvně tak jsem s tim taky nějaký ten den bojovala.

Zuzka (Čt, 25. 11. 2010 - 09:11)

Ahoj,mám zlomenou...Ahoj Martino,
tak to máš dobrý, že máš hned od začátku podpatek. Já mám zlomený záprstní kůstky a kloub palce a měla jsem 6 týdnů sádru bez podpatku. Ten jsem dostala až teď v pondělí.
Včera jsem se pokoušela poprvé na to šlapat a není to nic moc.

marto (St, 24. 11. 2010 - 20:11)

a ako sa ti to stalo?

Martina (St, 24. 11. 2010 - 18:11)

Ahoj Martino,
vítej do...Ahoj,mám zlomenou zánártní kůstku a sádru mám na 6 neděl.Sádru mám pod koleno s podpatkem.

Zuzka (St, 24. 11. 2010 - 08:11)

Jo taky mi pravou nohu zdobí...Ahoj Martino,
vítej do klubu zasádrovaných.. Copak se Ti stalo? Na jak dlouho a jakou máš sádru?

Zuzka (St, 24. 11. 2010 - 08:11)

Ahoj Zuzka
A ako dlho budeš...Ahoj,
na další kontrolu jdu za 4 týdny, těsně před Vánoci. Jsem zvědavá, jak budu celý ten předvánoční blázinec zvádat se sádrou. No alespoň, že už mám ten podpatek, snad budu moc odložit i berle.
Dnes už bych na to mohla zkusit došlápnout, poprvé po více než šesti týdnech. Sama jsem zvědavá, jak to půjde.

Martina (Út, 23. 11. 2010 - 21:11)

Jo taky mi pravou nohu zdobí sádra...

Verča (Út, 23. 11. 2010 - 19:11)

Ahoj všichni, tak jsem se dnes poprvé po 2 měsících nechození postavila. Zátež jen na 20% prozatím, celkem to i jde, Bolí to, ale dá se to přežít. Tak hodně štěstí vám všem!

marto (Út, 23. 11. 2010 - 15:11)

Ahoj Zuzka
A ako dlho budeš mať ešte sádru?

Zuzka (Út, 23. 11. 2010 - 15:11)

Ahoj Zuzko,
tak jak to jde...Ahoj všichni,
tak jsem včera byla na kontrole (po šesti týdnech) a konečně mám podpatek. Zatím na to ještě nemůžu šlapat, než sádra ztvrdne, ale je to pokrok. I když jsem moc zvědavá, jak budu s tou sádrou chodit ven v tom počasí, co právě venku začíná.

Reklama

Přidat komentář