Reklama

NOHA V SÁDŘE

Zuzka (Čt, 28. 10. 2010 - 18:10)

Ahoj,
zítra jdu na kontrolu, mají mi dělat rentgen, jak mi to srůstá. Budou mi tu sádru sundávat před tím rentgenem?
A když ano, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo máte zkušenosti s tou plastovou sádrou. Jestli si ji mám nechat taky udělat, jestli to stojí za to si to zaplatit. Jedna kamarádka ji měla loni v zimě a nemohla si ji vynachválit, druhá na ni zase nadávala, tak nevím. Já jsem ji nikdy neměla, naposledy když jsem měla nohu v sádře kvůli vazům, tak mi to nikdo ani nenebízel, to jsem měla taky normální, tak nevím.

Johny (St, 27. 10. 2010 - 19:10)

No ty ses chudak uplne! Budu...dekujuu, budu tu informovat, jak probiha hojeni :-)

Verča (Út, 26. 10. 2010 - 23:10)

jáj, ale tak aspon ze budes...No ty ses chudak uplne! Budu ti fandit:)

Johny (Út, 26. 10. 2010 - 19:10)

No do schodu to je peklo, mam...jáj, ale tak aspon ze budes mit sadru dola, ja jelikoz mam ten kotnik sesroubovanej, tak sadru jeste nejakej cas mit budu a potom jeste dlouho berle :-(

Luboš (Út, 26. 10. 2010 - 12:10)

ahojky Nikčo,mě se taky líbí na ženách sádra. Tak můžem něco vymyslet.

Verča (Út, 26. 10. 2010 - 11:10)

No do schodu to je peklo, mam vzdycky pocit, ze sebou flaknu...Jinak nic no, dneska mi doktor rekl, ze mi to sice za dva tejdny sunda, ale podpatek mi nedal a rikal, ze jeste dva dalsi tejdny po sundani s tim nesmim chodit, paradni!

Johny (Po, 25. 10. 2010 - 19:10)

No já jsem si vždycky...Niky neni o co stat, hlvne, kdyz na to nemuzu a jeste asi dlouho nebudu moct vubec stoupnout.
To me ruce trosku bolej, hlvne, dyz du treba do schodu :-(

Nikola (Po, 25. 10. 2010 - 16:10)

No já jsem si vždycky přála mít nohu v sádře...takovou tu klasickou bílou pod koleno s kopýtkem..přijde mi hrozně zajímavý ji mít a chodit s ní...

Verča (Po, 25. 10. 2010 - 15:10)

Nejhorsi je, ze nejspis jeste...Hele presne tak, dlouhy rehabka a berle taky nezahodim jeste dlouho. Je to nanic! Ruce me nebolej nastesti vubec, ale je mi celkove nepohodlne, nevim uz jak si sednout, lehnout...

Johny (Po, 25. 10. 2010 - 12:10)

Nejhorsi je, ze nejspis jeste po sundani sadry budu dlouho chodit o berlích :-( taky te bolej ruce od berlí ?

Verča (So, 23. 10. 2010 - 23:10)

no mesic jeste mesic mam...Mi povídej, jsem zralá na prášky. Já ještě necelý tři týdny, už aby to bylo!

Honza (So, 23. 10. 2010 - 21:10)

no mesic jeste mesic mam...Hm, to já taky měsíc. Chodíš ven?

Johny (So, 23. 10. 2010 - 18:10)

no mesic jeste mesic mam jistej, pak se uvidii, uz me to dost stve to chozeni o berlich

Honza (Pá, 22. 10. 2010 - 22:10)

Přidávám se k...Čau Roberte, taky mám zlomený zánártní kůstky. Mám sádru na šest neděl, ode dneška podpatek.

Verča (Pá, 22. 10. 2010 - 18:10)

Držim palce, aby ti ji dali....Díky díky, ale to je "long shot", doktor minule řikal, ať moc nedoufám, ale i tak doufám:D Ty to máš na jak dlouho ještě?

Johny (Pá, 22. 10. 2010 - 14:10)

Držim palce, aby ti ji dali. Ja chodici sadru jen tak mit nebudu :-(

Verča (Pá, 22. 10. 2010 - 10:10)

Verčo, zlomenou nohu mám od...A co s tim máš? Hele to sprchování ani pohodlný nebude, prostě to je celý nanic. Mně teď v úterý řeknou, jestli mi dají chodící, děsně doufám, že dají.

Robert (Čt, 21. 10. 2010 - 23:10)

Za chvíli ti berle budou...Verčo, zlomenou nohu mám od pátku. Měl jsem zatím dlahu a dneska mi dali chodící sádru na 5 týdnů.
No jo, už jsem se smířil s tím, že ještě týden dva budu ještě muset chodit ven s berlema.
K tomu sprchování: vzlezl jsem do sprchového koutku a zavřel za sebou dvířka tak, aby sádra zůstala venku. Stejně jsem si jí ale postříkal a tak jsem si na ní podruhé dal velký igelitový pytlík. Pomohlo to, ale pohodlné to zrovna není.

Verča (Čt, 21. 10. 2010 - 22:10)

Díky za radu, Verčo. Asi je...Za chvíli ti berle budou připadat normální, ovšem bacha! Moc se netěš, že je brzo odhodíš, potom i když bys šel delší trasu, tak si je radši vezmi sebou a až ti sádru sundají, tak je taky ještě doost využiješ. Jinak já soběstačná nejsem absolutně vůbec, mám sádru nechodící a přesně jak řikáš, ani to blbý pití si nedonesu sama. A na jak dlouho to máš? Mně zbývají ještě 3 týdny a taky už z toho šílim! Jinak s tim sprchováním, no...musíš prostě najít polohu, kde budeš mít nohu ven z vany, ať už v sedě nebo ve stoje. U nás to v sedě nejde, takže stojím a nohu mám opřenou o židli u vany, takže opatrné pohyby:D

Robert (Čt, 21. 10. 2010 - 20:10)

ja mam zlomeny kotnik a byl...No potěš pánbůh, šrouby ti tedy opravdu nezávidím...
K tomu berlení. Děkuju za povzbuzující zjištění, že nejsem největší nemehlo na světě.

Reklama

Přidat komentář