Reklama

NOHA V SÁDŘE

Petr Matějů (St, 17. 2. 2010 - 12:02)

No pata ta svědí hnedka. Mě taky, ale já si sotva sáhnu na prsty, natož tam zajet jehlicí.

Petr Matějů (St, 17. 2. 2010 - 12:02)

Ahoj Karolíno, já mám zase nohu v sádře. Dneska první den. Mám to přes celou nohu, od prstů až po zadek. Hodně mě tlačí malíček, který je zasádrován, nevíš, co s tím mam dělat. Máš prsty zasádrované a kam až máš sádru. Doktor říkal tak na 6 neděl a možná někdy podpatek. Je to těžký s tím chodit, ale protože je to už moje 5x zlomenina, jsem už zvyklý. Je i 13. Čus

Karolína (St, 17. 2. 2010 - 10:02)

Ahoj Karolinko. Jakpak se mas...Ahoj Lukáši,hopsám jen po bytě po jedný noze at už s berleme nebo bez nich a už mně ta zdravá noha dost bolí.Navíc skáču bez boty protože na doma nosim korkový dřeváky a po tom se skákat teda nedá,to bych si asi zlomila i tu zdravou.Jinak noha už tolik nebolí a i ten otok asi trošku zmizel.Jinak dost zápasim se svěděním chodidla,hlavně pata mně svědí a nemůžu se ničim tam dostat.Taky nevim jak odstranit ten smrad,mamka říkala abych to nechala být a rozhodně nepoužila nějaký deodorant že je to pak ještě horší.

Lukas (St, 17. 2. 2010 - 08:02)

Jsem zvědavá na to jak to...Ahoj Karolinko. Jakpak se mas - uz vis jak to vse budes zvladat s tou svou sadrou? ME minulej CT dali kopyto na tu mou sadru. TEdy jsem ted trosku vic pohyblivej ale ne moc. Jeste ze mi ji uz snad brzo sundaj. L

Karolína (Po, 15. 2. 2010 - 19:02)

Jsem zvědavá na to jak to budu vše s tou sádrou zvládat.Jinak,jiný kontakt než tady nepřipouštím.

Lukas (Po, 15. 2. 2010 - 18:02)

No jsem zvědavá,nikdy jsem v...TEdy ti nejak nerozumim, jsi zvedava? Ci ja jsem zvedavej?:o) Napadlo me, nemas nejaky profil na "lidech"?Ze bychom popsali tam??

Karolína (Po, 15. 2. 2010 - 15:02)

No jsem zvědavá,nikdy jsem v sádře nic neměla.Je mi 15 a jsem z Prahy.

Lukas (Po, 15. 2. 2010 - 14:02)

Ahoj Lukáši,mám zatim pořád...Jo jo, pockej za par dnu, to jsi jeste uzijes, az ti daji sadru . Me prijde ze noha je OK - ta te po par dnech prestane bolet - ale pak nastane "otravovat" sadra - tlacit, svedit , prekazet atd:o) Muzu se zvedave ptat kolikpak ti je a odkud jsi?

Karolína (Po, 15. 2. 2010 - 13:02)

Ahoj Lukáši,mám zatim pořád tu dlahu,sádru i podpatek mi dají ve čtvrtek.Dnes to opět zrentgenovali a byli spokojeni že to vypadá dobře.Museli mi jen povyndat malíček který jsem měla skoro celý schovaný v tý sádrový dlaze a dost mně tlačil a bolel.Taky ta noha začíná pěkně smrdět:-(,to bude ještě hrůza...

Lukas (Po, 15. 2. 2010 - 13:02)

Ahoj Karolinko. Jak ti to dopadlo dneska s tou sadrou? Ja trcim doma uz 2 tydny se sadrou. Nedali mi chodici, tedy chodim o berlich, ale jak jsi sam rikal - v tomto pocasi se to moc neda:o)

Karolína (So, 13. 2. 2010 - 17:02)

Jsem si včera na tréninku zlomila kotník a čekají mně 2 měsíce s nohou v sádře.Zatím mám sádrovou dlahu a v pondělí se uvidí co dál...Doufám že budu mít s podpatkem,ale zas nevim jak v tom marastu co je venku budu chodit....

Janca (So, 6. 2. 2010 - 16:02)

lepsi mozna trochu jo, ale koleno je porad nestabilni, copak ze ti ji nesundali??

Hanka (Pá, 5. 2. 2010 - 19:02)

jj...ja stale chodim o...snad už to máš ale lepší?já se těšila na sundání a nevyšlo to,sice mi dali podpatek,ale ty berle mám stále

Janca (Pá, 5. 2. 2010 - 14:02)

jj...ja stale chodim o berlích..a ted i s kloubovou kolenni ortezou...

Hanka (Čt, 4. 2. 2010 - 19:02)

Ahoj Hani, tak jsi na tom...ahoj,dali mi podpatek a sadru mám stále,ale na berle jsem už jsem si zvykla

Petr (Po, 1. 2. 2010 - 15:02)

Tak jsem dopadl jak sedláci u Chlumce - zlomený vnější kotník - doktor to reponoval, nechodící sádra (od 21.ledna). Zatím vůbec nevím na jak dlouho.

Janca (Út, 26. 1. 2010 - 16:01)

Ahoj Hani, tak jsi na tom snohou...uz mas sadru dole??

Hanka (Čt, 21. 1. 2010 - 20:01)

Taky mám nohu v sádře a...to je trest,i já se bojím jít ven

M.i.r.e.k (Út, 19. 1. 2010 - 21:01)

Já bych jí taky chtěl, ale pořád nic:(

Karolína (Út, 19. 1. 2010 - 18:01)

No budu ji mít taky....,dnes jsem si natloukla a mám přetržený vazy v kotníku,zatím mám sádrovou dlahu a v pátek mi dotočí sádru.Teda když prý to bude dobrý,tak doufám že ano.

Reklama

Přidat komentář