Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Anonym (So, 27. 7. 2024 - 10:07)

Nebylo by nějaký opakování těch povídek?

Default User Image
Andrea (So, 27. 7. 2024 - 10:07)

Zapomněla jsem se podepsat pod příspěvkem níž.

Anonym (So, 27. 7. 2024 - 10:07)

Ahoj Milu,máš šikovné děti.Myslím, že jsi spokojená.Ja se mám fajn, děti jsou už velké, také jim vyšlo za čím si šly.Máme s manželem teď víc času pro sebe,dost cestujeme,to nás baví.Milu, měj se klidně a spokojeně,moc ti to přeju.

Anonym (So, 27. 7. 2024 - 06:07)

mladě jste sexy měl tři  a to mám na prsou Svastiku holá hlava tak vážně nevím co mám myslet.. sprosté a divoké to asi máte v krvi... rád vás nemám ale pokud jde o sex páni co vše necháte i skinheada dělat vás nechápu co máte v hlavě fajn mám tam vybavení ale to asi nebude to asi hrajete na rasisty jakož i chlapy naše bále slečny to by řval more slyšet od bíle sečny plus vaše sychr  děti děti ona nás neopustí podívejte na Kazašky Manželka a spousta rodina jako bratři sestřenice Kazaška Manželka a spousta rodina jako bratři sestřenice Ukrajinka. světe div se ale úředník poskytování dávek státní sociální podpory holá hlava vás živí. d 

 

 

 

Default User Image
Sany12 (Pá, 26. 7. 2024 - 19:07)

Ja se mam porad tak nejak stejne, Milu, ale netvrdim, ze by to nemohlo byt lepsi.Ale to asi je tak u kazdeho :) Takze budme radi, ze to je tak, jak to je.  A byt snad casem najdete v nejake lepsi ctvrti.  

Default User Image
Miluna (Čt, 25. 7. 2024 - 10:07)

Tak na vejšku nakonec vzali i kluka tak mam z toho radost.Je to něco.Já jen kurz a oni se dostali takhle.Už sem si začínala myslet že je to teď jednoduší než když sem chodila do školy já.Jenže klukovo kamarád ten dostal pětku tak ten ani k maturitě připuštěn zatim nebyl a klukovo přítelkyně se pokoušela maturitu dělat po druhý a zase jí neudělala,takže nemá zatim ani dokončený gympl,tak vidim že to asi tak snadný nebude.Ale jinak jí mam ráda.Ona je Alešku a Mio z vašeho kraje a kluk tam teď pořád u nich doma je:-) Jinak maturitní vysvědčení měla Zdena samé jedničky a kluk měl 3,1,1,2...No a jak sem vám psala jak bydlíme bohužel vedle cikánského gheta tak to vypadalo tak zvláštně když muj kluk z téhle čtvrti čekal ráno na mhd mezi těma figurama tady oháklej v bílé košilce, kravatě a sáčku, když jel na maturitu:-))..Byl tu mezi nima jak pěst na oko když jsou všichni tady spíš špinavý.A jak se jinak máte Sany, Alešku, Mio..Sem ráda že vás vidim.Jinak je to tak Sany teď mam u své lásky povahu jakou sem všechny ty roky hledala.Tak vždy sem si přála ve vnitru přesně takovýho.Jsme oba na sebe tak krásně hodný.Jen ta ulice tady je prostě samej cikán a ukrajinec ale tyhle lidi ale už mi vůbec nezajímaji, ani chlapi jiný.Mam oči jen pro svou lásku.

Default User Image
mia (Čt, 25. 7. 2024 - 20:07)

Milu samá dobrá zpráva a já ti to moc přeju. Já se mám dobře, zdravíčko jakžtakž slouží, tak co víc si přát. 

Default User Image
Sany12 (Ne, 21. 7. 2024 - 16:07)

Ahoj, Milu, moc ti gratuluji ke skvelym detem, :) jsem rada, zes  nakonec prece snad nasla to, cos hledala. Zdravim take ostatni, z dob, nez to tady na Doktorce slo do kytek, kvuli tomu se sem neda ani poradne psat. Doufam, ze jste vsichni v poradku a uzivate leto.   

-Aleš- (Pá, 19. 7. 2024 - 17:07)

Milunko, gratuluju ti k tvým dětem. Ona už maturita není žádná sranda, to já bych nedal. Zato tvoje děti levou zadní. A koukám že Zdenka si jde za svým. Jasně, ještě ji čeká hodně dřiny, ale zajímalo by mě, kolik lékařů má jednoho z rodičů jenom se základním vzděláním :-)

-Aleš- (Pá, 19. 7. 2024 - 16:07)

https://www.vidlakovykydy.cz/index.php/clanky/kdo-seje-vitr

Default User Image
Honza (Po, 15. 7. 2024 - 18:07)

Je mi 51 a jsem svobodný submisivní a poslušný bisexuál. Mám zkušenost s muži i ženami. Rád bych sloužil nějakému staršímu romskému páru muž/žena , žena/žena , muž/muž. [email protected]

Default User Image
Miluna (Po, 8. 7. 2024 - 15:07)

Já přemýšlim proč sem se před lety chytla cikánů a vůbec co sem od nich čekala! Tady jak bydlíme tak máme kousek vedle jejich gheto a je to hrůza co dělaji a co tady slyšíme.Ale v té době byt jinde volný nebyl.A jinak děti už mi obě úspěšně odmaturovali a čekam jak jim to dopadne s VŠ..Zdena už ví že je přijatá na medicínu a kluk zatim z jeho VŠ ještě neví.A jak se máte vy?  

Default User Image
Pepa (St, 10. 7. 2024 - 22:07)

Možná tě na cikánech lákala určitá svobodomyslnost, volnost, spontánnost. To vše v naší společnosti ubývá.

Default User Image
Jana (St, 10. 7. 2024 - 22:07)

je pravda, že divokost ubyla. Hlavně u mladých lidí. Dřív když jel člověk v tramvaji se studenty, tak to bylo plno smíchu, legácek a někdy i vylomenin. Dnes všichni koukají do mobilů a je klid.

Anonym (St, 10. 7. 2024 - 22:07)

asi jo, má s nimi několik dětí.

Default User Image
mia (Út, 9. 7. 2024 - 23:07)

Milu, mám radost, že se ti daří a děti - no to je paráda, no a klukovi ta snad taky vyjde. 

Default User Image
Mája (Po, 8. 7. 2024 - 19:07)

Tak už mě  asi dostatečně ověřili a dostala jsem se sem na diskuzi. Předtím jsem se dostala jen na nějaké divné stránky. Taky vás několikrát ověřovali něž jste se sem dostali? Nevím kdo toto vymyslel.

Default User Image
Mája (Po, 8. 7. 2024 - 19:07)

Teda tady je to nějaké divné. Pořád mě to prověřuje. Co se s tou diskuzí stalo?
Miluno tak to máš moc šikovné děti. A co ten malý brouček už ani nevím jak se jmenuje. A jsi pořád s tím Karlem?

Anonym (Po, 8. 7. 2024 - 21:07)

je to prý zabezpečení proti  robotickým útokům a spamům. Otevřená anonymní diskuze má svá rizika, kterým je třeba se bránit.

Default User Image
Anonym (Út, 9. 7. 2024 - 06:07)

Dobrá práce. 

Reklama

Přidat komentář