Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Jirka (St, 1. 11. 2017 - 22:11)

a proč brečíš? Dobře jsi...To se tezko vysvetluje,kdyz tak milujes a vis,ze bez toho cloveka byt nemuzes.Uz jsem to 2x zkousel bez ni a neslo to.Ona je moje osudova.Nechci to po treti.A ja ted trpim jak se o ni bojim i jako celkove ne kvuli podvadeni a pak strachy brecim,to samo,to neovlivnim.

Jirka (St, 1. 11. 2017 - 22:11)

ty troubo nebreč. Alice tě...Ale ona nic na deti nebere,my zijem jen z toho co vydelame tak v tom se pletes.A podle tebe myslis co pises,tak ty myslis,ze mi po soudu necha? Nebo co si mam myslet?

Jirko (St, 1. 11. 2017 - 22:11)

Pravda,pravda,uz jsem to...a proč brečíš? Dobře jsi věděl do čeho jdeš už tehdy, kdy jsi zde začal Alici uhánět. Věděl jsi už tehdy co je zač, nastěhovala se k tobě ve chvíli kdy neměla kam hlavu složit a jak to pokračovalo je zbytečný zde popisovat. Máš jen to, co jsi tak moc chtěl. Tak se s tím smiř, jaká ona je a jiná nebude, nebo se na to vybodni.

a (St, 1. 11. 2017 - 22:11)

Jo je to pravda mela by jsi...ty troubo nebreč. Alice tě neopustí, je s tebou kvůli soudu ohledně incestu. S tebou dostane podmínku, bez tebe by šla sedět na tvrdo. A sebrali by jí děti a to by pak bylo po rodičovských dávkách a to je na dvě děti dost peněz. ta to má spočítaný

. (St, 1. 11. 2017 - 22:11)

Ona ale žije teď a co bude zítra je jí jedno. Přece jsou tady jiní, aby se starali. A u Alice to je podobné.

Jirka (St, 1. 11. 2017 - 22:11)

tvoje bolavá záda tak...Pravda,pravda,uz jsem to vybrecel,ale je mi porad osklive.Nevim jak mam spat.

to je gol (St, 1. 11. 2017 - 22:11)

Budem spát pak někde v...bolavou nohu odreagovat na technu a řídit auto na daleké cestě. A Milkuna je taky nějaká čilá. Miluno a takhle na zimu jít pod most není až tak dobrej nápad. A nebo se zase někde nasomruješ?

Jirka (St, 1. 11. 2017 - 22:11)

Jo je to pravda mela by jsi si tu praci ohlidat Miluno,neni dobry takhle na to srat,jsi navic ve zkusebni dobe.No a jak se odreaguje technem s nohou,fakt nechapu a pak spani v aute,to je fakt na tu nohu odreagovani.

Miluno (St, 1. 11. 2017 - 22:11)

Budem spát pak někde v...tvoje bolavá záda tak dalekou cestu vydrží? A Alice cestu odřídí sama .... s bolavou nohou. Přijedete bolavější než předtím a odnese to zase ten, co bulí. Nekonečný příběh

a (St, 1. 11. 2017 - 21:11)

Budem spát pak někde v...brzy nebudeš mít ani ty zdi, protože tě vyhodí z práce. a nebudeš mít na nájem

Miluna (St, 1. 11. 2017 - 21:11)

A jak ti na nohu pomuze...Budem spát pak někde v autě.Ali se chce právě od tý nohy odreagovat.Je to skvělý takovýhle cestování.Tak nám to přej.Vždyť já mam jinak už jen zdi.

Jirka (St, 1. 11. 2017 - 21:11)

Neboj se zlatí,fakt o nic...A jak ti na nohu pomuze Techno? Jo snazim se ti verit,bojim se aby jsi neztratila hlavu a neco neudelala jak tu nekdo psal a bojim se celkove o vasi bezpecnost.Kde budete spat? Ja brecim kazdou chvili,promin,vis ze jsi pro mne vsechno mysli na to,ze ja bez tebe zivot nevydrzim.Vy se treba budete bavit,ale mne jste zpusobily neklidny spani a starost.Spadne to ze mne az te budu mit doma.Ted jsem mel veceri ani mi tolik nechutnalo a ted lezim a posloucham radia.

ty (St, 1. 11. 2017 - 20:11)

Neboj se zlatí,fakt o nic...wole, ty jsi teda fena.

... (St, 1. 11. 2017 - 20:11)

No vidíš Jiříku, tak nebul. Přece ji věříš, že.

Alice (St, 1. 11. 2017 - 20:11)

Jako zajimalo by mne ktera...Neboj se zlatí,fakt o nic nejde.Byl to můj nápad,já nechci mít depky ta noha není pořád úplně ok a tak jsem to Milče navrhla,potřebujem to obě dvě.Už jsme vjely do Holandska,teď jsme na benzínce.Tak mi chápej.Já nic neudělám nikde.

a proč (St, 1. 11. 2017 - 19:11)

Jako zajimalo by mne ktera...by si Alice něco vyčítala? Baly by akorád ráda a dělala si tuplem co chce.

Miluno (St, 1. 11. 2017 - 19:11)

Jirko nebreč vždyť je to...Ty kdybys za něco stála, tak bys Alici poslala za dětma. No co se divíme když stojíš taky za hovno.

Jirko (St, 1. 11. 2017 - 19:11)

Nebojíš se, že něco chytneš? Kdo ví s kým a kde prcá. Ty jí určitě nestačíš, tomu věř.

Jirka (St, 1. 11. 2017 - 19:11)

Jako zajimalo by mne ktera tohle z vas vymyslela?!! Je to fakt hnusny!! Techno jste si mohly pustit na internetu,ale vy jedete tamhle do prdele!!! A neuklidnuj mne Miluno mne nicim neuklidnis!!! Jestli mi fakt privedete do blazince tak at to pak Alice vycita sama sobe:'(

jsi (St, 1. 11. 2017 - 19:11)

Jirko nebreč vždyť je to...hnusná zrůda.

Reklama

Přidat komentář