Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Lalla pro Jirku (Čt, 2. 11. 2017 - 06:11)

Ty Jirko jen paběrkuješ.Co na tebe zbyde. Pár smíchu a občas sex. To není dokonalost ani láska.Představ si, že těžce onemocníš,nebudeš moci souložit, pracovat...Bude při tobě stát?

Pěkných holek jsou plné bordely.Taky se tím holky občas živí. Ty holky bordelech mají stejnou vlastnost jaky Alice s Milunou, to není dokonalost. A pár úsměvů za den proti chlastačkám v barech. Jirko,tvoje maminka,když tě mšla, chodila pařit do barů, válela se příkpech,protože ji všichni asi tehdy oodkopli? Kde na ty vzory chodíš?

.Neumí milovat (milovat s celou oddaností,netrápením muže, spolehlivostí, oporou. A Jirko, když na bar, tak milující lidé jdou spolu, obzvlášť v začátcích a ne to co děláte vy, že půjčuješ a pak je jedno co se dělo. Naivo, to není kritika Alice, je to jen konstatování že Alice jiná nebude a u vás to nefunguje jako v rodinách,kde vychovávají děti.

:-) (Čt, 2. 11. 2017 - 06:11)

Alice to jsi narazila na toho pravého.:-) Tak si užívej, protože takových volů je málo.
U tebe Jirko to vidím na brzké ústavní léčení.

Jirka (St, 1. 11. 2017 - 23:11)

Jak uz je trvale zamestnana tak uz nebere.Ja nevim co je pro tebe skromnost? Dam ti priklad,tim jak je pro mne krasna a ma dokonaly prsa tak ja jsem nejstastnejsi,kdyz ji vidim se smat a delame blbustky a staci mne to,protoze uz pohled na ni mi dela stastnym.Treba kdyz nekam jedeme,pustime treba Kreyson-Ladu Krizka a oba zacnem zpivat a je veselo a mam ji u sebe a malinkou k tomu,pak jsem nejstastnejsi.Jestli to je pro tebe skromny,treba je,ale pro mne takovy chvile znamenaji nejvic.

Jirko (St, 1. 11. 2017 - 23:11)

co to tady povídáš, že nebere rodičovské dávky? Ještě na jaře když zdrhla jsi skuhral, že ti chybí její mateřská na splácení auta

a (St, 1. 11. 2017 - 23:11)

tak jestli tomu říkáš dokonalost tak to jsi kluk skromnej

Jirka (St, 1. 11. 2017 - 22:11)

Ale o te minulosti mi rika,ze to byla chyba ty cikani a muslimove.A libi se ji moje cm dole.Ja tomu neverim,ze by mela takovyhle plan a nechala mi po soudu.Doufam,ze se pletete.Ja ji beru jako stalou partnerku,kdyz odmyslim ty jeji nalady a problemy a kdyz je vesela tak je to dokonaly mezi nami.

. (St, 1. 11. 2017 - 22:11)

To se tezko vysvetluje,kdyz...Zničí tě.

nechá tě (St, 1. 11. 2017 - 22:11)

Ale ona nic na deti nebere,my...až tě nebude potřebovat.

. (St, 1. 11. 2017 - 22:11)

Váž vztah nemá budoucnost. Ano, nechá tě. To je každému jasné, jen tobě ne. Chceš ji převychovat, zakazuješ, "půjčuješ" Miluně, ale nic ti nebude platné. Víš o její minulosti, jak žila a žít bude. Nezabrání tomu ani Anetka.Pořád ti to tady každý píše.

Jirka (St, 1. 11. 2017 - 22:11)

a proč brečíš? Dobře jsi...To se tezko vysvetluje,kdyz tak milujes a vis,ze bez toho cloveka byt nemuzes.Uz jsem to 2x zkousel bez ni a neslo to.Ona je moje osudova.Nechci to po treti.A ja ted trpim jak se o ni bojim i jako celkove ne kvuli podvadeni a pak strachy brecim,to samo,to neovlivnim.

Jirka (St, 1. 11. 2017 - 22:11)

ty troubo nebreč. Alice tě...Ale ona nic na deti nebere,my zijem jen z toho co vydelame tak v tom se pletes.A podle tebe myslis co pises,tak ty myslis,ze mi po soudu necha? Nebo co si mam myslet?

Jirko (St, 1. 11. 2017 - 22:11)

Pravda,pravda,uz jsem to...a proč brečíš? Dobře jsi věděl do čeho jdeš už tehdy, kdy jsi zde začal Alici uhánět. Věděl jsi už tehdy co je zač, nastěhovala se k tobě ve chvíli kdy neměla kam hlavu složit a jak to pokračovalo je zbytečný zde popisovat. Máš jen to, co jsi tak moc chtěl. Tak se s tím smiř, jaká ona je a jiná nebude, nebo se na to vybodni.

a (St, 1. 11. 2017 - 22:11)

Jo je to pravda mela by jsi...ty troubo nebreč. Alice tě neopustí, je s tebou kvůli soudu ohledně incestu. S tebou dostane podmínku, bez tebe by šla sedět na tvrdo. A sebrali by jí děti a to by pak bylo po rodičovských dávkách a to je na dvě děti dost peněz. ta to má spočítaný

. (St, 1. 11. 2017 - 22:11)

Ona ale žije teď a co bude zítra je jí jedno. Přece jsou tady jiní, aby se starali. A u Alice to je podobné.

Jirka (St, 1. 11. 2017 - 22:11)

tvoje bolavá záda tak...Pravda,pravda,uz jsem to vybrecel,ale je mi porad osklive.Nevim jak mam spat.

to je gol (St, 1. 11. 2017 - 22:11)

Budem spát pak někde v...bolavou nohu odreagovat na technu a řídit auto na daleké cestě. A Milkuna je taky nějaká čilá. Miluno a takhle na zimu jít pod most není až tak dobrej nápad. A nebo se zase někde nasomruješ?

Jirka (St, 1. 11. 2017 - 22:11)

Jo je to pravda mela by jsi si tu praci ohlidat Miluno,neni dobry takhle na to srat,jsi navic ve zkusebni dobe.No a jak se odreaguje technem s nohou,fakt nechapu a pak spani v aute,to je fakt na tu nohu odreagovani.

Miluno (St, 1. 11. 2017 - 22:11)

Budem spát pak někde v...tvoje bolavá záda tak dalekou cestu vydrží? A Alice cestu odřídí sama .... s bolavou nohou. Přijedete bolavější než předtím a odnese to zase ten, co bulí. Nekonečný příběh

a (St, 1. 11. 2017 - 21:11)

Budem spát pak někde v...brzy nebudeš mít ani ty zdi, protože tě vyhodí z práce. a nebudeš mít na nájem

Miluna (St, 1. 11. 2017 - 21:11)

A jak ti na nohu pomuze...Budem spát pak někde v autě.Ali se chce právě od tý nohy odreagovat.Je to skvělý takovýhle cestování.Tak nám to přej.Vždyť já mam jinak už jen zdi.

Reklama

Přidat komentář