Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Jana (Pá, 27. 10. 2017 - 14:10)

Čtenáři ty máš dobré nápady. No snad se přihlásí, oni tam takovéto páry potřebují. Kdyby tam byli lidi bez problémů tak by to byla nuda a nikdo by se nedíval. A peníze taky nejsou špatné.

jo (Pá, 27. 10. 2017 - 13:10)

Snad se tam přihlásí,...a ještě k tomu výměnu s romskou rodinou :D
Šou dva tři ....

no (Pá, 27. 10. 2017 - 13:10)

A ještě 100 tisíc.

no tak (Pá, 27. 10. 2017 - 13:10)

To nemá s hlavou nic...tohle máš Alice s Jirkou jako podmínečný trest. Bez dětí bys pravděpodobně s Jirkou nebyla, takhle jsi jako v kleci a z toho máš ty stavy. Má to význam? Jirka se nezmění

čtenář 2 (Pá, 27. 10. 2017 - 13:10)

Jo to by byla parádní...Snad se tam přihlásí, protože ten díl by se stal okamžitě hitem, až by si tam začali vyčítat, že jim něco je kvůli tomu druhýmu :-) Možná by se na konci, jak všichni sedí u stolu, poprali a šermovalo by se noži. Mělo by to obrovskou sledovanost a Alice by byla slavná a třeba by dostala nějakou roli v Růžovce :-)!

:-) (Pá, 27. 10. 2017 - 13:10)

Já si myslím, že takhle to...Jo to by byla parádní výměna,oni dva:-)

čtenář 2 (Pá, 27. 10. 2017 - 13:10)

Já si myslím, že takhle to Jirku a Alici baví. To jsou podobný typy lidí jako ti co vidíme ve Výměně manželek. Pořád mají potřebu něco řešit, stěžovat si na partnera a hledat chyby všude možně jen ne u sebe. Možná by se do Výměny mohli přihlásit, oni by si užili a ještě by si vydělali nějaký prašule :-)

Miluna (Pá, 27. 10. 2017 - 12:10)

Smutný.Je mi to líto za vás oba.Ale sem víc na Alči straně.Potřebuje klid když jí zlobí zdraví nebo jí máš namasírovat jak ti sama píše ale tobě zajímaji jen její prsa.Vidíš v ní jedno velký prso.

Alice (Pá, 27. 10. 2017 - 12:10)

V pořádku s hlavou nemůže...To nemá s hlavou nic společnýho co se mi stalo.Prošla jsem úspěšně dokonce,Iq test,barvocit,zkouška reakcí atd..všechno v pořádku.Tohle jsou moje problémy nepleť mi to s prací.Kdybych neměla děti tak se do kamionu odstěhuju.

Alice (Pá, 27. 10. 2017 - 12:10)

Neznas ji jak to je...Tak nikdy nevíš co člověk může mít!! Místo abys mi chápal tak bys víc litoval jakýhokoliv psa nebo kočku!! Kdybys byl mojí oporou tak tě třeba napadne mi udělat masáže ale všeho aby jsem se tě prosila!! Nikdy tě nenapadne nic od sebe!!! To je to co mě mrzí,proto dobře vím že kdyby mi něco bylo tak dobře vím že v tobě oporu nenajdu.Ale neboj na to mám svůj plán kdyby někdy něco takovýho bylo.

3 (Pá, 27. 10. 2017 - 12:10)

Neznas ji jak to je...V pořádku s hlavou nemůže být, jinak by neudělala to co udělala se synem. Nechápu, jak mohla udělat všechny testy. Stejně si myslím, že řidičák dostala podvodem. Může si tvrdit co chce.

Jirka (Pá, 27. 10. 2017 - 12:10)

Ty jsi taky nervově...To jsem pak labilni z ni,ale doma! To ten volant je relax a uklidneni.

Jirka (Pá, 27. 10. 2017 - 12:10)

Oba to jsou komedianti.Neznas ji jak to je uplne.Kdybys vedel,ona si hleda diagnozi na internetu,nedavno nasla rakovinu kosti a ted mi bude rikat,ze ji boli vsechny kosti,protoze na to porad mysli!! Ona je nejak trochu jako Miluna,ale zase trochu jinak,ale neni to normalni podle mne co dela!!

2 (Pá, 27. 10. 2017 - 12:10)

A jak ti mam verit,co kdyz se...Ty jsi taky nervově labilní. Se divím, že vás oba pustili za volant.

Jirka (Pá, 27. 10. 2017 - 12:10)

Oba to jsou komedianti.Ja za zadnyho komedianta byt nechci!

Jirka (Pá, 27. 10. 2017 - 12:10)

No vidíš co píšeš Jirko...A jak ti mam verit,co kdyz se mi fakt jen chces zbavit!! Uz mam toho dost,tak se nech vysetrit nebo te odvezu do Bohnic nebo ja nevim co s tebou!!

1 (Pá, 27. 10. 2017 - 11:10)

Oba to jsou komedianti.

Alice (Pá, 27. 10. 2017 - 11:10)

No vidíš co píšeš Jirko za sračky!! Nevidíš! Jinak by si je nepsal! A furt bude skuhrat dál a dál!! Jo a dneska mi bolí záda a nohy už obě,tak asi zase nějakou skvělou náladu nečekej.Možná si tak vemu ibalginy a pak rivotrili abysme vydrželi.

:-) (Pá, 27. 10. 2017 - 11:10)

Nebreč zase.

Jirka (Pá, 27. 10. 2017 - 11:10)

Tvoje nejsou ani ty trenky na...Tak mi pak znici a jednou bude plakat az se Anetka bude ptat kde ma tatinka a ona ji bude muset rict,ze tatinek se utrapil kvuli ni.

Reklama

Přidat komentář