Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Jirka (Ne, 15. 10. 2017 - 19:10)

Marjapano, to já tak...Tak ted se musim smat.

Jirka (Ne, 15. 10. 2017 - 19:10)

Jo bylo to krasny,takovy blizky osobni,ale nemeli jsme to tak po prvy.Jen vcera byla fakt hodne nadrzena,protoze jsme to nejakou dobu nemeli.Ona se sla projit kolem baraku s detma tak tu jsem sam.Tenhle tyden ma jen asi Cechy.Zitra jizni cechy.Co Mio nekdo ti nadaval za psa jo?

Mia (Ne, 15. 10. 2017 - 19:10)

Bez gumy jsem sel,na co gumu...Marjapano, to já tak udělat, tak se mě nahrnou všechny špeky na plíce a udusím se :)))

Miluna (Ne, 15. 10. 2017 - 19:10)

Jirko já tak závidim.Jaký to pro tebe bylo? Já bych to taky tak chtěla ale v mim případě je to stejný jako kdybych byla zabiják:-(( to je v prdeli.Ale dík zkusim to s Kájou tak jak si napsal.A co teď dělá Alča? Ona sem píše už tak málo:-(( A kam zítra jede s kamionem?

Mia (Ne, 15. 10. 2017 - 19:10)

Bez gumy jsem sel,na co gumu...čauky, já ted odpočívám. Krásný den jsem trávila na zahradě. Do lesa na procházku jsem nešla, všude kolem aut a houbařů a já se nemíním hádat v lese kvůli tomu, že pes na někoho štěká. Nevím, čemu se diví, je pes, tak štěká, kdyby byla kohout tak kokrhá. V sobotu mě řekl vnuk, že jsem hustá a ted nevím, byla to pochvala, nebo mě sprdnul?

Jirka (Ne, 15. 10. 2017 - 19:10)

Ale já to nemyslela zle...Bez gumy jsem sel,na co gumu pak jsem se umyl.Ale uz Milco neuchyluj prosim,Kaja tam bude trpet.Tak zkus priste nohy zvednout a kolena dat co nejbliz k celu,treba uz ti pak tam dosahne.Zdravim Pilsnerku a Miu,co delate holky?

Mia (Ne, 15. 10. 2017 - 19:10)

Jasně! Milča má srdce na...jasnačka, pro nás je důležitější velkej pravák, žejo!!!!

Miluna (Ne, 15. 10. 2017 - 19:10)

Ale já to nemyslela zle Karle.Jen je to v sobě znát že tam ten kousek chybí.Jirka tlačí do toho konce a to je to nádherný ale tvuj na konec nedosáhne i když malej nejsi to je jasný,měla sem i menší jen Jirka je fakt na tu dýlku best no.Jiroušku to je krásný to jste mi měli říct a mohla sem se koukat jak jí to děláš když to má! To je škoda:-( A šel si do ní s gumou nebo ne?

Mia (Ne, 15. 10. 2017 - 19:10)

To sice jo,ale zná mi už...Karle nečil se. Nikdo z Jirky nadsamce nedělá a můžeš mě věřit, že většině lidem zde je ukradený kolik má kdo cm. Dobrýmu chlapovi se nemusí zákonitě houpat u kolene.

Karel (Ne, 15. 10. 2017 - 18:10)

To sice jo,ale zná mi už Alča a neni fer dělat z někoho lepšího chlapa kvůli pár cm navíc.Tak nedělejte z Jiříka nějakýho nadsamce.Nebo budu za debila.Já tě mam Miluno rád,ale tohle tady o nás nepiš.

Pilsnerka (Ne, 15. 10. 2017 - 18:10)

Karle, Milča to nedělá...Jasně! Milča má srdce na dlani a co na srdci to na jazyku. A my ty míry kontrolovat nebudem! .-)

Pilsnerka (Ne, 15. 10. 2017 - 18:10)

Miluno proč mu to píšeš...Karle nenaštvávej se na Milunu! Sem se píše leccos a stejně tě neznáme.

Mia (Ne, 15. 10. 2017 - 18:10)

Miluno proč mu to píšeš...Karle, Milča to nedělá proto, že by tě chtěla nějak naštvat. Ona už je prostě taková, vybreptá úplně všechno, prostě je taková. A měření je její záliba. Určitě se tě nechtěla dotknout.

Karel (Ne, 15. 10. 2017 - 18:10)

Miluno proč mu to píšeš zase tak na tom špatně nejsem,mam normalni běžnou velikost a Jirik akorat bude namyšlenej! Teď jsi mi docela nasrala,když už pro tebe riskuju!

Pilsnerka (Ne, 15. 10. 2017 - 18:10)

Já vám všem závidím jak máte ve volbách jasno. Já teda vůbec. Jsem lehce pravicová ale moje sympatie mají Zelení. Jenže ti se mi nějak rozpadli a myslím že šance moc nemají. Jejich program do podrobna neznám ale myslím že tahle Země (celá) potřebuje ochranu před námi samými jako sůl. Před celým lidstvem. Chováme se k ní bezohledně a drancujeme ji ostošest.

Jirka (Ne, 15. 10. 2017 - 18:10)

No zatim jsme to s Kájou...Tak at si Karel poridi nastavec Milco.Jak to s Alcou myslis? Ona ma ted sve cervene dny,ale byla hodne nadrzena tak jsem do ni sel i tak,takze doufam,ze nema duvod neco nekde vyvadet.Ctenari2 to jo to muselo byt hrozny mezi tolika stranama se dohodnout.Ono i kdyz se do parlamentu dostanou dve strany s naprosto odlisnym programem tak jak se pak muzou dohodnout.

Miluna (Ne, 15. 10. 2017 - 18:10)

No vzhledem co vidim na...No zatim jsme to s Kájou měli 2x.Ale nemá ho tak velkýho jako ty Jiroušku:-(( Myslim že tim pérem máš Alču jistou i kdyby někdy něco provedla.Jo určitě se stavte,já vás pohostim už sem brala svoji první výplatu tam.Miu to je hrozný s tou babi že se takhle pořád chová ale jestli to neni tou demencí? Že už ani neví co říká? Jo počasí je skvělý,to je to moje to co bych brala celej rok.

čtenář 2 (Ne, 15. 10. 2017 - 18:10)

A když jsme u těch komunistů, tak je zajímavý, že za první republiky měli zhruba stejný procento hlasů jako mají teď. V roce 1925 získali přes 13% hlasů a byli druhá nejsilnější strana. Tehdy byl jinej systém a do parlamentu se dostaly strany, který získaly víc než 2% hlasů. Takže těch stran tam bylo 15. To musel být pěknej čurbes.

Jirka (Ne, 15. 10. 2017 - 17:10)

No vzhledem co vidim na cestach bych rad nekoho proti imigranskyho takze zbyva Okamura nebo Blok,ale ten ma asi maly preference.Milco tenhle vikend byl peknej a co ty? Neserem na tebe,ale nejak ted to nevychazi.Ale treba pristi vikend se za tebou stavime.A sex mas asi uz s Karlem tak aspon mne budes brat uz jako kamarada.

čtenář 2 (Ne, 15. 10. 2017 - 17:10)

Jsem pro sociální stát,...Podle nějakýho průzkumu jsou Češi nejmíň ohrožení chudobou v celé EU. To že jsme za sebou zanechali Švédy nebo Rakušany je velmi dobrá vizitka. Prostě se máme dobře, že kdybychom se měli jenom trošku líp, tak bychom se štěstím asi zbláznili :-)

Reklama

Přidat komentář