Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Pilsnerka (Ne, 8. 10. 2017 - 18:10)

Co si o tom myslet,pises ze...Asi že Jirka a Alice nemají společné koníčky - to bylo myšleno.
To je pravda protože v páru vždycky jeden vůdčí musí toho druhého strhnout.
Ty psychotesty jsme pochopila - a neodhalily ani závažné onemocnění pilota v Německu. Myslím toho jak to napálil s plným letadlem někde v horách.

? (Ne, 8. 10. 2017 - 18:10)

Ctenari 2, budes se divit,...Co si o tom myslet,pises ze Alice nema zadne konicky a pak hned ze se o dost veci zajima.Jak to je?

sany1 (Ne, 8. 10. 2017 - 18:10)

Řeknu ti to asi takhle,...Aha.Diky.To neni moc dobre.

Lalla (Ne, 8. 10. 2017 - 18:10)

Ahoj Lallo, jak to myslis, ze...Řeknu ti to asi takhle, abych se nedostala do průšvihu. Ty základní psychotesty by udělal i náš kocour. Jsou schopny odhalit jen tak zásadní psychiatrické nemoci jako je třeba schizofrenie. Proto je mezi řidiči spousta gamblerů, alkoholiků atd. To ovšem není vina řidičů, ale legislativy. A lobingu za dopravce

Pilsnerka (Ne, 8. 10. 2017 - 17:10)

Promiň, ale tohle není...Lallo jsem odchovaná Plzákem. Ten názor mi vešel pod kůži. Jsou ale samozřejmě nejrůznější případy kde to vydržet nejde.
A jiným názorům jsem přístupná. :-)

sany1 (Ne, 8. 10. 2017 - 17:10)

Ahoj Lallo, jak to myslis, ze s psychotesty je problem?

Pilsnerka (Ne, 8. 10. 2017 - 17:10)

No ,nevim,Pilsnerko, zda to...Ale jo to asi známe všichni. I u nás bývalo dusno. Ale byli jsme i tak rádi že jsou rodiče pohromadě. Jako dospělí jsme pak pochopili jak je těžký být s někým 30 nebo 40 let.
Ono záleží na tom jestli to dospělí ventilují před dětmi nebo ne. A když ano tak jestli se pak taky smiřují tak aby to děti viděly.
Samo že nemyslím postel.

Lalla (Ne, 8. 10. 2017 - 17:10)

Miluno, Alice se ohledně dětí alespoň snaží, o tom ty nemáš potuchy

sany1 (Ne, 8. 10. 2017 - 17:10)

Omlouvam se za preklepy a chyby, snad je to srozumitelne.

Lalla (Ne, 8. 10. 2017 - 17:10)

Já si naopak hrozně...Promiň, ale tohle není vždy správné. Ne vždy je nejdůležitějí pro dítě udržet vztah rodičů. Říkám to nerada, ale drogy nemůsí být tím nejpodstatnějším.

Jinak, souhlasím s názorem, že Alice není psychicky nemocná. Ale souhlasím s tím, co jsi tuším ty psala ohledně jejího vlivu psychiky na její zaměstnání. S psycho testy je problém, řidičů málo a firma bere co je

sany1 (Ne, 8. 10. 2017 - 17:10)

Já si naopak hrozně...No ,nevim,Pilsnerko, zda to tak vzdy je,deti velmi dobre vyciti,kdyz mezi partnery neni dlouhodobe neco v poradku a odnesou si sramy na dusi. Nasi se take nemlatili a nikdo nepil, presto si nerozumely a ja jsem vwe 13 mamu premlouvala, aby se konecne jiz rozvedli,ze zu se to neda vydrzet. Stacilo, kdyz mama s tetou vydrzela ,esic nemluvit a on praskal dvermi. Dodnes ten zvuk nenevidim.

Miluna (Ne, 8. 10. 2017 - 17:10)

Ctenari 2, budes se divit,...Joo taky přesně pravda.V tvem popisu vidim to co je pravda že tak to mezi nima je.Jirka koníček žádnej nemá jeho zajímá jen tablet a elektronické cigarety.Je pravda to že Ali se nudí.Tak doufam že brzy zajede Ali zamnou.

Pilsnerka (Ne, 8. 10. 2017 - 17:10)

Miluna přesně vystihla, co...Já si naopak hrozně vážím všech kteří kvůli dětem vydrží. Pro mě to znamená že dětem nadřadili svoje zájmy. Pokud jeden z nich toho druhého nebije nebo nadměrně neužívá např. drogy - to je vážný důvod pro ukončení vztahu - tak v tom ostatním obdivuju všechny co potlačí svoje pocity a zůstanou kvůli dětem.
A jestli má Alice doma navrch tak co. Jeden je skoro vždycky ten "silnější" a nemusí to být vždycky chlap.

sany1 (Ne, 8. 10. 2017 - 17:10)

Tak málo spolu jsou, mají...I to se, bohuzel, stava.
Miluna to v podstate dobre popsala.
Jsem presvedcena, ze Alice Jirku rada ma. Ale jde opravdu o to, zda zvladne takovyto zivot vest.

? (Ne, 8. 10. 2017 - 17:10)

Tak málo spolu jsou, mají tam děti a nudí se?

Miluna (Ne, 8. 10. 2017 - 17:10)

Miluna přesně vystihla, co...No to je přesně ono.Napsal si taky přesně jak to je.Ona se lapila do vlastní pasti a já sem z ní naopak vylezla-zatim,jestli budu zvládat tu práci.Ty chvíle kdy jim to funguje tak protože se ona snaží ale pak jí právě něco chytne a už jí nejde -hrát- nebo jak to říct.Sejdou se oba se špatnou náladou a je to hned.A ona to má ale o to těžší že ona by bez těch dětí zůstat nesnesla,ona potřebuje mít všechno rodinu i volnost takže by se musel změnit Jirka kdyby chtěl aby to fungovalo ale jemu to nejde tak maji akorát zaděláno na problemy.

sany1 (Ne, 8. 10. 2017 - 17:10)

Ctenari 2, budes se divit, ale piseme si o zcela normalnich vecech. I o tom, co jsme treba varily.:D
To se swingers byl jen takovy napad, nikdy jsem prece netvrdila, ze zrovna u tech dvou by to muselo fungovat.
Co se tech psychologu tyka, ano, mas pravdu, ale alespon by mohli v te poradne nastinit treba nejake moznosti, jak spolu zit. Alespon doufam,ja nikdy v takove poradne nebyla. Jinak uz opravdu nevim.
Alice se proste obcas s Jirkou nudi, si myslim. Za to ale ona nemuze, jako poruc si ted: nenud se!!! :D Ma proste ponorku, nemaji zadne zname, zadne konicky, nic! O cem se maji bavit? A Alice je zenska, ktera se o dost veci zajima, potrebuje nejake impulsy. Proto by se meli oba snazit tomu nejak odpomoct. I proto je Alice rada, ze si se mnou obcas "popovida" a to jsem zenska, zadnej chlap!:D

Mmch.,to, cos psal o tech atraktivnich zenskych, jak jsi je hodil smahem do jednoho pytle, to nebylo od tebe hezky. ;)

čtenář 2 (Ne, 8. 10. 2017 - 16:10)

Takže ne lékař ale...Ale Sany tady zkopírovala příspěvek svého kamaráda a manžela psycholožky, ve kterém zpochybňuje schopnosti téměř 100% terapeutů vcítit se do pacienta. Já mám zkušenosti s terapeuty a musím mu dát za pravdu. Taky souhlasím s Milunou, že chování Alice není nemoc, ale povahový rys.

Sany, konečně víme co si vy dvě zhruba píšete :-) Já jsem tím příspěvkem nemyslel nic špatnýho. Vždyť v té době když jsem ho psal, tak snad ani nikdo ještě nevěděl že se Alice ožrala jak zákon káže. Ta swingers je možná dobrej nápad, ale Jirka tady jasně napsal co si o tomhle podniku myslí. Je to zapeklitej případ.

naopak (Ne, 8. 10. 2017 - 16:10)

Když to tak vidim tak k...Miluna přesně vystihla, co v tom je. Alice není psychicky nemocná, ona má takovou povahu. Dusí se z toho, že má žít rodinný život a starat se o děti. Tohle ji nebaví, nechce to, ale nutí se k tomu. Vydržet kvůli dětem je stejně špatně, jako vydržet žít s někým, kdo mě nemá rád ( nebo koho nemám ráda ). Slovo -vydržet- je obludné a v jejich vztahu znamená to, co vytváří problémy.

Miluna (Ne, 8. 10. 2017 - 16:10)

Milu, ty mas sice svatej...Já nevim ale asi čim víc lidí a menší byt tim víc člověku hrabe.Já to měla taky.Je mi nejlíp až takhle,ona by to měla taky kdyby chtěla ale neumí se vzdát dětí a nebo kdyby měla děti tak nemůže bez Jirky zas dělat kamioňačku.On jí to musí buď tolerovat nebo jim to dopadne špatně.Kdybych měla napsat svuj názor tak Jirka je jako takovej psík který chodí za svim páníčkem.Takže hodně by musel se sebou udělat Jirka.Promiň Jirko já to nemyslim zle ale nevim jak jim to jinak vysvětlit.

Reklama

Přidat komentář