Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

sany1 (Ne, 8. 10. 2017 - 16:10)

Když to tak vidim tak k...Milu, ty mas sice svatej klid, ale jenom proto,ze tvoje deti vychovava nekdo jiny.Jinak bys ho tez nemela, na to nezapominej. Ale Alice a Jirka se te zodpovednosti postavili,Mia sve deti take vychovala.
Ja ti to nevycitam, ty toho asi nejsi schopna, vychovavat deti, ale proste to neni tak jednoduche, jak to pises.

Pilsnerka (Ne, 8. 10. 2017 - 16:10)

Když to tak vidim tak k...Takže ne lékař ale psycholog.
Přesně jak píše Sany.

Pilsnerka (Ne, 8. 10. 2017 - 16:10)

Komunikace. Tak ty chceš po...To jsem chtěla od Sany já. Ne Jirka.

Miluna (Ne, 8. 10. 2017 - 16:10)

Když to tak vidim tak k čemu to tak je ty vztahy?! Co čtenáři a Mio nemáme svatej klid? Je mi to Jirko líto ale to se dalo čekat.Tak buď se jí nauč chápat nebo nebudete spolu moc bydlet? A ještě jak by tohle měla léčit? Ona má takovou povahu,neni nemocná.

sany1 (Ne, 8. 10. 2017 - 16:10)

Jo fakt Jarine to myslela...Jirko, nevim, zda bych to oznacila nemoci. Ja myslim, ze nejake problemy psychickeho razu nebo s tim, ze se nedokazeme zaradit do nejake skatulky, ma skoro cely narod, v dnesni dobe.

Jde o to, ze na to, abyste vychovavali 2 male deti je potreba opravdu velka mira odhodlani, zodpovednosti, obcas i sebezapreni, atd. A k tomu musime mit take nejake predpoklady. A pokud je nemame,je potreba zjistit, jak jich docilit, je-li to vubec mozne.
Meli byste oba jit do nejake poradny "manzelske" nebo jak se tomu rika. Abyste se naucili spolu zit tak, aby vam to pokud mozno, obema vyhovovalo.Je-li to vubec mozne, jak jsem jiz psala. Ale to uz jsem myslim psala nekolikrat zde a i soukrome, primo Alici. Alice by mimoto mela zcela jiste navstivit i nejakeho psychologa, co odbornika v obl. sexuologie. Jenze, to uz jsem tu take, a nejen ja, psala. Neni to zadna ostuda, vzdyt vime sami,kolik tzv.celebrit a VIP tam dnes chodi.

Pilsnerka (Ne, 8. 10. 2017 - 16:10)

No,ale v kabine ma ona klid...Jirko a když je Alča sama doma s dětmi tak je to jaké?

Jirko (Ne, 8. 10. 2017 - 16:10)

Komunikace. Tak ty chceš po Sany, aby ji přemluvila k návštěve doktora. A přitom máš k Alici blíže. Jak chcete vychovávat děti, jak spolu vycházet? Komunikace, řešení problémů je to hlavní co by u vás mělo být. Jinak to jde všechno do kopru.

Jirka (Ne, 8. 10. 2017 - 16:10)

Sany jestli to dokážeš tak...No,ale v kabine ma ona klid tak tam se ji to nestane ma to jen doma.

Jirka (Ne, 8. 10. 2017 - 16:10)

Jo fakt Jarine to myslela vazne.Je to k neuvereni,ale normalne takhle premysli a mne to proste vytocilo,protoze Jarine jak pises cely tyden jsem s detma a pak mam brat jako srandu tohle!! No to bych musel byt blazen ne? A to duseni na to odpovida,ze ma ponorku,ze tu na sebe jen cumime a ze ji to nebavi.Ze citi tisen.Ja fakt nevim ja to nechapu.Ja verim Sany,ze to neni vypocitavy,ale impulzivni,ale v tom pripade je nemocna.

Pilsnerka (Ne, 8. 10. 2017 - 16:10)

Nerikam ne. Sany jestli to dokážeš tak Alici někam dostrkej. Takové problémy co má ona nemají co dělat za volantem.
Ta práce ji baví a drží ji na nohou tak by byla škoda o ni přijít.

sany1 (Ne, 8. 10. 2017 - 16:10)

Sany, každý má nějaké...Nerikam ne.

ale (Ne, 8. 10. 2017 - 16:10)

Vy jste fakt lidi jeste...Ano, měla by se léčit, to je asi každému tady jasné, ale když nechce, tak ať si žije jak žije. Nezasluhuje nějaké soucitění. Už proto, že by se měla léčit kvůli dětem!

jarin origoš (Ne, 8. 10. 2017 - 16:10)

Vy jste fakt lidi jeste...Sany, každý má nějaké problémy. Pokud má Alice problémy a ví o nich, tak je také řešit má. Je dospělá a ne malé dítě, které musí člověk všude vláčet za ručičku a říkat mu, co dělat, případně mu umetat cestičku.

jarin origoš (Ne, 8. 10. 2017 - 16:10)

Ona sedi na chodbe tady v...Co na tom má být k smíchu? Že se jí její vlastní syn polekal a myslel, že přišlo strašidlo? Že ses o ni bál? Že celý týden lítáš kolem dětí a děláš jim mámu i tátu? To snad nemohla ani myslet vážně.

sany1 (Ne, 8. 10. 2017 - 16:10)

Vy jste fakt lidi jeste nepochopili, ze Alice ma problemy? Za celou tu dobu, co sem chodi?
Ze nejedna vypocitave,ale spis impulzivne? Ze na to je potreba nejaka terapie?
Ze se nejprve musi vyrovnat se svou minulosti, aby mohla zit pritomnosti?
Je mi lito, ze si nechce nechat pomoci.

Jirka (Ne, 8. 10. 2017 - 16:10)

Hele nevíme co tomu...Ona sedi na chodbe tady v bytovce.No vzbudila se a zacla proc tak cumim hnusne,ze se mam pry smat tomu ozralstvi tak mne to vytocilo a zarval jsem na ni,protoze tohle k smichu proste neni.No a ona se nasrala a ted tady v byte sedet nechce.

jarin origoš (Ne, 8. 10. 2017 - 16:10)

Ja na ni seru at si teda sedi...Jirko, kašli na to. Nedoprošuj se, nech ji tam, ať se v té zimě vycuká. CO tedy chce? CO přesně ji dusí? Řekla? Přesně asi ne. Dle mne ji dusí, že musí být věrná a nemoci si užít s jinými. Že se musí vracet za 1 chlapem a starat se o domácnost. Do prdele, tak týden je někde v hajzlu a jen co přijede, tak chce zase táhnout někam do háje a strašně se dusí!!! To není normální. Si je tebou moc jistá, to mi věř a pak si může o tebe otírat i boty, jako do rohožky.

ale (Ne, 8. 10. 2017 - 16:10)

Hele nevíme co tomu...Jirka se o víkendu stará o děti a Alici si ještě usmiřovat?

ale (Ne, 8. 10. 2017 - 15:10)

Nemělo by to být naopak?

sany1 (Ne, 8. 10. 2017 - 15:10)

Já podporu nevidím v tom,...Ruku na srdce,ja bych tedy nevedela,co mam udelat.Ono se to hezky radi, z povzdali.

Jirko,ono to Alici prejde. Nejlepe si ji nevsimat, myslim. :)

Reklama

Přidat komentář