Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Pilsnerka (Ne, 8. 10. 2017 - 14:10)

Nech toho. Má takový vztah...Radikálně?
Alici do basy a děti do Dětského domova. A Jirka aby se složil?
To by opravdu stálo za to.
Dokud je naděje tak se má zkusit všechno. Spousta lidí žije v různě nefunkčních svazcích a kvůli dětem to vydrží.
Jaký smysl má tady psát o flintě do žita?

Jirko (Ne, 8. 10. 2017 - 14:10)

Tak se Jirko rozhodni, buď budeš takový jak chce ona,a budeš jí tolerovat vše a poslouchat, nebo odejdi. Stejně spolu nevydržíte.

Lalla (Ne, 8. 10. 2017 - 14:10)

Protože pokud někdo někoho chce a ne jen "chce", tak takového celého se vším všudy

Lalla (Ne, 8. 10. 2017 - 14:10)

Lallo ale Jirka chce Alici....Pak by se měl smířit s tím, jaká je.

! (Ne, 8. 10. 2017 - 14:10)

Takže probuzení nebylo...Nech toho. Má takový vztah budoucnost?
Už kvůli dětem bych to řešil hned a radikálně!! Nejde tady přece jen o alkohol.

Pilsnerka (Ne, 8. 10. 2017 - 14:10)

Jirko, ty se musíš...Lallo ale Jirka chce Alici. To je jasné. Jen aby byla jiná než je.

Pilsnerka (Ne, 8. 10. 2017 - 14:10)

Ona to ma mozna taky 2x za...Takže probuzení nebylo šťastné?
Jirko zkus nevyčítat. Spíš rozumně připomenout že potřebujete jeden druhého abyste si mohli nechat Anetku. Ani jeden z vás ji sám nezvládne. Na radikální řešení jako je odchod je čas jako na docela poslední možnost.
A nevím jestli neudělám chybu když připomenu že spousta žen má muže alkoholiky a ještě jim po příchodu z hospody jsou schopné dát hadr na hlavu.
Alice zas přece tolik nepije.

Lalla (Ne, 8. 10. 2017 - 14:10)

Ona to ma mozna taky 2x za...Jirko, ty se musíš rozhodnout, co vlastně chceš

Jirka (Ne, 8. 10. 2017 - 14:10)

Ona to ma mozna taky 2x za rok.Ale,vidim,ze to dneska asi nema s ni cenu!! Bud pujde pryc dneska zase ona nebo ja!! Je mi to lito,jsem nestastnej.

Lala (Ne, 8. 10. 2017 - 14:10)

No teda. Musím říct, že Alici skoro závidím její internetové kamarádky

Pilsnerka (Ne, 8. 10. 2017 - 13:10)

Oprava pro znalé tvorby Betty McDonald - správně je Mary Bardová.

Pilsnerka (Ne, 8. 10. 2017 - 13:10)

Pilsnerko ono prave to vzdy...Aha tak to jsem nevěděla že je to takhle složité. Trochu mi to připomnělo Betty McDonaldovou a její povídku Kdokoli může dělat cokoli. Je to z doby krize v r. 1932 kdy byla nouze o místa a zaměstnavatelé měli všelijaké nápady jak zvýšit výkonnost zaměstnanců. Tehdy Betty Bardová prohlásila - mému tlustému střevu poroučet nebudete - a chodila na WC jak se jí zlíbilo a jak potřebovala.
Ale nevím jak by dopadla Alice.
Jirko já na to trpím od mládí a vždycky tak dvakrát do roka mě to vezme. Ale většinou to vyléčím jen popíjením.

Jirka (Ne, 8. 10. 2017 - 13:10)

Pilsnerko ono prave to vzdy nejde zastavit na pumpe.Musime stavet,kdyz konci vykon,nesmime pretahovat aetr,nebo mit pak jedine vytisk,ze byla treba kolona,ale i tak musime kam to prave vyjde.Takze,kdyz neni zrovna pumpa nebo je plna tak casto vyjdou osamely mista.A jak to casto mivas ten mocak? Vim,ze vy zensky jste na to nachylnejsi,protoze mate kratsi mocovou trubici.

Pilsnerka (Ne, 8. 10. 2017 - 13:10)

Ono to neni jen behem jizdy,...Ale jo - jestli to Alice snese tak proč ne. Já bych v noci zastavila jedině na pumpě a na západě jsou všude slušné toalety. Mně by vadilo kdybych se nemohla umýt.

sany1 (Ne, 8. 10. 2017 - 13:10)

Ono to neni jen behem jizdy, Pilsnerko.Ale obcas Alice stoji na mistech,kde se boji jit ven, v noci.Tak mozna lepsi neco , nez nic. Kdyby si to nacvicila.:D

Pilsnerka (Ne, 8. 10. 2017 - 13:10)

Sany to teda nevím ale to bych si já nevzala. Já myslím spíš stanovit si že jednou za 2-3 hodiny prostě zastavím a napiju se a taky vyčurám.
Jirko já na to taky trpím a pomáhá jedině urologický čaj nebo pít pít a pít vodu. Alkohol to jenom zhoršuje.
Nebo pak léky.

Jirka (Ne, 8. 10. 2017 - 13:10)

Existuje nejaky curokap, ale...Jo diky Sany,to je dobry napad.S timhle uz by se do petky mohla trefit,zvlast do te se sirsim hrdlem.

sany1 (Ne, 8. 10. 2017 - 12:10)

Existuje nejaky curokap, ale nevim, zda to je optimalni.:D

http://www.vestoje.cz/?utm_source=seznam&utm_medium=cpc&utm_campaign=5299178851+-+%c4%8curokapy+VeStoje.cz&utm_content=%c4%8curokap

Jirka (Ne, 8. 10. 2017 - 12:10)

Ona to vyřeší hned, Jirku...To by mi v tehle situaci nestoup.Ja vubec nemam chut na sex.K rodicum bych nemohl,to uz mi mama varovala at se opovazim.Neni to tak jednoduchy.

Jirka (Ne, 8. 10. 2017 - 12:10)

Ja jsem jen fakt rad,ze jsem nic nenasel,zadne stopy po nevere,tak aspon,ze tak,kdyz uz prisla takhle na karu.Sany ty ji asi rozumis nejlip,ja to mam tak,ze jiny lidi nepotrebuju v realnym zivote.Jsem spis introvert,tak se do ni vzit nedokazu.Jo Pilsnerko v kamionu obcas zadrzuje curani a do toho malo pije i prave kvuli tomu aby nemusela casto stavet.To tak ty kavy aby ji to udrzovalo aktivni.A co si budeme rikat,jako chlapi to mame jednodusi,kamionaci,kdyz jsou krize my muzeme do petky,ale co muze Alice,uz jednou jsem ji s tim curanim varoval,ze to zadrzovani neni dobry.Ja ji i jednou ze srandy a napul vazne rekl jestli by nebylo dobry kdyby si do kamionu poridila plenu,ale nechce o tom slyset.Jestli si jeste nemyslela mylne Pilsnerko,ze ty potvory z mocaku vypali.

Reklama

Přidat komentář