Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Jiříku nešťastn (Ne, 8. 10. 2017 - 04:10)

Presne,musel bych se vlastne...spadl jsi do pasti

Jirka (Ne, 8. 10. 2017 - 00:10)

Presne,musel bych se vlastne naucit byt uchyl.Taky mam takovej pocit,pak by byla urcite spokojena,ale jak se to naucit? Jak popirat sam sebe? Jde vubec neco takovyho? Uz jednu chvili jsem sam sebe presvedcoval,ze s ni kouknu na swingers,ale kdyz vim,ze by k tomu melo dojit v blizky dobe je mi z toho divne a vnitrne se mi nic takovyho vlastne nechce.Je to totalne v pr..li.Jenze i kdybych aspon tu swingers prekonal tak z daleka nejsem jejich predstav.Jo tak kdybych privedl treba dalsiho frajera do trojky,ale to by bylo takovy peklo,ze ne jen,ze bych nefungoval,ale jeste bych se poblil a mozna i omdlel.

Jirko (So, 7. 10. 2017 - 23:10)

Ja nevim a co kdyz je chyba...tak v tobě chyba rozhodně není. Pokud tedy není chybou, že nejsi úchyl.

jak (So, 7. 10. 2017 - 23:10)

Chápu, když se chce třeba...být sama, jak se projet. Pár dní byla sama a jela pěkně daleko, Ona má spěchat za dětmi a užít si je a ne mluvit jen o prasárnách a pak táhnout někam jinam.

Jirka (So, 7. 10. 2017 - 23:10)

Takhle chceš žít? V...Ja nevim a co kdyz je chyba ve mne? Co kdyz jsem s ni mel dat tema o tom co chtela mluvit a prekonat se? Pak by treba neodesla.Co kdyz jsem ja ten spatnej,ze jsem treba nudnej nebo ja nevim.Porad si tady opakuju to co mne napsala Milca at to neresim.Treba jela za tou kamaradkou jak u nas byla.Ja fakt nevim.Ja zit takhle nechci,ale bez ni taky zit neumim.Ja jsem na ni zavislej.

Jirko (So, 7. 10. 2017 - 22:10)

Takhle chceš žít? V nejistotě, kde a s kým právě je? Protože sama určitě není. Nikdy nebude pro rodinu, cítí se uvázána a jestli se bude na chvíli vracet, tak jen kvůli dětem. A pak zase odcházet.

Jirka (So, 7. 10. 2017 - 22:10)

o čem chtěla mluvit?...Jo vcera se vratila z jizdy.Nejdriv zacla jestli jsem se v tydnu honil,pak mi zacla rikat,ze by se ji libilo kdyby jsme meli kamarady jinej par s kterym bysme si rozumeli a ze by to bylo pekny i v sexualnim zivote a ja nevim mne z toho zaclo byt akorat spatne z tehle kecu a dal jsem ji to najevo,dobre,trochu jsem vyjel a ona pak jen mavla rukou a pak uz se hlavne venovala jen detem.A dneska mi rekla,ze ji to tu nebavi a do ted tady neni!

a (So, 7. 10. 2017 - 22:10)

No ona mi rekla,ze si to...o čem chtěla mluvit? Nevrátila se včera z jízdy?

Jirka (So, 7. 10. 2017 - 22:10)

No ona mi rekla,ze si to rozmysli az cestou kam pojede.Mozna za to muzu i trochu ja,ze jsem se nesmal tomu co rikala.Ale,nemuzu za to,ze mne to vtipny neprislo a nechtel jsem se bavit ani o uchylnych tematech a ona porad rada mluvi o necem sexualnim,ale mne se nedari na to naladit,je mne spis z toho spatne.

to je (So, 7. 10. 2017 - 21:10)

Ne to ona neodesla urcite ani...šílený

! (So, 7. 10. 2017 - 21:10)

Ne to ona neodesla urcite ani...Chápu, když se chce třeba někam podívat sama, projet, projít, ale měla by říci, kam přibližně a třeba i za kým, když jsou lidi ve vztahu, měli by být k sobě otevření. Když jenom řekne, nebaví mě to a jedu se projet, tak se k sobě partneři, kde jednomu na druhém záleží, nechovají.

no (So, 7. 10. 2017 - 21:10)

Ne to ona neodesla urcite ani...Rozjímat u potůčku asi tentokrát nebude.

Jirka (So, 7. 10. 2017 - 20:10)

Ne to ona neodesla urcite ani jsme se nepohadali,ale jen mi sere,ze nevim kde leze.To jsem si jentak pral aby byla treba u Milci,ale tam neni.Rekla jen,ze se zajede nekam podivat,ze ji to doma nebavi.Byla zas takova divna,jina,tak z toho nemam dobrej pocit a mobil sebou nema takze se ji nemuzu ani zeptat.No to je teda den.

ale (So, 7. 10. 2017 - 19:10)

je na výletě, ona se vrátí, ona ví. Vrátí se... prozatím.

Lalla (So, 7. 10. 2017 - 19:10)

Achjo Jirko, já věřím, že vše dobře dopadne...ale přece jen. Vzala si s sebou nějaké věci? Na mobilu není? Co ti řekla když odcházela? Jestli nechceš, tak neodpovídej,jen si to srovnej pro sebe. Nezdá se mi,že by z ničeho nic odešla od dvou dětí

Mia (So, 7. 10. 2017 - 18:10)

Achjo Jirko a ty vůbec nevíš, kde Alice je? Nějak mě to hlava nebere.

Jirka (So, 7. 10. 2017 - 18:10)

Achjo

Radek (So, 7. 10. 2017 - 15:10)

Ale ja nejsem dneska v praci

jsem s tatou doma

tady nebyla a ani tatovi nevolala

ale (So, 7. 10. 2017 - 15:10)

To jo,ja cekal,ze kdyz se...Stačí znát město a okolí.

Miluna (So, 7. 10. 2017 - 15:10)

Tak se toho nevšímej.Prostě každýho to doma pořád nebaví.Tak si měl odjet s ní.Ta zoo by mi taky moc nebavila.

Reklama

Přidat komentář