Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Mia (St, 4. 10. 2017 - 15:10)

Jestli je to braneni se da...no tak já příště napíšu - tytyty Jiříku, to se dělá? Takhle se zachází s Milčou, fuj, styd se!!!!
Řadu roků jsem pracovala s mužskejma, s technikama a řidičema a byla jsem zvyklá z kolektivu chlapů, že se jednalo na rovinu a pro slovo se nešlo daleko. Ale to nám nebránilo, aby jsme dál byli přátelé. A tobě anonyme je po tom všem houby, diskuze se nezúčastníš, jen občas provedeš výpad. Ty mě rozhodně nevykolejíš. A navíc, je to mezi mnou, Jirkou a Milunou.

Mia (St, 4. 10. 2017 - 15:10)

Ne to neni falesnost,Mia...Jirko můj starší syn je starší než ty, má 41 roků.

Mia (St, 4. 10. 2017 - 15:10)

Falešná,jednou tu na...nejsem falešná a nepotřebuju někomu lést do prdelákova. Když mě ten člověk naštve, tak mu to prostě řeknu a nevidím důvod se pak dál normálně bavit.

No (St, 4. 10. 2017 - 14:10)

Mio to se Alča včera...Jestli je to braneni se da tezko rict,kdyz na Jirku nadavala,ze je to kreten a ubozak a jine nadavky.Branilo by se jinak.

Jirka (St, 4. 10. 2017 - 14:10)

Pokud vím,tak ti tu...Ja to hodil za hlavu to nadavani,proste Milunu branila a ja sam nevedel co delat.Nekdy je to tak tezky to rozhodovani se.Mam s tim nekdy dost problem a bavi mne,kdyz tady na diskuzi fungujem,jako skupina.Vzdyt zivot je i tak tezky a vsude se neco deje,hodne ted negativniho ve svete tak jsem rad,kdyz se tu da psat spis jako pohodove nebo,kdyz je sranda.Jsem rad,ze i Miluna nejak ted funguje.Miluno dneska uz ji je dobre.Mela takovou smulu vcera,pak zas starosti na firme,ale na stesti uz ji to dalo pokoj.A ty víš jaký má ten Karel problémy?

Miluna (St, 4. 10. 2017 - 13:10)

Jo a taky nevim jak se mam zbavit samomluvy.Zapomínam že mluvim sama se sebou a pak na mě v práci divně koukali ale já za to nemůžu.

Miluna (St, 4. 10. 2017 - 13:10)

A Jirko ani mi ten Karel nepíše.Jen asi 2x psal minulý týden.On má nějaký problémy.Chtěl abych přijela já zanim ale nemam čas.

Miluna (St, 4. 10. 2017 - 13:10)

Mio to se Alča včera vyblila za tvýho syna už je jí Jirko líp? Já sem jí včera volala a byla chudák hotová,bylo jí špatně z migreny.My máme obě dostat krámy máme je nastejně,představte si to jak jsme i na dálku s Alčou spojený.Mia neni falešná anonyme ona mi asi chtěla mi bránit.Ale já sem ráda že si píšou.

Ale jdi (St, 4. 10. 2017 - 12:10)

Ne to neni falesnost,Mia...Pokud vím,tak ti tu nadávala,když jsi opustil Milunu.Nadávala ti tu do různých jmen a teď ti leze do prdele.To samé bylo u Alice.No ona musí někomu tam lézt,protože jiný by jí asi nepsal.Už to tu jednou někdo psal,že je falešná.

Jirka (St, 4. 10. 2017 - 12:10)

Ne to neni falesnost,Mia opravdu pise jak to v tu chvili citi,to je prave uprimnost.Reagovala podle dany situace.Ja mam rodice mezi Taborem a Pelhrimovem,takze nejsem od tvyho syna daleko.Neni tvuj syn v mim veku? Za chvili pro kluky zase jedu a rano jsem je vezl do skoly.Vsechno je mozny,ze to je i ten Karel,ani nevim jestli Milune jeste pise.

Jsi (St, 4. 10. 2017 - 12:10)

Jirko myslím tím Karla,...Falešná,jednou tu na někoho nadáváš,podruhé mu lezeš do zadele.

Mia (St, 4. 10. 2017 - 11:10)

Jakyho Kodla Mio myslis a jak...Jirko myslím tím Karla, toho co zde vopruzoval. Mám syna taky věčně mimo domov, tak vím, jak je to tam s jídlem. I když včera jsem se zasmála. Volala jsem mu a povídal, že v Pelhřimově taky hodně prší, tak že mají volno. Tak si s kolegama zajeli koupit uzený a burčák, jsem si říkala, no to zase bude v ááálejích nablito.
To s tou Alčou je tak, že já jsem dost prchlivá no a když mě vytočí tak vyletím. Nejde mě nezareagovat okamžitě a jsem někdy dost ostrá. Já se neumím lísat a přetvařovat.
Tak si to s klukama užij a přeji ti aby se vztahy v rodině urovnaly, aby jste dokázali v pohodě komunikovat.

Jirka (St, 4. 10. 2017 - 10:10)

Jirko, taky mě napadlo,...Jakyho Kodla Mio myslis a jak se ztrapnil u Milci? Ted nevim jestli mi neco neuteklo? S kolegama mam celkem denne tema jidlo takze vim,ze vetsinou si chlapi jidlo vozi a nektery si i vari.Ale ja jsem uz pak nekdy linej tak jsem zaleval polivky,nebo jsem to nestihl.Ale nekdy si taky drobnosti varim,zastavim si u marketu udelam zasobu a mam na nekolik dni jidlo,neznamena,ze jim jen polevky:-) Ale jak pises i kdybych jedl jen korinky;-) Taky jsi mi sympaticka,ja vim,ze jsi Alcu nemusela a to co se stalo s Radkem tak na to mame ty i ja svuj stejnej nazor,ale jsem rad,ze jsme to prekonali,verim v to,doufam,asi jsem bojovnik jako moje mala.Ted jsem u rodicu a odpol zase budu s klukama a mam tu i Anetku a Romcu.Jen mne mrzi,ze se mi nedari urovnat ty vztahy v rodine,mama-Alca-byvala.Jen tata je v pohode jemu se Alca libi;-) S byvalou je to tak spatny,ze ona mi nechce kluky pujcovat domu tak proto musim byt s nima u rodicu:-(

Mia (St, 4. 10. 2017 - 10:10)

No uz ten zacatek -pry aby...Jirko, taky mě napadlo, jestli to není Kodl. U Milči se dost ztrapnil, určitě to zde ale čte a našel způsob jak tě prudit. No ale to taky tak být nemusí.
Já si včera říkala, že jsi asi jel za chlapcama, psal jsi, že se tam chystáš.
Jo a mezi náma svazákama, i kdyby jsi na cestách jedl třeba kořínky a sušený kobylky tak jsi sypmatický chlapík narozdíl od toho ubohýho prudiče.

ignorujte troll (St, 4. 10. 2017 - 08:10)

Troll je v internetovém slangu obvykle anonymní účastník online diskusních fór, chatů či blogů, který zasílá záměrně provokativní, urážlivé nebo irelevantní (off-topic) příspěvky k citlivým tématům, jejichž hlavním smyslem je vyprovokovat ostatní uživatele k emotivní odezvě[1][2] nebo jinak narušit normální, věcnou diskusi.[3] Činnost trolla bývá v internetovém diskurzu nazývána trollingem či trollováním.

Jirka (St, 4. 10. 2017 - 06:10)

Ahoj kolego. Diskuzi jsem...Ale ve zkutecnosti je to jiny duvod nez bezpecnost jizdy.Nechteji mit levnejsi konkurenci,tak prokazovali vysi platu aby byl na urovni jako jejich.A ubytovani si musis hledat az kdyz tam delas o vikendu pauzu nad 45h,nejaky kolegove to uvitali a nejaky s tim nesouhlasili,ja patrim mezi ne,z duvodu,ze ubytovani na to kolik je kamionu je malo a co se tam prostrida lidi,tak to je tak tam neco chytnout,napriklad (stenice).Ale nastesti se mi vikendy,moc netykaji a vikendy uz byvam vetsinou doma.Kolego nevim jestli ti mam verit,ze jsi se tak objevil den co jsem tu psal o polivkach a nekdo se hned vysmival.

řidič (St, 4. 10. 2017 - 02:10)

No uz ten zacatek -pry aby...Ahoj kolego. Diskuzi jsem našel ve vyhledávači, divil jsem se, že je o Romech a píše se zde o kamionech. To abych nebyl k smíchu jsem napsal po přečtení některých příspěvků, abych upřesnil, jak se věci mají

Zdaravím

řidič (St, 4. 10. 2017 - 01:10)

tak to je každého věc, jak...To si myslíte Vy. Francie a Německo ne. Požaduje, aby dopravci zabezpečili zaměstnance řádným platem a abychom my řidiči byli skutečně ubytovaní a řádně se stravovali. Neb aby diety plnily svůj úkol. Důvodem je bezpečnost jízdy

Jirka (St, 4. 10. 2017 - 00:10)

No uz ten zacatek -pry aby nebyl k smichu na internetu mne dost pobavil.To mluvi za vse:-) a vubec kdovi jestli je to ridic,do ted se tu zadny jiny neozval.Jinak souhlas s 08 a to 11 skvele napsany a zdravim Miu a Jarina,libi se mi ty myslenky a jak to Jarin pekne popsal,vim ze jsem nekdy zazil stejny pocit a o tech Vanocich taky nad tim kazdy rok premyslim.Ja jsem se synama Mio tak jsem tady nebyl.

a ty (St, 4. 10. 2017 - 00:10)

čínské polívkyasi snídáš kaviár, obědváš křepelky a večeříš šneky, ale to neznamená, že jsi lepší člověk než Jirka. A tvoje IQ stačí jen na to, aby jsi zde prudil.

Reklama

Přidat komentář