Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

sany1 (Po, 2. 10. 2017 - 17:10)

Ahoj Sanus.Rad te tady...Co bych rikala? Ze se nudi zase, tak hleda, cim by vyprovokoval a sam je mozna nejvetsi pastikar nebo ani nevytahnul spicku nosu za hranice. :D

Tak to je jasny, ze diety jsou jednim z duvodu, proc kamionaci jezdi po svete, nejen Cesi. A z vlastni zkuzenosti vim, ze jidlo v motorestech se vetsinou neda jist a je totalne predrazene. Taky bych to tam nejedla.

z Moravy? (Po, 2. 10. 2017 - 17:10)

No kdyz mam vykladku tam tak...Tož proč chalane? Negaramotní? Jaké máš vzdělání ty gramotnej?

Jirka (Po, 2. 10. 2017 - 17:10)

Sany má pravdu Jirko, nenech...Presne Mio,je to ubohy.Ani se neumi podepsat a bude ze mne delat mrdku!!

Mia (Po, 2. 10. 2017 - 17:10)

Ahoj Sanus.Rad te tady...Jirko nejsme všichni moraváci stejní.

a co (Po, 2. 10. 2017 - 17:10)

Uškudlené diety mě taky...je to po tom co a kde jí?

Jirka (Po, 2. 10. 2017 - 17:10)

Jirko,nenech se nastvat. ...Ahoj Sanus.Rad te tady vidim.Tak to mluvi za vse:-) ale moravak tady ze mne bude delat,ze delam ostudu,ze si necham diety a nejdu je prozrat za predrazeny benzinky:-) no co na to rikas?

Mia (Po, 2. 10. 2017 - 17:10)

Jirko,nenech se nastvat. ...Sany má pravdu Jirko, nenech se vyprovokovat. Já nevím, co je na tom baví je to dost ubohý.

sany1 (Po, 2. 10. 2017 - 17:10)

Proc bych delal ostudu?!!...Jirko,nenech se nastvat. :)

Jen tak mimochodem,vcera, kdyz jsem jela zpet do Nemecka, tak jsem se stavila v Chebu v Tescu. Ceskeho slova jsem neslysela. Proc asi? :D A vrchol byl, kdyz se mne Nemci ptali, kde najdou leco s moravskou klobasou, ;)

- (Po, 2. 10. 2017 - 17:10)

Vypada to,ze jsi jeste...Jj Jirko taky si myslim,haha.Zase ty zprzneny moravsky slova hahaha.Sam(a) je vychodar jak prase ha ha haaaaa

Jirka (Po, 2. 10. 2017 - 17:10)

takhle tam mluvěj i o tobě....Vypada to,ze jsi jeste vychodnejsi nez ja:-))

Jirka (Po, 2. 10. 2017 - 16:10)

takhle tam mluvěj i o tobě....No kdyz mam vykladku tam tak asi ne,kdyz jim neco vezu tak jsou radi,ze jsem dojel vcas.Ale tady nejde o to jestli vychodni,lepsi je byt vychodni nez negramotnej a zfanatizovanej chapes to? Ty jsi z moravy? :-)

jo (Po, 2. 10. 2017 - 16:10)

Proc bych delal ostudu?!!...takhle tam mluvěj i o tobě. východní povl.

Jirka (Po, 2. 10. 2017 - 16:10)

fuj, děláš tam jen...Proc bych delal ostudu?!! Ostuda je,kdyz si nekdo necha nalezt do zeme povl s namychanyma teroristama a vykrmuje si je tam!! Plat je v pohode,ale asi neco chci setrit a mam splatky a alimenty.

no (Po, 2. 10. 2017 - 16:10)

A proc ti to prijde k smichu?...fuj, děláš tam jen ostudu,ale co ti zbývá, když plat nanic a musíš škudlit diety

Jirka (Po, 2. 10. 2017 - 16:10)

Uškudlené diety mě taky...A proc ti to prijde k smichu? Kdyz to ukazuje plynule a pekne to poskakuje po mape tak vim,ze je vsechno v poradku a ze jede a nemusim ji volat.A kdyz to pak zustane nekde stat na silnici kde nevidim na mape zaroven parkoviste a stoji to tam dlouho tak pak hned hledam dopravni weby jestli tam neco neni.Ja nedavno u nehody pomahal a ona to prave takhle poznala diky tomu locatoru.No do bufetu a jidelen se tezko dostanu s kamionem,jasne nekdy jim v nejakym motorestu nebo jsem si zastavil u Lidlu,ale nic levnyho tam teda nevidim.A ty benzinky jsou drahy jak krava,to stejny sprchy.Nechce se mi jezdit a prozrat to vsechno na benzinkach,to je lepsi si eura nechat a pak je smenit.

Jirka (Po, 2. 10. 2017 - 16:10)

Jakto že o ní nevíš???...Ne ono se to vcera nejak nechtelo nacist,vim jen,ze je v Nemecku,ale jeste nedala o sobe vedet,ze uz se probudila,ale uz by mela.Nevim jsem nejak nervozni a strasne mi chybi.Nejak na mne leze smutek a do toho mala Alicka vic place dneska.Jak tady neni tak si uvedomuju co pro mne znamena.

normál-nenormál (Po, 2. 10. 2017 - 15:10)

Jirka je zábavnej, když...Uškudlené diety mě taky rozesmály,zvlášť když Češi chodí do Německa nakupovat,protože se tam dá sehnat hodně věcí i levněji,než u nás.A jídlo v bufetech a jídelnách teda není o tolik dražší,jak u nás,narazili jsme dokonce i na levnější!Mně ale spolehlivě ještě rozesměje ten jejich lokátor,jak úplně šílí,když ho má jeden z nich vyplý,nebo ho zapl později.

Miluna (Po, 2. 10. 2017 - 15:10)

Kde beres presvedceni,ze...Jakto že o ní nevíš??? Ona nemá zaplej ten locátor???

no (Po, 2. 10. 2017 - 14:10)

Jo Jirka je někdy...tak to nečti. Lehni si k telce, otevři si pivo a nekritizuj.

Jirka (Po, 2. 10. 2017 - 14:10)

se nedá říct, že se jim...Kde beres presvedceni,ze Alice neco hraje?! Ja ji verim a miluju ji jako nikdy jeste nikoho! Dneska o ni zatim jeste nevim a mam dost.A Pilsnerko mozna na tom neco je co jsi vcera psala.

Reklama

Přidat komentář