Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Jirka (Pá, 29. 9. 2017 - 19:09)

na jedné silnici nedaleko...To je mozny Mio,ze jsem to mohl byt ja:-) Ja jsem dneska Mio v te oblasti byl Rajhrad a pak to jak pises a pres nejaky objizdky jsem jel:-) Ja jsem sam dneska,Alice je s detma.Ted jsem na D1 u benzinky,dal jsem kafe a teprve ted se vracim domu.No to je fakt tak to mi rekni kdy mame byt fit,v kazdym obdobi je neco unavnyho.A co je tobe Miluno?

Mia (Pá, 29. 9. 2017 - 18:09)

na jedné silnici nedaleko odsud je nějaká uzavírka, tak zde profrčelo pár kamionů, tak jsem jen tak čučela a říkala si, jestli náhodou některej nejedete :))))

Mia (Pá, 29. 9. 2017 - 18:09)

Ali,Mia ma pravdu.Nedavno jsi...o tom kamionu jsem slyšela, chudáci kuřata no a řidiči taky. Rajhrad vím kde je, ale já jsem spíš víc na severu. Tady se tomu říká brána Vysočiny.
Alice něco pro obveselení. Pořád máme nějaký překážky, jaro - jarní únava, léto - děsný horko, podzim - podzimní nostalgie, zima - spací období. A pak mě řekni, kdy máme být fit.

Miluna (Pá, 29. 9. 2017 - 18:09)

Tak já sem taky dneska nevydržela bohužel do konce směny protože mi bylo špatně a nepomohla ani masáž ani léky:-((

Jirka (Pá, 29. 9. 2017 - 14:09)

No já se cítím docela...No hlavne neusinej.

Alice (Pá, 29. 9. 2017 - 14:09)

tak jsem donesla košík...No já se cítím docela hotová.A to je venku tak krásně.A ty hormony to jo Mio to je fakt někdy peklo.Jo Jirko to jsem slyšela o tom kamionu.On vlítnul do toho před ním a pak spadl.No na mě jde úplně spaní:(

Jirka (Pá, 29. 9. 2017 - 13:09)

Ali,Mia ma pravdu.Nedavno jsi porodila a pises jak pred prechodem:-) Mio jsem ted s kamionem u Brna.Rano tady kamion u Rajhradu spadl z dalnice s kuratama a za chvili tam mam cestu k Rajhradu.

Mia (Pá, 29. 9. 2017 - 12:09)

To ne ale já myslím že to...tak jsem donesla košík hříbků. Byl to krásný relax, holt les nic nenahradí. Ale už jsem málem padala na hubu. Dám kafe, oddych a uvidím co dál.
Člověk se v průběhu života mění, hormony s námi cvičí. Ale pořád jsi na tom dobře. Já jsem měla strach z padesátky a byla jsem v poho, ale jak mě klapla šedesátka, tak je to v háji. Musela jsem zpomalit a spousta věcí mě nezajímá, kdo co mě rozčiluje, ale na druhou stranu jsem si začala víc všímat věcí, které jsem dřív neviděla. Alice, pořád jsi ještě mladá.

Alice (Pá, 29. 9. 2017 - 11:09)

Ali to jsi asi unavená z...To ne ale já myslím že to je fakt věkem.Já si nechci něco sama sobě přiznat víš a nechci být zase terčem pro anonymy ale některé věci se fakt věkem mění.A kamion to je naopak relax.Jo,někdy je to náročný ale úplně jinak než co mi vadí.Tak ať hub najdeš hodně.A Pilsnerko taky zdravím a jinak ne jako úplně deprese ne jen ráno mrzutost.Ale jak je možný že to na mě poznáš když jsem schovaná za písmenkama?:) Milčo tak pomohla masáž? Tak si nakonec potřebovala žít takhle vidíš když ti to tak vyhovuje,nebo možná tomu pomáhají i antidep.? Jestli pořád bereš?

Mia (Pá, 29. 9. 2017 - 09:09)

Jirko ale ty ses měl hlásit...tak at ti to v práci utíká. Já jdu za chvíli do lesa, už konečně rostou i zde, tak vyrazím. Ráda houby sbírám, ale většinou je pak rozdám.

Mia (Pá, 29. 9. 2017 - 09:09)

Jo pilsnerko přesně,co maji...Milu, když jsi sama nemusíš řešit spoustu věcí. Uvařím - neuvařím je úplně fuk, jdeš kam chceš, děláš kdy chceš co chceš a nemusíš to s nikým probírat a zdůvodnovat. Odpočineš si když chceš. Jak je partner a i děti, tak je to jinačí. Musíš fungovat podle potřeby. Nelituju toho, že jsem měla děti a musela se řadu let podřizovat. Ale právě ted si užívám naprosté volnosti.

Mia (Pá, 29. 9. 2017 - 09:09)

Mio kdybych měla říct...Ali to jsi asi unavená z cest.

Miluna (Pá, 29. 9. 2017 - 07:09)

Jirko ale ty ses měl hlásit...Jo pilsnerko přesně,co maji říkat nad 60 viď,Ali chvíli nemá chuť a cítí se stará:-) No přijde mi taky trochu v depresi.Jestli jsou v depresi ty co maji rodinej život a samotáři jsou nabitý energií,tak čim to asi pak je?? Co sem na sobě poznala tak se nestačim divit.Bydlet sám je skvělý a proto za každou cenu musim tu práci udržet.Já jdu na masáž a pak mam odpolední.No já se nezúčasnila protože sem spala to mi bolela hlava.

Miluna (Pá, 29. 9. 2017 - 07:09)

Jo jsem,na chvíli a jdu...No ale to neni kvuli tomu že si stará ne? To se přesexuje i mladej.Si byla s Jirkou teď na cestách tak mi to došlo miláčku že tam jste denně do toho bušili a teď už nemůžeš:-) záhada vyřešena:-) tak aspoň víc piš a někdy přijeď,nenechávej mi dlouho bez tebe.

Pilsnerka (Pá, 29. 9. 2017 - 07:09)

Ja ne Mio,mne nikdo nepozval.Jirko ale ty ses měl hlásit automaticky pokud jsi mohl psát! Jenže jste byli s Alicí kamionem pryč a tak jste asi měli jiný program.
A Alice co to vedeš za řeči? Jsi v nejlepším věku a jsi pořád moc krásná. Připadá mi jako bys teď psala nějak v křeči nebo v depresi.
Ani na Milču není spoleh. Taky se nám nezúčastnila. :-)
A já jdu teď bohužel do práce.

Alice (Pá, 29. 9. 2017 - 07:09)

Jé lásko si tu? Já vim...Jo jsem,na chvíli a jdu ještě spát.Jsem už doma a teď jsem krmila Anetku.Jo tak někdy to chce tělo pořád a pak se udělá opak a pocit co mám teď a nic nechci.Ale musíme někdy už zase popovídat.

Miluna (Pá, 29. 9. 2017 - 06:09)

Mio kdybych měla říct...Jé lásko si tu? Já vim proč si přesexovaná protože si to s Jirkou měla často a ještě si ji mezitim ty dny děláš sama tak už ti tělo říká Stop.A jak je jinak?

Alice (Pá, 29. 9. 2017 - 06:09)

Jirko ty jsi přeci tady...Mio kdybych měla říct pravdu tak já jsem přesexovaná už nějak,už jsem asi stará ale kdybych teď měla někam jít tak bych nešla musel byste dát číslo někdo za mě.

Mia (Čt, 28. 9. 2017 - 23:09)

Ja ne Mio,mne nikdo nepozval.Jirko ty jsi přeci tady stálice, s tebou se automaticky počítalo stejně jako s Alicí, Milunou, Jarinem atd.

Jirka (Čt, 28. 9. 2017 - 23:09)

nikde nikdo, že vy už jste...Ja ne Mio,mne nikdo nepozval.

Reklama

Přidat komentář