Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Mia (Čt, 28. 9. 2017 - 22:09)

nikde nikdo, že vy už jste na tom grupáču a mě jste nechali doma?!?!

Miluna (Čt, 28. 9. 2017 - 14:09)

Jo je to tak nějak nestíham.Ale koukam jak jste tu moji myšlenku včera rozjeli že jako se taky směju.Být někdo kdo by to pořádal třeba s rodinnym domkem tak bych šla ráda.Jen bych měla chuť na ženský i na chlapy.Co sem na sobě zjistila tak mi berou ty grupáče víc než sex s jednim člověkem,takže asi si budu hledat takový akce.Navíc mi ještě vzrušujou těhotný žensky sem zjistila,nejvíc tak v 6-9 měsíci,krásný jak se jim nalévaj prsa a tmavnou ňadra a dole jí maj nějak pěknou prokrvenou naběhlou,škoda že Alička porodila dřív.Miu a tu marmeládu ta musí být výborná.Aličko přijeďte kdykoliv nemusim připomínat že jste vítaný.

tak (Čt, 28. 9. 2017 - 12:09)

Určitě si jí nic nestalo,prostě musí chodit do práce,tak nemá čas tu trávit tolik času.

Mia (Čt, 28. 9. 2017 - 10:09)

doufejme, že se Milči nestalo nic zlýho.

hm (Čt, 28. 9. 2017 - 09:09)

No a Miluna nikde.Vsimli jste si,ze Miluna ted vynechava psani a nepise kazdy den jako driv?

Mia (Čt, 28. 9. 2017 - 09:09)

Teda Mio - smekám před...jojo včera jsme se rozjely, ale stálo to za to. Lepší než nějaký dohadovaní.

Pilsnerka (Čt, 28. 9. 2017 - 08:09)

jéééžiši úplně se mě...Teda Mio - smekám před tebou!
A já usnula jako špalek.

Lalla (Čt, 28. 9. 2017 - 00:09)

jéééžiši úplně se mě...Mio, nemůžu zastavit smích haha, ty mi dáváš...

Mia (Čt, 28. 9. 2017 - 00:09)

Mio tak si to rozdáme...jéééžiši úplně se mě roztřásla brada, párkrát jsem zalapala po dechu, no už jsem v klidu. Ale ta představa, jak Milča s Alicí čučí, oči vyvalený, pusu otevřenou údivem, tiše závidějíc, no tak to mě bere. Domluveno, jdu do toho.

??? (St, 27. 9. 2017 - 23:09)

Jste cvokove.Proc cvokove,sranda musi bejt.

- (St, 27. 9. 2017 - 23:09)

neboj, ono se to rozjede....Mio tak si to rozdáme spolu,třeba zase tomu přijdeš na chuť.Co říkáš? Pěkně bych tě udělal a dotoho bysme zakúsávali palačinku,třeba jednu společnou až bysme se prokúsali ke společné líbačce.Úplně to vidim,sundal bych ti brýle a rozjeli bysme to a ještě by rádi čuměli Milča s Alčou,Jirka by si otevřel plechovku a začal by honit,čtenář2 by to fotil

vy (St, 27. 9. 2017 - 22:09)

neboj, ono se to rozjede....Jste cvokove.

Mia (St, 27. 9. 2017 - 22:09)

Výborně, technické funkce...neboj, ono se to rozjede. Nastoupí Milča a bude hned veselo. Ještě Jirka a Alice, ono to půjde. Karel si připne další naušnice a určitě si takovou příležitost nenechá ujít.

Lalla (St, 27. 9. 2017 - 21:09)

Výborně, technické funkce jsme si rozdaly, Jarin se bude cpát palačinkami, ale nemáme herce. Koho budu korigovat s tou píšťalkou a červenou a žlutou kartou?

Pilsnerka (St, 27. 9. 2017 - 21:09)

Někdo tu říkal palačinky...No konečně! To to trvalo než jsme se tu někoho dovolaly.
Jarine teď je to na tobě. Mia poskytne marmeládu a palačinky a já event. houby. Předsvatoováclavské.

jarin origoš (St, 27. 9. 2017 - 21:09)

no a už máme jednoho...Hmmm... :-)

Mia (St, 27. 9. 2017 - 21:09)

Mio - jestli my jsme ty...no a už máme jednoho zájemce. Tak je budeme lákat na palačinky. Jo Jarine a těsto z domácích vajec. To je pošušnáníčko. Tak s tebou počítáme.

jarin origoš (St, 27. 9. 2017 - 21:09)

Někdo tu říkal palačinky s domácí marmeládou? Tak holky, vezmete mě do party? Obětuji se v zájmu věci a budu hlavní ochutnávač palačinek, to by šlo, ne?

Pilsnerka (St, 27. 9. 2017 - 21:09)

Oprava - chlapy

Pilsnerka (St, 27. 9. 2017 - 21:09)

Mio - jestli my jsme ty chlapi nějak neodradily? No asi jedině ta marmeláda by je mohla nalákat. Je vidět že s ní slavíš úspěchy. A Milča je asi upracovaná. Alča s Jirkou na cestách. Sany si dává pauzu. A Lalla odpadla.

Reklama

Přidat komentář