Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

sany1 (Čt, 7. 9. 2017 - 18:09)

Radku, ale ty nepomahas, naopak, ty vse jen zhorsujes. A stejne nemas mame jak pomoct. Ona je dospela a dokaze si v nejhorsim pomoct sama.
Kdyby ve vztahu s Jirkou byt nechtela, tak jak jsem ji poznala, tak vim, ze nebude. Ale ty se do toho neplet, mozna prijde den, kdy prozres a mohl by sis to vycitat.

Radek (Čt, 7. 9. 2017 - 18:09)

Sany ti to napsala...Ta pisnicka Spoutana je krasna jako ty

proto jsem ti ji poslal

a vidim v ni jen tebe

A ty jsi doslova spoutana vsim

S tatou vsichni povidat to neni dobrej napad

at reknes cokoliv on uz te nikdy nebude videt jinak
zrovna jako ja Alicko

Ale on te vidi cerne a ja Te vidim ve velkym srdci

Brzy se stejne odstehuju
rikal jsem mu to

Tak zatim ahoj

Alice (Čt, 7. 9. 2017 - 18:09)

A jak to poznas co ja presne...Sany ti to napsala pěkně,prosím už nic nepiš Radečku prosím je mi špatně už nějak z toho.Já zkusím s tebou mluvit až bude táta doma tak před ním.Uděláme to tak jo.Vyříkáme si to před ním.Zkusím najít v sobě odvahu.Nemá to cenu abysme spolu mluvili jen přes písničky.Řekneš mi cokoliv před tátou jo protože já sama chci aby mi dokázal zpátky brát jako člověka jestli to půjde nějak:(

Radek (Čt, 7. 9. 2017 - 18:09)

Radku, ale tady to kazdy vi....A jak to poznas co ja presne chci?

To nejde uplne tak poznat

Ja ji prave chci pomoct

Chci aby vse nebylo jen na ni

a chci to vsechno udelat jinak

sany1 (Čt, 7. 9. 2017 - 17:09)

Ale ja nechci...Radku, ale tady to kazdy vi. Vi to i ALice, Jirka...co bys chtel.
Ale ty vis prave tak dobre,ze to mit nemuzes. Tak proc toho nenechas?
Neuvedomujes si, ze nejde jen o tebe, ale ze hlavne zenes svoji mamu do pr.seru jak vrata? To nejsi ani trochu chlap, nemas ani za mak hrdosti v sobe?

Radek (Čt, 7. 9. 2017 - 17:09)

Ale ja nechci provokovat

ja jen nevim co delat
kdyz nemuzu napsat na plno co bych chtel

:-) (Čt, 7. 9. 2017 - 17:09)

https://www.youtube.com/watch?v=NUkSS1ZGccg

Radku (Čt, 7. 9. 2017 - 17:09)

jen dokazuješ, že jsi ještě nevyzrálý a že tu tvrdou ruku doopravdy potřebuješ.

Radku (Čt, 7. 9. 2017 - 17:09)

https://youtu.be/tQSKcr1tc8U Proč provokuješ?

Radek (Čt, 7. 9. 2017 - 17:09)

Jo Miluno se Sany si rozumím...https://youtu.be/tQSKcr1tc8U

Radek (Čt, 7. 9. 2017 - 16:09)

Nedelam nic schvalne.Dyl mne...A proc?

Ja s tebou mluvit nechci

Jirka (Čt, 7. 9. 2017 - 16:09)

Jsi tady?

On ti to dela...Nedelam nic schvalne.Dyl mne nalozili tak jsem se zapl az ted,ale s tebou si asi promluvim z oci do oci,protoze tohle dal takhle nejde.Promluvime si my dva o samote.

čtenář 2 (Čt, 7. 9. 2017 - 16:09)

Polituj ty co žijí. A dej...Ta tvoje první věta by byl skvělej název třeba pro válečnou knihu nebo film z prostředí frontové linie za 1. světové války.
Zkusil jsem to vygooglit, ale je to opravdu tvůj originální nápad :-)

Radek (Čt, 7. 9. 2017 - 16:09)

Jo Miluno se Sany si rozumím...Oooou tak krasna fotka

Radek (Čt, 7. 9. 2017 - 16:09)

Jo Miluno se Sany si rozumím...Jsi tady?

On ti to dela schvalne,ze si nezapina locator?

Neboj se ja a Milca uz nic,nesejdu se

Ja mam v sobe jiny plany,ale ani tobe je nereknu.Uvidim jestli nastane nekdy ten spravny cas

Alice (Čt, 7. 9. 2017 - 15:09)

Jo Miluno se Sany si rozumím dobře,my si píšem denně.Ale Radka nenalákávej zase prosím.To znám jen vidět a pak! Když si představím jak ti to hodně chybí s klukem tak vím že by si se neudržela.A Jirko nevím proč sis ještě do teď nezapl lokátor.Kdybych to udělala já tak už by si mi volal tak já nevím co si myslet:(

Že (Čt, 7. 9. 2017 - 15:09)

A vy si Sany s Alicí...Miluno nelituješ dvojčat, co jsi dala k adopci.

? (Čt, 7. 9. 2017 - 14:09)

Polituj ty co žijí. A dej Radkovi pokoj!

Miluna (Čt, 7. 9. 2017 - 14:09)

Ahoj Lallo, ale ja jsem v...A vy si Sany s Alicí rozumíte? Já sem se jí zapoměla zeptat.A jak si psala že mam sama děti tak ale tohle Radečkovo nějak toho lituju když tak sedim a přemýšlim.Já vim že sem chtěla potrat pak ale teď je mi z toho hnusně jak se blíží ten říjen kdy se mělo narodit.A Radečku Alča myslí aby jsme spolu nespali ale proč bysme spolu nemohli si jen povídat??

sany1 (Čt, 7. 9. 2017 - 14:09)

Psala jsem dvě věci a na tu...Ahoj Lallo, ale ja jsem v podstate predtim Pilsnerce, ktera si myslela, ze bych si s Radkem mohla psat, odpovedela jinymi slovy to same, co ty.
Ja nikomu terapie poskytovat nechci,nemohu a ani neumim.
Jeho "sneni" take kazdopadne nepodporuji, kdyz se vratis o par stranek zpet, tak je to celkem ocividne. Neodmitnu jej, pokud by mi chtel neco napsat (o cemz i dost pochybuji), ale podporovat to,o cem se domnivam, ze mas na mysli, to urcite ne.Ostatne nedelam to ani u Alice.

Reklama

Přidat komentář