Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Pilsnerka (Út, 5. 9. 2017 - 21:09)

Tak to jsi v jednom kole a...Ano většinou bydlím sama ale tajemná teda nejsem. :-) Mě baví řízení ale přistihla jsem se že jak jezdím pořád stejné trasy tak ztrácím ostražitost. Tuhle na jednom místě změnili značku a já jela zamyšlená a ještě že ostatní dávali pozor.
Proto Alču v tomhle obdivuju.
A co je s Milunou?

sany1 (Út, 5. 9. 2017 - 21:09)

No ja bych to taky nevydrzel...Jirko, to neni tim, ze by te nemela rada, myslim.Vis dobre, ze Alice je rada sama.Ma rada svuj klid.Psala mi, ze ma porad deprese,tak mozna proto.

Pilsnerka (Út, 5. 9. 2017 - 21:09)

No ja bych to taky nevydrzel...Jirko já ti nechci blbě radit ale nevnímej Alči obličeje takhle mlčky. Buď se zeptej co to znamená že tak kouká nebo dělej žes nic neviděl a zapomeň na to. Zřejmě to vůbec nic neznamenalo nebo třeba jen že se jí nechtělo vařit a teď musí a ty tomu přikládáš kdovíjaký smysl.

Jirka (Út, 5. 9. 2017 - 21:09)

Jirko já jsem nejdřív...Tak to jsi v jednom kole a nemas cas se nudit.Bydlis asi sama,kdyz pises,ze jezdis za pritelem a k pribuznym,tak te ale jezdeni asi bavi? Teda docela jsi pro mne tajemna neumim ti vubec odhadnout vek,ale pises opravdu hodne sympaticky.Jo tak se stav taky za Sany a budem tu mit novy par kamaradek.

Pilsnerka (Út, 5. 9. 2017 - 21:09)

Tak se zastav, az budes v...Jasně - zastavím! :-)
To bys asi koukala viď.

Pilsnerka (Út, 5. 9. 2017 - 21:09)

Nekdo to tak ma,Jirko, ze je...Když já měla děti malé tak jsme kamarádili se sousedy a sousedkami a pořád jsme něco slavili.
Bylo to docela fajn.
Jenomže Alice s Jirkou asi bydlí někde mimo město a samota asi Alču nudí.
Chce to zdravě prostřídat a tak to děláte dobře s tím týden jeden a týden druhý.
To vymyslela Sany dobře.

Jirka (Út, 5. 9. 2017 - 21:09)

Nekdo to tak ma,Jirko, ze je...No ja bych to taky nevydrzel byt jen s detma doma a zrovna tak nevydrzim Anetku dlouho nevidet.Ale ona to snasi jeste snad hur nez ja.Tak ty ji asi dobre chapes a rozumis vid Sany,kdyz jsi taky jezdila se synem.Docela dobre vystizeny,ze neklid.Ale ted jsem jeste vic smutnej,protoze mi volal dispecer,ze zitra to mam kratky jen neco odvezt do vedlejsiho mesta a Alice uz tu byla a videl jsem,ze tak divne protahla oblicej,kdyz slysela,ze mam jet jen vedle.To mi teda ted docela dostalo.

sany1 (Út, 5. 9. 2017 - 21:09)

Tak se zastav, az budes v Nemecku,Pilsnerko.:)

Pilsnerka (Út, 5. 9. 2017 - 21:09)

Jo Pisnerko mas pravdu,radsi...Jirko já jsem nejdřív nevěděla kde jste se seznámili ale myslím že to tady někdo nedávno psal. Já jsem jednu dobu hodně četla v archivu ale teď nějak nezbývá moc čas. Jezdím za přítelem a k příbuzným a taky do Německa a mezitím chodím do práce. Ale kamion jako Alča to bych teda nesvedla. Já mám řidičák jen na osobák.
A co se týká Alice a Milči tak to už tu psala myslím Sany že jsou neřízené střely.
A je to tak.
Výhoda ale je že se s nimi nikdy nikdo nenudí.

sany1 (Út, 5. 9. 2017 - 21:09)

Jo Pisnerko mas pravdu,radsi...Nekdo to tak ma,Jirko, ze je neklidny. Ja jsem to resila driv, ze jsem s malym hodne jezdila do Cech, tam ho take obcas nekdo pohlidal nebo jsem aspon mela s kym pokecat,aby to nebylo tak jednotvarne. Vzdyt to vidis sam, ze to je dost narocne byt s dvema detmi,myslim si, ze to je opravdu lepsi reseni, jak to ted mate.

Jirka (Út, 5. 9. 2017 - 21:09)

Jo Pisnerko mas pravdu,radsi jsem ji nechal v klidu,ale omacku uvarila vybornou.No ja nevim jestli to vis Pilsnerko,ale ja se s Alici seznamil prave tady.No jsou chvile kdy mi tu nekdo vytoci,ale zase jsou pak chvile kdy mi nekdo uklidni jako prave ted ty a Sany.Tenhle tyden jezdim ja,mame to rozdeleny na tyden.A kam jezdis ty? Cetl jsem od tebe,ze taky nekam jezdis.Sany snad mas teda pravdu.Budu si to tak rikat tak jak jsi napsala.Ale s tou nudou je to taky pravda jak to miva.Uz bych si to netroufl jezdit jen ja a nechat ji porad doma.Asi bohate staci,ze je doma vzdy ten tyden.

Pilsnerka (Út, 5. 9. 2017 - 20:09)

kéž by jste měly pravdu...Možná ano - možná ne. To se uvidí. V každém případě ani já ani ty ani nikdo jiný to neovlivníme.
Ahoj Sany.

no (Út, 5. 9. 2017 - 20:09)

kéž by jste měly pravdu dámy. Ale jak se říká, čas ukáže. A protože se Alice doma nudí, jak prohlásila před setkáním s Milunou, počítám s tím, že dlouho se nudit doma nebude.

sany1 (Út, 5. 9. 2017 - 20:09)

Ahoj vespolek! Taky Jirko neverim, ze by k necemu doslo. Myslim, ze Alice dobre vi, ze by tim ohrozila, to, co jste ted ziskali zpet.
No a jednou s Radkem holt mluvit musela.Akorat to bylo nestastne nacasovane.

Pilsnerka (Út, 5. 9. 2017 - 20:09)

Ahoj Pilsnerko jsi mi...Ahoj Jirko! Jo to byl tenkrát fakt dobrý večer. To se moc povedlo.
Já tu mám ráda skoro všechny a vás co to tu držíte obdivuju že se nikdy nenaštvete. Asi bude nejlepší nechat teď Alici v klidu ať se zase zaběhne do práce a domácnosti. Ona prostě není buchta co sedí v koutě a člověk ji tak musí brát. Já nevěřím že něco špatného provedla. Víc to teď ale nechci rozmazávat.
A kdo z vás jede zítra?

Jirka (Út, 5. 9. 2017 - 20:09)

... a nejhorší ze všeho...Ahoj Pilsnerko jsi mi sympaticka od te doby jak jsme tu meli to vzpominkove tema.Jinak mas pravdu,co jinak muzu delat nez verit a doufat,ze neni nejakej uchyl kterej by pokracoval dal v te zvrhlosti.Prisahala,ze nic neudelala.Uvarila a ted lezi s detma v pokoji.A ty Khaarle to urcite! Jsi myslis,ze mi hrablo abych se s tebou setkaval s ni.A koukal jak slintas,no to fakt ne.Bud jsi delas srandu a nebo jsi blazen.

no upřesním (Út, 5. 9. 2017 - 19:09)

Alice si Jirku srovná :-)

Pilsnerka (Út, 5. 9. 2017 - 19:09)

... a nejhorší ze všeho jsou trpaslíci! Ty potvory vám vlezou všude a strašně rychle se množí... :-)
Lidi už ji nechte stejně nic nevyřešíte.
Alice se s Jirkou zase srovná, protože mají pádný důvod. Co bylo to bylo a to už nikdo nezmění.

Alice (Út, 5. 9. 2017 - 18:09)

když to bylo všechno tak nevinný, proč se Jirka na tebe nemohl dovolat, proč jsi měla vyplej ten locator, proč ses vrátila až Jirka nebyl doma? Jsi podlá a úskočná a lžeš a lžeš.

no (Út, 5. 9. 2017 - 18:09)

Hustě hlásíte..tady se...já zase nezávidím Jirkovi, tohle všechno je na mrtvici.

Reklama

Přidat komentář