Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Jirka (Pá, 1. 9. 2017 - 17:09)

nejmenší důvod takhle...To neni jen spehovani,ale kdyz jsme porad na cestach tak ten druhy ma klid,kdyz vidi,ze jestli vsechno v poradku na silnici.Ja to chtel hlavne kvuli tomu,mam blby pocit,kdyz ji volam aby porad necumela na mobil tak se takhle nemusim tak ptat a vidim kde je a jestli jede nebo ne.

Alice (Pá, 1. 9. 2017 - 17:09)

Jo o tom jsem s ni mluvil a...a její přísahy ......jsi směšnej, naivní nebo blbej.

Jirka (Pá, 1. 9. 2017 - 17:09)

Do kabiny nevidíš.To nevidim,ale vidim kde a jak dlouho stoji,na jakych mistech atd..Ne ja se nechci uzirat zase nebo znejistovat.

nemám (Pá, 1. 9. 2017 - 17:09)

Hele overil,mam velky duvod...nejmenší důvod takhle potupně špehovat svého partnera.

Jirka (Pá, 1. 9. 2017 - 17:09)

Nedávno vypisoval Radkovi,...Jo o tom jsem s ni mluvil a ona mi prisahala,ze nic nedelala,ze mela rasu v oku a ja ji neveril,ale ona prisahala,ze fakt to byla pravda tak ja uz se tim nechci zaobirat,protoze jestli to tak je tak bych ji krivdil.Stejne si ji budu hlidat.

:-) (Pá, 1. 9. 2017 - 17:09)

Do kabiny nevidíš.

Jirka (Pá, 1. 9. 2017 - 17:09)

a už sis ověřil, jestli...Hele overil,mam velky duvod verit.Znate nekdo Family Locator? Tak my jsme tohle zacli s Alici pouzivat a vidime se online kde prave jsme a ted jsem na ni kouknul a vidim,ze jede uz z te nakladky,je tak 70km od hranic takze muze stihat vykon i nemusi,ale jde o to,ze vidim,ze jede a ze tam fakt byla.Doporucuju vam pouzivat taky pro vase partnery nebo deti a budete je mit pod kontrolou.

jo (Pá, 1. 9. 2017 - 17:09)

Nedávno vypisoval Radkovi,...a nikdo jí do toho nebude kecat.

:-) (Pá, 1. 9. 2017 - 17:09)

Nedávno vypisoval Radkovi, jaká je jeho matka, jak mu za zády mrká na mladíky a teď ty mladíky bude sbírat cestou.:-)

žádnej strach (Pá, 1. 9. 2017 - 17:09)

To fakt jak ty chces,ale ji...Alice si najde jinou, jinýho, jiné, to není problém.

je ti jasný (Pá, 1. 9. 2017 - 17:09)

Jo tak ze zacatku to bylo...že při první příležitosti zase skočí po mladým ?

Jirka (Pá, 1. 9. 2017 - 17:09)

Jo to je taky pravda jak to...To fakt jak ty chces,ale ji budes chybet.Asi zkusim hledat u kamionaku i u cizich treba polaku slovaku madaru nemcu rumunu jestli bys chtela? Nejakyho 25-45? Prvni zkusim cesky a kdyby nic tak cizi.Chci ti nahradit sebe,protoze mne to fakt taky mrzi.Nejsi mi ukradena,ale proste neni tohle jednoduchy.Pristi tyden jedu s kamionem ja tak hned zacnu.

Jiříku (Pá, 1. 9. 2017 - 17:09)

až je mi tě líto. Alici...a už sis ověřil, jestli té nakládce navíc není 17?

Jiříku (Pá, 1. 9. 2017 - 17:09)

Ne mliko si od ni ucucavam...až je mi tě líto. Alici neznáš, víš komu se říká tichá voda? Nic se jako neděje, nic není vidět a najednou buum - černoška

Miluna (Pá, 1. 9. 2017 - 17:09)

Ne mliko si od ni ucucavam...Jo to je taky pravda jak to bylo,hele jak mi radí lidi zkusim to nechat být a nebudu se s váma trápit když ani stejně navim jak vám to bude fungovat.A to myslíš vážně že bys mi nějakýho chtěl hledat? Opravdu by ses mi snažil aspoň v tomhle pomoct? A máš nějaký nápad kde???

Jirka (Pá, 1. 9. 2017 - 17:09)

že mu u Alice nevadí že v...Jo tak ze zacatku to bylo tezky a proto jsem pil a byl zlej,protoze i tyhle myslenky jsem mel jako ty,ale nejak jsem to prekonal a je to tim jak je pro mne krasna a vi jak se mnou co mam rad tak se snazim na to nemyslet,ale je to ve mne jako strasak nebudu kecat.

Jirka (Pá, 1. 9. 2017 - 16:09)

Ne mliko si od ni ucucavam sam je to bozi.To ta moje byvala zena nemela,protoze mela vpaceny bradavky tak ani nekojila tak si to uzivam s Alcou.Radka mi nepripominejte prosim.Treba to bylo nejaky selhani z jeji strany proste a ted uz by to neudelala.Kdyz si uvedomim,ze to udelala prave,kdyz jsem s ni nebyl urcite proto,ze byla nestastna.A srac nejsem proste slozity vztahy a ja v tu chvili Milco veril sam sobe,ze te miluju.Opravdu ver mi v tu chvili jsem to vnimal jinak a chtel ti proste pomoct.Vzdyt vsechno vzniklo jak jsme zustali bez ni a utesovali jsme se.To je blby ten Rachid teda,ja jen premyslim jak ti najit nejakyho.Udelam proto neco a pokusim se abys vedela,ze nejsem zadnej srac a fakt te mam rad.

ale (Pá, 1. 9. 2017 - 16:09)

že mu u Alice nevadí že v té pi.i byl i její syn. Mi by nestál, měl bych pořád před sebou toho kluka a další mladé masa.

Miluna (Pá, 1. 9. 2017 - 16:09)

Aha tak to vypisování vidim že je k něčemu dobrý a dobře funguje teď se přiznal sám.Tak já sem byla teda jen náhrada.Takže bych si tě vzala a byla bych jen náhrada.Tak to je dobrýýý!!!! To sem fakt šťastná.Skvělý zjištění,komu by pak nehrabalo když ví že znamená pro všechny jen hovno,náhradní papír s kterym si vytřete prdel a pak ho zahodíte a spláchnete protože už ho nepotřebujete!!! a jak se ptáš na Rachida tak na toho sem se vysrala sama protože i pro něj sem byla jen náhrada,on má na moravě už svojí bílou blonďatou manželku!! A navíc já už na tyhle přistěhovaný zmrdy seru už jim nevěřim,stačí co dělaji v Itálii,Německu,tak už je nechci.

xv (Pá, 1. 9. 2017 - 16:09)

Kdyz jsem na Alcu byl...a pomazala tě svým mlíkem jako při souloži svého syna?

Reklama

Přidat komentář