Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluno (Pá, 1. 9. 2017 - 10:09)

Já sem Miu ti nepsala...Nemusíš být trapná, jindy si Mie psala i když tam mněla vnoučata. Honem si napsala pro případ, když budeš Miu zase potřebovat, abys ukázala "snahu"? Jsi falešná jak pětka.

Miluna (Pá, 1. 9. 2017 - 10:09)

Já sem Miu ti nepsala protože vim že si tam měla mít vnoučka a nechci tě už otravovat se sexem když vim že už tě sex nezajímá.Musim si to nějak vyřešit sama ale nevim jak a nevěděl to ani čtenář2 a jinak čtenář2 měl pravdu tady začínaji slavnosti ale počasí jim teda nevyšlo,buď je horko jak kráva a nebo o 20 míň a prší.To je fakt výběr.A jak čtenář2 psal jsou tam kamiony na náměstí a mě je hrozně smutno když vidim kamion chápete proč.Pigi snídani sem připravila ale o škole Zdena nechce ani slyšet.Je mrzutá a posílá mi ať jí necham být v pokojíku samotnou.

čtenář (Pá, 1. 9. 2017 - 10:09)

Pište prosim,nějak to vázne.Jak se máte i vy ostatní? Tady prší.Co teď děláš Jirko? A je v pořádku Jana dlouho tu nebyla vidět.Zdravim taky Sany,Ginu,Pilsnerku,Jarina,Čtenáře2,Karla,Miu a samozřejmně Alici s Milunou.Hlavně pište.

Mia (Pá, 1. 9. 2017 - 10:09)

Koukám, že už Milunu ani...no jo, je to tak, co s tím? Snad je to, že pak už to nebude zajímat zase mě.

Mio (Pá, 1. 9. 2017 - 09:09)

já jí to nezazlívám. Je...Koukám, že už Milunu ani nezajímáš. Nojo, ta má jiné starosti jak sehnat sex. Budeš jí dobrá zase až s ní nikdo nebude psát a Alice jí zase odkopne. To bude zase volat "Miuško" kde jsi?

pigi (Pá, 1. 9. 2017 - 07:09)

Třeba si běž s dcerou povídat o škole. A dokoupit nějaké školní věci. Nebo připrav všem snídani. To pomáhá.

Miluna (Pá, 1. 9. 2017 - 06:09)

Četla si Milčo co jsem ti...Jo četla sem to a je to moc hezký od tebe ale já nevim jestli mi to vůbec pude jestli to teď nemá vliv na mě a tebe.Protože vem si jak se mam cítit,pudeš mi to dělat ale vnitřně víš že sem odmítlej zoufalec z kterýho chlapovi už nestoupne a víš že ženskej to spíš dělam ráda já a ty to potřebovat tolik nebudeš protože ty už od něj udělaná budeš takže spíš bych ti měla podržet já ale připadam si teď hodně blbě tak nevim co s tim.Už ani nemůžu spát protože sem usnula po 20h,takže už tu čumim a nevim co dělat.

Jirka (Čt, 31. 8. 2017 - 22:08)

No ja uz jsem nejakej unavenej.Jsem vic z deti utahanej nez z kamionu a nejak mi tu chybis Ali.Trochu se bojim jak jsi psala,ze stojis na samote.A jinak oba maly uz spi.

Alice (Čt, 31. 8. 2017 - 20:08)

No já spíš cítim bolest...Četla si Milčo co jsem ti psala? Jirko tak už ležím v kamionu.Já jsem to píchla na osamělý místečko protože mi už končil výkon a teď tady začlo pršet tak to pěkně klape na kamion,krásný.Není to jednoduchý viď s dětma.Nakonec si oba budem chodit do práce odpočinout:)? Ale dlouho bez nich taky nevydržím takhle je to fakt nejlepší to střídavý.Já kdybych byla jen doma tak blázním,nemůžu za to.A kdybys dělal jen ty tak bys o ně zase jen přicházel.

Miluna (Čt, 31. 8. 2017 - 20:08)

No já spíš cítim bolest prostě mi to od něj bolí že si sami sexujou a já měla být jen na popovídání.A ten výlet by byl stejně hnusnej protože bylo hnusný horko a mě to nebaví někde chodit v takovim horku.A žádnýho sem nakonec hledat nešla protože když sem ostatní viděla přešla mi chuť.Chybí sexuálně Jirka už sem byla na něj zvyklá když sem s nim bydlela.

Mia (Čt, 31. 8. 2017 - 19:08)

No jo no Miluna už je...já jí to nezazlívám. Je to její život, její tělo, její věc jak bude žít.

Miluno (Čt, 31. 8. 2017 - 19:08)

No tak si sračka už!!!!!!!!...tak zase žádnej zázrak že? Poučení žádný.

diskutér (Čt, 31. 8. 2017 - 19:08)

jojo, bylo pro mě lepší...No jo no Miluna už je taková a asi na prvnim místě je pro ni sex.Tak to máš lepší,když už ho nepotřebuješ Mio.

Mia (Čt, 31. 8. 2017 - 18:08)

Ani se nedivím,že se ti...jojo, bylo pro mě lepší vzít knížku a jít do stínu pod ořech. Nechci se vyjadřovat, jen bych se opakovala.

Jirka (Čt, 31. 8. 2017 - 18:08)

Ja obdivuju vsechny zeny,neni to sranda se starat o dva prcky.Chlapi ktery si to nezkusi tohle nepochopi.Ali za chvili ji jdu koupat.Jsem ji nechal chvili z plinek rozbalenou a akorat zacla curat:-) Myslim jen porad na tebe Ali.Tak az dojedes tak si v kamionu pekne odpocin.

No, (Čt, 31. 8. 2017 - 17:08)

bys měla spíš Milunu...možná to Alici dělá dobře,když je na ní Miluna uplá.

... (Čt, 31. 8. 2017 - 17:08)

Mě se to s ní taky líbí a...Ali netoužíš i skrytě po Sany?

Alice (Čt, 31. 8. 2017 - 17:08)

bys měla spíš Milunu...Spíš kdybych jí nechala i já tak jí to položí.A jak jsem psala potřebuju jí taky.Kdybych jí neměla musela bych si hledat jinou a to se mi nechce.

Ty (Čt, 31. 8. 2017 - 17:08)

Je mi líto že jste se...bys měla spíš Milunu nechat na pokoji,zase se na tebe upne.Když už nemá rozum Miluna,tak ty bys mohla.Jsi o dost starší,tak bys měla vědět jak to pak dopadá.Miluna bude zase jen ve stejných sračkách co byla.Bude žárlit,bude zase dělat vyrvál.Měla bys Milunu fakt nechat normálně žít.Časem si Miluna někoho najde,třeba i s bytem a bude spokojená.Co jí bude čekat s tebou.NIC

Alice (Čt, 31. 8. 2017 - 16:08)

No vidíš Miluno, bude tě...Mě se to s ní taky líbí a i když jsem pak myslela že to ukončím tak stačí když vidím někde nějakou podobnou Milče a začne mi to s ní chybět.Ale jiný ženy nehledám,cítím to jen k Milče.Ale kdybych někdy něco měla mít s jinou tak se mi líbí spíš 40cítky a 50tky ale nehledám nikoho to píšu jen tak.

Reklama

Přidat komentář