Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

jarin origoš (Pá, 1. 9. 2017 - 21:09)

do Vánoc času dost nač ten...Tu písničku s bábinou a svetrem jeden čas zpívala žena staršímu klukovi, když strašně chtěl iphone. Změnila slova a vždycky si dělala srandu: "Maminko, prosím tě, kup mi iphone. A budu si uklízet a na slovo poslouchat... už se vidím, jak se kolem holky točí, na iphone valí oči Tak kup mi už ten iphone" :-)

sany1 (Pá, 1. 9. 2017 - 21:09)

Sany já tuším že Anetka...Ale Alici opravdu moc podobna neni,Pilsnerko.Ale deticky se meni.

(Mimochodem, ty mas zase dlouho prezdivku ;) )

No, Dominik se hodi asi ke kratkemu prijmeni.

Pilsnerka (Pá, 1. 9. 2017 - 21:09)

mělo tam být shon, ne spěchJooo to je přesně ono!!

Pilsnerka (Pá, 1. 9. 2017 - 21:09)

Je peknoucka, Jirko. Vubec...Sany já tuším že Anetka musí být krásná. Však má být po kom. Má krásné rodiče. A přeju jí aby měla péči pořád takovou jako má teď.
Jméno Dominik se jednu dobu hodně dávalo ale podle mě je dost dlouhé. A ve zkrácené podobě mi přijde zženštilé.

Mia (Pá, 1. 9. 2017 - 21:09)

mělo tam být shon, ne spěch

Mia (Pá, 1. 9. 2017 - 21:09)

Mio tuhle si taky...do Vánoc času dost nač ten spěch, já ti ho upletu zítra metr:))))

Pilsnerka (Pá, 1. 9. 2017 - 21:09)

Mio teď jsem teprve dočetla tu tvou soutěž a v duchu vidím Milču pobíhat se skládacím metrem. :-)
Ale taky to nemyslím vůbec zle to snad všichni pochopí.

jarin origoš (Pá, 1. 9. 2017 - 21:09)

Koukala jsem chvíli na webku...Neboj, Miluna se neztratí nikde :-)

jarin origoš (Pá, 1. 9. 2017 - 21:09)

Ha ha tak tohle mě...Jo, moje žena je skvělá. Dobrá máma, charakter i krásná ženská. Jak tu Čtenář2 v týdnu psal o té své oblíbené cikánce, o tom souznění duší (nebo jak to přesně nazval)a že je to možná z minulých životů, přesně tohle máme s mou ženou. Už když jsme se poprvé setkali jsme věděli, že se známe a patříme k sobě. Ale před tím jsme si každý také prošli vším možným.
Jinak Sany jo, tu písničku znám také. Jako student jsem nějaký čas ležel v nemocnici a zpíval si to tam pořád 1 chlap. Že má vnuka Dominika a že mu vždycky zpívá tuhle písničku.

sany1 (Pá, 1. 9. 2017 - 21:09)

Jo ty jsi malou videla...Je peknoucka, Jirko. Vubec bych to nerekla, ze prisla takhle brzy na svet.

Ahoj Pilsnerko :)

Pilsnerka (Pá, 1. 9. 2017 - 21:09)

no přeci se tam zpívá - po...Mio tuhle si taky pamatuju.
A pamatuješ ty si - babičko prosím tě nech ten svetr?
Ahoj Sany.

Jirka (Pá, 1. 9. 2017 - 21:09)

Preji dobry vecer. Koukam,...Jo ty jsi malou videla Sany:-)) Ja vim,ze si s Alcou pisete,ale,ze ti poslala fotku jsem nevedel:-) kdo by to rekl co,ze se takhle vybojuje.Ze zacatku jsem se bal nejhorsiho. Mio tak ted jsi zahlasila,ze se tu musim smat.

sany1 (Pá, 1. 9. 2017 - 21:09)

no přeci se tam zpívá - po...No vidis, ja od malicka znala jen ten zacatek a dal jsem se nepropracovala. Ale pry jsem vzdycky zacala vyvadet,kdyz ji hrali. :D To mi byly tak 2-3 roky.
Tak na stara kolena jsem se propracovala dal, diky tobe.;)

Mia (Pá, 1. 9. 2017 - 21:09)

Koukala jsem chvíli na webku...taky ji moc přeji aby konečně našla někoho s kým by jí bylo dobře a usadila se.

Mia (Pá, 1. 9. 2017 - 21:09)

Jo je.
Jak to? :D no přeci se tam zpívá - po chodníku levá pravá, smutnou díru v patě měl.

Pilsnerka (Pá, 1. 9. 2017 - 21:09)

Jo mas pravdu je to fakt,taky...Koukala jsem chvíli na webku ale je to moc malý. Snad se nám tam ta Milča neztratí a někoho si tam nabrnkne.
Moc bych jí to přála.
Any a co třeba kdybys napsala něco o sobě?

sany1 (Pá, 1. 9. 2017 - 21:09)

já hříšnou duši mám,...Jo je.
Jak to? :D

Mia (Pá, 1. 9. 2017 - 21:09)

Preji dobry vecer. Koukam,...já hříšnou duši mám, můžeš zázrak udělat když mě budeš míti rád .... je to ono žejo-
Já si na tu písničku vzpomenu když uvidím dírku v ponožce.

Jirka (Pá, 1. 9. 2017 - 21:09)

Ty jo ted jsem koukl na Zatec a neco blondatyho v cerveny mikine jsem tam zahlid co by na ni sedelo:-) Ale jako mazec tech lidi.A Alice to stihla tak uz mi jede domu.A jinak diky,jak jste to napsali,jsem rad,ze jsem se takhle naucil s miminkem.

Mia (Pá, 1. 9. 2017 - 21:09)

Jo mas pravdu je to fakt,taky...tak tam mohla Milča zorganizovat soutěž o největšího pindíka :)))) a hlavní cena mohla být vášnivá noc Milčou. Ted jen doufám, že se neurazí a pochopí to jako legraci.

Reklama

Přidat komentář