Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Jirka (Čt, 31. 8. 2017 - 12:08)

Ale já potřebuju i chlapa...Tak nic no.Ja s tebou spat nechci.Jako ona je tamhle v kamionu a tohle je blby uz abych sel s tebou bez ni.Ja vubec nevim jakej ma ted ona na to nazor ja s ni o tom nemluvil,ale samotnymu se mi nechce.Ja myslel vylet proste a Zdencu vzit sebou.Vubec nevim teda co ti psat,kdyz chces jen sex a vubec si nedokazu predstavit jak to myslis jako kde a co deti.Asi teda nic no.

Mia (Čt, 31. 8. 2017 - 12:08)

Jsi v pořádku? ano, jsem v pořádku, jen se mě nechce psát, tak jen čtu.

Miluna (Čt, 31. 8. 2017 - 12:08)

Milu ja jsem s ni mel vcera...Ale já potřebuju i chlapa já chci stebou spát dneska.Zvlášť jak si čerstvě po ní tak tě chci.Jen povídání mi nepomůže.Prosim! Sám víš že nemam nic a nikoho.Přijeď zamnou v těch kraťáskách já se chci vzrušovat tebou.Když ses takhle hezky usmířil s ní tak ještě semnou ať se mi líp žije.Prosim Jirko.

Mio (Čt, 31. 8. 2017 - 11:08)

Jsi v pořádku?

Jirka (Čt, 31. 8. 2017 - 09:08)

Milu ja jsem s ni mel vcera pak krasny vecer tak jsem nepsal.Hodne mazleni a sexu bylo a ted uz jsem s Anetkou a Romankem sam.Tak jestli chces muzu vzit deti a odpoledne za tebou a nekam se podivame popovidame akorat bez sexu.Ja jinou nepotrebuju proste.Jestli budete mit neznosti vy spolu zase nekdy to je vase vec,ale mne staci Ali a jsem zase znova zamilovanej uplne totalne,byla tak skvela.Tohle jsem nikdy s byvalou nemel a nezazil.

Miluna (St, 30. 8. 2017 - 23:08)

Milu, zkus myslet spis na...Dobře budu myslet taky.Doufam že syna brzy uvidim.A Zdenču mam vedle v místnosti.No já jdu zkusit spát.

sany1 (St, 30. 8. 2017 - 23:08)

Máš pravdu,nějak cítim...Milu, zkus myslet spis na svoje deti, ony te potrebuji vic. Aspon se zamestnas.

Miluna (St, 30. 8. 2017 - 23:08)

Miluno, z tvého psaní...Máš pravdu,nějak cítim jak mi nesnesitelně chybí.Začlo to tim když vim že už jsou spolu.Dokud byli každej zvlášť nebylo to tak hrozný jako teď ale tvoje slova mi uklidňujou.Asi už mi dneska nenapíšou.Ona ráno odjíždí s kamionem tak třeba už šla spát nebo to šli dělat.Jo já bych nejradši věděla o každym jejich kroku a co si povídaji a i na Anetku myslim a na Románka.Achjo:"((

sany1 (St, 30. 8. 2017 - 22:08)

Miluno, z tvého psaní...Neni co dodat.

uklidni se (St, 30. 8. 2017 - 22:08)

Jak to myslíte s tou...Miluno, z tvého psaní přímo sálá strach, že tě Jirka s Alicí opustí. To je zbytečné. Oni tě berou jako kamarádku, ale mají i jiné kamarády. To jim přece nemůžeš zakazovat nebo řídit, s kým se mohou kamarádit a s kým ne. Upínáš se na ně až nezdravě, nejraději bys o nich věděla všechno a měla o nich přehled. Ale přesně tohle ničí tebe i kamarádství. Tak toho prosím tě nech, ber věci tak, jak jsou, jestli budou mít návštěvu, přej jim to

Miluna (St, 30. 8. 2017 - 22:08)

Jak to myslíte s tou modrookou holkou od potoka? Jirko proč mi neodpovídáte? Nebo je vám spolu hezky už asi a mě třeba už nepotřebujete??? Já ležim koukam do stropu a myslim jen na vás.Srdce vás miluje a to nejde nebýt na vás závislá jak mi někdo píše.Já překonala to že už nebydlim s nikym z vás ale za stýskání nemůžu.Představuju si že sem jako čtenář2 ale ani on neni úplně sám že má svoje cikánky a já mam vás a myslim na vás.

Tak (St, 30. 8. 2017 - 21:08)

víte, že Miluna udělá jen... diskusi o nějakém poštvávání bychom mohli brát jako vyřešenou.

dobře (St, 30. 8. 2017 - 20:08)

víte, že Miluna udělá jen to, co chce sama a na žádné rady nedá. O tom jsme se přesvědčili mnohokrát.
Největší neštěstí je pro ni Alice, ta jediná ji vždycky přesvědčí.

a (St, 30. 8. 2017 - 20:08)

ale ochotně tomu...Ty vidíš v názorech poštvávání? Tak sorry jako. Ne na nás záleží, ale hlavně na Alici, Jirkovi a Miluně jak si to vyřeší. Stejně na naše rady nikdy nedali. Nikdy. Jen na radu Sany o střídavé péči, která ovšem podle mého názoru není dobrý nápad.To je můj příspěvek a názor k tomuto. Ještě máš něco na srdci?

vy tomu nezabrá (St, 30. 8. 2017 - 20:08)

Silná slova. Miluna sama...ale ochotně tomu pomůžete.
Jak se můžeš srovnávat s Milunou?
Přece znáš jak reaguje a jak na tom je?
A že není radno ji poštvávat.
Rozumný a soudný člověk to nedělá.

a (St, 30. 8. 2017 - 20:08)

proč tady do Miluny...Ono by jí mohly ty názory pomoci prozřít. V 19.45 dobrá rada o upínání. V každém příspěvku vidím radu, pohled. Když vidíš něco jiného, vem si brýle.

ale ale (St, 30. 8. 2017 - 20:08)

proč tady do Miluny...Silná slova. Miluna sama napadla Jirku s Alicí, né na náš popud. A je tady diskuse. Dáváme tady své názory. To k diskusím patří. Stejně Miluna opět bude za chvíli tam, kde byla. A my tomu nezabráníme.

a řekne mi někd (St, 30. 8. 2017 - 20:08)

proč tady do Miluny šijete?
Přijde mi to jako úmysl ji takhle pošťuchovat aby se trápila.
Jestli do něčeho spadne bude to vaše vina.

Miluno (St, 30. 8. 2017 - 20:08)

není dobře se na někoho...takže zázrak se opět nekoná, opět jsi ve starých kolejích.

Miluno (St, 30. 8. 2017 - 19:08)

Já nevim co mi to...není dobře se na někoho moc upínat. Už máš s Alicí nějakou zkušenost a kam tě to dostalo (!). Co když ona ta kamarádka je holka modrooká od potoka ( nebo od potůčku ) a ty s tím nic neuděláš

Reklama

Přidat komentář