Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Jo (Pá, 1. 9. 2017 - 18:09)

Jo tak se Jirko ptej kdyby se...Jirko,metr sebou a měřit.Ubohost sama od Miluny fakt.

Miluna (Pá, 1. 9. 2017 - 18:09)

Jo tak se Jirko ptej kdyby se to povedlo tak nebudu tak smutná kvůli tobě protože se cítim jako odpadky.A kdyby byla možnost ať ho má většího.Moc se mi líbí tvuj tak hledej podle svýho.Normálně se jich zeptej narovinu nebo je změř abys mi nepřivezl něco malýho.Jim pak ani nedrží guma a je to pak na hovno.Jak bude mít pod 15cm tak to neber.Nejradši 16-20 a kdyby nad 20 byla bych nadšená a cizí mi nevadí.Jde mi jen o pořádný sex,na vztahy už seru.

:-) (Pá, 1. 9. 2017 - 17:09)

Všichni jen chcete. A hlavně sex.

Jirka (Pá, 1. 9. 2017 - 17:09)

a její přísahy ......jsi...Je mi to jedno co jsem,ale ja ji proste chci verit a verim,kdyz i souhlasila s timhle locatorem abych mel klid.

Jirka (Pá, 1. 9. 2017 - 17:09)

nejmenší důvod takhle...To neni jen spehovani,ale kdyz jsme porad na cestach tak ten druhy ma klid,kdyz vidi,ze jestli vsechno v poradku na silnici.Ja to chtel hlavne kvuli tomu,mam blby pocit,kdyz ji volam aby porad necumela na mobil tak se takhle nemusim tak ptat a vidim kde je a jestli jede nebo ne.

Alice (Pá, 1. 9. 2017 - 17:09)

Jo o tom jsem s ni mluvil a...a její přísahy ......jsi směšnej, naivní nebo blbej.

Jirka (Pá, 1. 9. 2017 - 17:09)

Do kabiny nevidíš.To nevidim,ale vidim kde a jak dlouho stoji,na jakych mistech atd..Ne ja se nechci uzirat zase nebo znejistovat.

nemám (Pá, 1. 9. 2017 - 17:09)

Hele overil,mam velky duvod...nejmenší důvod takhle potupně špehovat svého partnera.

Jirka (Pá, 1. 9. 2017 - 17:09)

Nedávno vypisoval Radkovi,...Jo o tom jsem s ni mluvil a ona mi prisahala,ze nic nedelala,ze mela rasu v oku a ja ji neveril,ale ona prisahala,ze fakt to byla pravda tak ja uz se tim nechci zaobirat,protoze jestli to tak je tak bych ji krivdil.Stejne si ji budu hlidat.

:-) (Pá, 1. 9. 2017 - 17:09)

Do kabiny nevidíš.

Jirka (Pá, 1. 9. 2017 - 17:09)

a už sis ověřil, jestli...Hele overil,mam velky duvod verit.Znate nekdo Family Locator? Tak my jsme tohle zacli s Alici pouzivat a vidime se online kde prave jsme a ted jsem na ni kouknul a vidim,ze jede uz z te nakladky,je tak 70km od hranic takze muze stihat vykon i nemusi,ale jde o to,ze vidim,ze jede a ze tam fakt byla.Doporucuju vam pouzivat taky pro vase partnery nebo deti a budete je mit pod kontrolou.

jo (Pá, 1. 9. 2017 - 17:09)

Nedávno vypisoval Radkovi,...a nikdo jí do toho nebude kecat.

:-) (Pá, 1. 9. 2017 - 17:09)

Nedávno vypisoval Radkovi, jaká je jeho matka, jak mu za zády mrká na mladíky a teď ty mladíky bude sbírat cestou.:-)

žádnej strach (Pá, 1. 9. 2017 - 17:09)

To fakt jak ty chces,ale ji...Alice si najde jinou, jinýho, jiné, to není problém.

je ti jasný (Pá, 1. 9. 2017 - 17:09)

Jo tak ze zacatku to bylo...že při první příležitosti zase skočí po mladým ?

Jirka (Pá, 1. 9. 2017 - 17:09)

Jo to je taky pravda jak to...To fakt jak ty chces,ale ji budes chybet.Asi zkusim hledat u kamionaku i u cizich treba polaku slovaku madaru nemcu rumunu jestli bys chtela? Nejakyho 25-45? Prvni zkusim cesky a kdyby nic tak cizi.Chci ti nahradit sebe,protoze mne to fakt taky mrzi.Nejsi mi ukradena,ale proste neni tohle jednoduchy.Pristi tyden jedu s kamionem ja tak hned zacnu.

Jiříku (Pá, 1. 9. 2017 - 17:09)

až je mi tě líto. Alici...a už sis ověřil, jestli té nakládce navíc není 17?

Jiříku (Pá, 1. 9. 2017 - 17:09)

Ne mliko si od ni ucucavam...až je mi tě líto. Alici neznáš, víš komu se říká tichá voda? Nic se jako neděje, nic není vidět a najednou buum - černoška

Miluna (Pá, 1. 9. 2017 - 17:09)

Ne mliko si od ni ucucavam...Jo to je taky pravda jak to bylo,hele jak mi radí lidi zkusim to nechat být a nebudu se s váma trápit když ani stejně navim jak vám to bude fungovat.A to myslíš vážně že bys mi nějakýho chtěl hledat? Opravdu by ses mi snažil aspoň v tomhle pomoct? A máš nějaký nápad kde???

Jirka (Pá, 1. 9. 2017 - 17:09)

že mu u Alice nevadí že v...Jo tak ze zacatku to bylo tezky a proto jsem pil a byl zlej,protoze i tyhle myslenky jsem mel jako ty,ale nejak jsem to prekonal a je to tim jak je pro mne krasna a vi jak se mnou co mam rad tak se snazim na to nemyslet,ale je to ve mne jako strasak nebudu kecat.

Reklama

Přidat komentář