Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Tak (St, 30. 8. 2017 - 21:08)

víte, že Miluna udělá jen... diskusi o nějakém poštvávání bychom mohli brát jako vyřešenou.

dobře (St, 30. 8. 2017 - 20:08)

víte, že Miluna udělá jen to, co chce sama a na žádné rady nedá. O tom jsme se přesvědčili mnohokrát.
Největší neštěstí je pro ni Alice, ta jediná ji vždycky přesvědčí.

a (St, 30. 8. 2017 - 20:08)

ale ochotně tomu...Ty vidíš v názorech poštvávání? Tak sorry jako. Ne na nás záleží, ale hlavně na Alici, Jirkovi a Miluně jak si to vyřeší. Stejně na naše rady nikdy nedali. Nikdy. Jen na radu Sany o střídavé péči, která ovšem podle mého názoru není dobrý nápad.To je můj příspěvek a názor k tomuto. Ještě máš něco na srdci?

vy tomu nezabrá (St, 30. 8. 2017 - 20:08)

Silná slova. Miluna sama...ale ochotně tomu pomůžete.
Jak se můžeš srovnávat s Milunou?
Přece znáš jak reaguje a jak na tom je?
A že není radno ji poštvávat.
Rozumný a soudný člověk to nedělá.

a (St, 30. 8. 2017 - 20:08)

proč tady do Miluny...Ono by jí mohly ty názory pomoci prozřít. V 19.45 dobrá rada o upínání. V každém příspěvku vidím radu, pohled. Když vidíš něco jiného, vem si brýle.

ale ale (St, 30. 8. 2017 - 20:08)

proč tady do Miluny...Silná slova. Miluna sama napadla Jirku s Alicí, né na náš popud. A je tady diskuse. Dáváme tady své názory. To k diskusím patří. Stejně Miluna opět bude za chvíli tam, kde byla. A my tomu nezabráníme.

a řekne mi někd (St, 30. 8. 2017 - 20:08)

proč tady do Miluny šijete?
Přijde mi to jako úmysl ji takhle pošťuchovat aby se trápila.
Jestli do něčeho spadne bude to vaše vina.

Miluno (St, 30. 8. 2017 - 20:08)

není dobře se na někoho...takže zázrak se opět nekoná, opět jsi ve starých kolejích.

Miluno (St, 30. 8. 2017 - 19:08)

Já nevim co mi to...není dobře se na někoho moc upínat. Už máš s Alicí nějakou zkušenost a kam tě to dostalo (!). Co když ona ta kamarádka je holka modrooká od potoka ( nebo od potůčku ) a ty s tím nic neuděláš

Ale (St, 30. 8. 2017 - 19:08)

Já nevim co mi to...Tobě to musí být jedno s kým oni co mají.Nejsou tvoji otroci abys jim poroučela.

Miluna (St, 30. 8. 2017 - 19:08)

Já nevim co mi to chytlo,omlouvam se.Já jen ta představa byla pro mě strašná kdyby jste s ní něco měli.Vždyť jste moje lásky oba.Jste moji miláčkové a sexuální lidi moje.Je to pro mě divnej pocit že tam bude s váma nějaká sedět.Ale jo dobře budu si říkat že ona pro vás nic neznamená.A kdy si pro mě přijedete jen na tu návštěvu?

Jirka (St, 30. 8. 2017 - 19:08)

Jo aha takže tam budete mít...Ale zadnou nahradu! Co ti je? Vzdyt je to jeji kamoska z decaku tak co te chyta? Mam se s Alici ted dobre tak ted zacnes vyvadet ty?

Miluno (St, 30. 8. 2017 - 17:08)

Jo aha takže tam budete mít...Jsi ubohá, to nemůže nikdo přijít k nim na návštěvu? To musí být hned každá píča a děvka podle tebe? Fakt jsi trapná jak žárlíš.

Miluna (St, 30. 8. 2017 - 17:08)

Už je to tady.Co je tady?

a (St, 30. 8. 2017 - 17:08)

Už je to tady.

Miluna (St, 30. 8. 2017 - 17:08)

Jo tak to koukam ctenari,ze...Jo aha takže tam budete mít misto mě jinou???!!!!! Máte za mě náhradu?????? Co je to za piču děv*ku???????? Napiš mi pravdu!!!!!!!!

Jirka (St, 30. 8. 2017 - 16:08)

Jo tak to koukam ctenari,ze mas prave na Vysocine chalupu,protoze ja z Vysociny pochazim.No ja se taky moc nechodim koupat spis,kdyz jedu kamionem nekde kde je more tak tam,jinak rybniky mi moc nebavi a verejny venkovni bazeny vubec.To mas dobry s kamosem jste si svymi pany.No a opravdu to je Alice kamoska,jen nebydlela v Cr,ale tenhle vikend k nam pry zajede.

Jirko (St, 30. 8. 2017 - 15:08)

Pry ji fotila kamaradka z...Ale Alice dokola tady tvrdí, že nemá žádné kamarádky. Jseš si jistý, že to nebyl kamarád?

čtenář 2 (St, 30. 8. 2017 - 14:08)

Pry ji fotila kamaradka z...Dneska jsem to zapíchl dřív. Já dělám až mám práci hotovou a jdu domů. To je výhoda zaměstnání u kamaráda, že nemusím plnit pracovní dobu.
Vypadá to, že si teda holky užily v bazénu. Já se koupu jen sem tam v rybníku na Vysočině když nikdo není poblíž. My tam máme chalupu, ale letos jsem byl plavat jen jednou, radši jezdím na kole.

Jirka (St, 30. 8. 2017 - 13:08)

Tak pravda, fantazie mi...Pry ji fotila kamaradka z decaku.Dneska mas volno ctenari2? Ja uz jsem taky doma.Milco ja ani nevim uz na to nemysli.Karle kdybys ji nahodou nekde fakt potkal na benzince tak nic na ni nezkousej.Fakt nechci porad zit ve stresu.

Reklama

Přidat komentář