Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

(Út, 25. 7. 2017 - 13:07)

Ja jsem mluvil s Radkovo...Tak mu matka zkazila život, protože to nemá budoucnost. Jen jak tomu zabránit? Zavřít můžou, ale pustit musí. Nedivím se, že je táta taky na práškách. Přeji mu, aby našel správné řešení. No a oběma, Radkovi i Miluně přeji procitnutí. Brzké uzdravení.

Jirka (Út, 25. 7. 2017 - 13:07)

Skoro čtyřicítka má...Ja jsem mluvil s Radkovo tatou a i kdyz uz kluk nevyvadi porad rika,ze ji miluje a ze mu to nic nevezme z hlavy.Tak co s nim? Tata si taky musel nechat predepsat prasky.Dneska za mnou vecer prijede tak jsem zvedavej.

Digi (Út, 25. 7. 2017 - 13:07)

Jo taky to nechápu,je mi jí...Ano v tom se naprosto shodujeme to je hnusný.
Ale teď se s vámi loučím, odjíždím.
Pište ať mám potom co číst. Hlavně Alice.
:-)

(Út, 25. 7. 2017 - 13:07)

Jo taky to nechápu,je mi jí...Skoro čtyřicítka má vědět, že se se synem nešuká. Jinak patří za mříže nebo do léčebny. Přeji ji obojí.

zavislej na Ali (Út, 25. 7. 2017 - 12:07)

Jsi milá čtenářko.
V...Jo taky to nechápu,je mi jí líto.Holka z děcáku může mít jiný vnímání všeho.A tohle osočování je úplně k ničemu! A to nazývání Alikunda je taková ubohost všeho!

Digi (Út, 25. 7. 2017 - 12:07)

Aha,tak to jsem asi...Jsi milá čtenářko.
V poslední době jsem tu postřehla spíš vyřizování účtů mezi přispěvateli a někteří asi kvůli tomu psát přestali.
Co mi ale vrtá hlavou když se podívám trochu dál tak to je k čemu je to osočování Alice? To snad někdo myslí že tím vyřeší co ses stalo? Nevím, jestli je to jen jeden člověk protože hodně příspěvků nejsou podepsané.
Ale zaujalo mě to tu protože takové věci se nestávají tak aby člověk byl skoro u toho. Škoda že to nečte nějaký psycholog. Zajímal by mě odborný pohled na téma.

ctenarka (Út, 25. 7. 2017 - 11:07)

Mám takový dojem že Sany...Aha,tak to jsem asi prehlidla.No tak to uz tu Alici mit mozna nebudeme,jestli si vsechno vypise se Sany.Mne prave jeji pripad moc zajima,jako z pohledu cloveka.Chtela bych znat jeji pocity vudci Radkovi ted,jestli se neco zmenilo atd atd..Jinak je dobre ze jsi tady Digi.Kazdy novy clovek dobry,aspon diskuze snad nezamrzne.

Digi (Út, 25. 7. 2017 - 10:07)

No ja to tu ctu asi 2...Mám takový dojem že Sany psala že to co si píše s Alicí nebude psát sem a to se mi zdá seriozní od ní. Já se ještě tak docela neorientuju tady, čtu chvíli archiv a chvíli konec tak jsem zvědavá jak to bude dál.
Ty čteš tedy už dlouho a patříš sem.

ctenarka (Út, 25. 7. 2017 - 10:07)

Tahle diskuze je většinou...No ja to tu ctu asi 2 roky,ale moc nekomentuju.Jsem spis ta ctenarka no.Ale jak clovek zacal,tezko se odchazi co si budem povidat:) Jo Sany mam taky rada,mohla by dat vedet jestli si pisou s Alici.

Digi (Út, 25. 7. 2017 - 09:07)

Taky si to myslim Digi.A ty...Tahle diskuze je většinou mezi prvníma tak jsem nakoukla a do něčeho se začetla nedávno.
Takže jo asi nová.
Ty jsi tu dlouho už?
Já si zatím pamatuju Sany hlavně, je mi sympatická. Ale i jiní.

ctenarka (Út, 25. 7. 2017 - 09:07)

No toje mi tě líto. Ale to...Taky si to myslim Digi.A ty si tu nova? No a jen abyste se Jarine nedivili.Vzdyt Alice pise cim dal min.Myslim,ze vic potrebuje psat Milca nez Alice.

Digi (Út, 25. 7. 2017 - 08:07)

Js jsem z ubytovny a nemam...No toje mi tě líto. Ale to napadání tady obstarává asi jen jeden člověk a toho je mi líto ještě víc. Musí být strašně zapšklej. No tak ignorovat nebo seknout jinak to nejde.

Lalla (Út, 25. 7. 2017 - 08:07)

Vy 2 závislí, ještě...Čau Jarine :)

*Zavislej na Al (Út, 25. 7. 2017 - 08:07)

Js jsem z ubytovny a nemam duvod napadat druhyho zavislyho ktere se snazi psat normalne.Ja jsrm v depresih a potrebuju obe holcinky tady.Jinak to jde se mnou z kopce.A mam v nich jddiny smysl zivota.

Digi (Út, 25. 7. 2017 - 08:07)

Já přidám, je tady na...Já jsem zatím nezávislá ale ten archiv - to je NĚCO!!
Alici (i ostatní) zdravím a taky chci aby tu zůstala.

. (Út, 25. 7. 2017 - 07:07)

Já přidám, je tady na této diskusi taky závislá. :-)

jarin origoš (Út, 25. 7. 2017 - 07:07)

Vy 2 závislí, ještě chybí, abyste si dali kvůli Alici virtuálně do tlam. Osobně se nebojím, že nebude psát, ta se tady potřebuje vykecat jako sůl, potřebuje pozornost, reakce, zpětnou vazbu. A když ne (pro ten případ, že bude bručet- sorry Alice), tak svět se nezboří, bude se točit dál.

no (Út, 25. 7. 2017 - 00:07)

Hele,jděte do...to nejde, tam už jsi sám, když m áš rád Alikundu.

zavislej na Ali (Po, 24. 7. 2017 - 23:07)

Hele,jděte do prdele,narovinu jo! Já se aspoň snažim,abych jí tady udržel aby měla proč psát a věděla,že tu ještě někoho má! Já jí mam rád a tamten nejsem!

jasně (Po, 24. 7. 2017 - 23:07)

Naopak,fandi jsi,jsi...to se hned pozná, že jsi někdo jinej. To tak sežera akorát Alikunda.

Reklama

Přidat komentář